Реальна оцінка осушувачів 3-х брендів: Trotec, Ballu та Cooper&Hunter

Реальна оцінка осушувачів 3-х брендів: Trotec, Ballu та Cooper&Hunter

В Україні на ринку кліматичного обладнання представлений багатий асортимент техніки, включаючи такі сучасні «розумні» пристрої, як побутові осушувачі повітря . Дані прилади користуються підвищеним попитом серед користувачів, завдяки чому величезна кількість виробників додають цю позицію до переліку їхніх товарів. Тому вибір компаній, що займаються виготовленням вологопоглиначів - досить значний.

Для деяких брендів виробництво осушувачів повітря є пріоритетним напрямком, інші пропонують лінійку приладів всього з декількох моделей. Кожен варіант вартий розгляду, але ми поговоримо про компанії, чия продукція заслужила максимальну кількість позитивних відгуків - Ballu, Cooper & Hunter і Trotec.

Саме огляду функціональних можливостей, переваг і особливостей техніки кожного бренду і присвячена стаття нижче. Грунтуючись на нашому досвіді в сфері продажів кліматичного обладнання та відгуках користувачів, ми зробили адекватну оцінку випускаємих виробниками продуктів, щоб ви змогли скласти повну картину про товари компаній. Читайте!

Читайте також: «Осушувач DANTHERM CDP 35 і CALOREX DH 33: порівнюємо прилади»Осушувачі повітря для будинку і квартири від Trotec, Cooper & Hunter, Ballu


Trotec (Німеччина)

Німецька компанія Trotec, почавши свою діяльність в сфері виробництва кліматичної техніки ще в 1994 році, заслужено вважається однією з кращих на світовому ринку. Це не дивно, адже на бренд працюють тільки висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в даній галузі. Більш того, більшу частину прибутку компанія вкладає в створення нових інноваційних технологій, що робить вироблену техніку дуже привабливою для користувачів країн СНД та світу.

У чому ж головні «плюси» побутових осушувачів повітря Trotec :

Очищення повітря. Крім осушення, прилад на 99,97% очищає повітряні потоки від алергенів, пилу і бактерій. Така якісна очистка проводиться за допомогою фільтра HEPA, який вважається одним з найефективніших на даний момент.

Широкий модельний ряд. В каталозі Trotec більше 30 моделей побутових осушувачів повітря, що дозволяє підібрати оптимальний устрій для кімнат різного призначення: дитячої, бібліотеки, ванної, комори, кухні і т.д.

Наявність різних режимів. Інтенсивність осушення повітря можна контролювати за рахунок наявності різних режимів роботи: нічний, вентиляція, сушіння білизни і т.д.

Висока ефективність. Побутові осушувачі повітря Trotec, за умови зовнішньої температури в межах від + 5 ° С, забирають за добу до 80 літрів вологи, підтримуючи вологість на рівні 30-95%.

Економічність. Прилади виділяються низьким енергоспоживанням, що робить їх придбання дуже вигідним у фінансовому плані.

Експлуатаційна надійність. Агрегати зроблені з пластика, який характеризується високою міцністю, захистом від корозії і невеликою вагою.

Безпека. При виготовленні обладнання використовується тільки екологічно чиста сировина і безпечний холодоагент, тому використання техніки є абсолютно нешкідливим для здоров'я людини.

Привабливий дизайн. Осушувачі повітря від німецького бренду Trotec виглядають стильно і модно, тому відмінно доповнюють інтер'єри кімнат в сучасному стилі. Крім того, вони компактні, мобільні і легкі.

Головний і єдиний недолік продукції даної торгової марки - висока, в порівнянні з аналогами інших фірм, вартість.

*** Слід зазначити, що компанія Trotec, крім осушувальних агрегатів для будинку, випускає промислові вологопоглиначі .

Дізнавайтеся: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»


Cooper & Hunter (США)

Cooper & Hunter - американська компанія, заснована шляхом злиття трьох виробників ще в 1916 році. В асортименті бренду є різні види кліматичного обладнання: конвектори, кондиціонери, зволожувачі та осушувачі повітря. Щорічно компанія випускає на ринок 27 млн. одиниць товарів, пропонуючи 7-тисячний модельний ряд. Кожен вироблений брендом товар відповідає міжнародним вимогам, що підтверджено відповідними документами: ISO 14000, ISO 9001, УкрСЕПРО, OHSAS18000, CE, UL.

Осушувачі повітря Cooper & Hunter проходять 100% контроль якості комплектуючих і збірки, навіть незначне відходження від норм або виявлення дрібних дефектів загрожує товару витягом з продажу. Через таку скрупульозність і відповідальність торгова марка потрапила в рейтинг FAB-50 Forbes.

Що стосується техніки бренду, вона з упевненістю може похвалитися цілим набором «фішок»:

Надійність - повну відповідність міжнародним вимогам і нормам.

Ефективність - здатна утримувати вологість в рамках 35-80%, витягуючи до 20 літрів вологи за добу.

Простота - панель управління лаконічна і інтуїтивно зрозуміла, оснащена LED-дисплеєм і світловими індикаторами.

Функціональність - є можливість встановлювати різні режими роботи і опції, деякі з яких автоматизовані.

Привабливість - дизайн агрегатів Cooper & Hunter відповідає сучасним трендам, без нагромадження зайвими деталями і декором.

Тиха робота - функціонує практично безшумно (36 дБ), тому не заважає людям в кімнаті.

Осушувачі від Cooper & Hunter (Америка) ефективно працюють при температурі 5-35 ° С, тому підходять для установки як в житлових кімнатах, так і нежитлових приміщеннях (таких як, горище, комора, балкон, підвал).

До «мінусів» продукції Cooper & Hunter можна віднести те, що техніка не відрізняється економічністю енергоспоживання.

*** Якщо ви боретеся ні з підвищеною вологістю, а, навпаки, з надмірно сухим повітрям - зверніть увагу на зволожувачі Cooper & Hunter .

Корисний матеріал: «Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»


Ballu (Росія)

Торгова марка Ballu (Балу), що належить компанії «Русклімат» (Росія), починаючи з 2003 року займається створенням і виробництвом кліматичної техніки домашнього та промислового призначення. Постійно прагнучи удосконалити свою продукцію, бренд за роки роботи розробив і запатентував безліч інновацій (більше 40).

Тому осушувачі повітря Ballu , які, до речі, збираються на заводах в Китаї, відповідають усім діючим вимогам російських і міжнародних стандартів. При цьому пристрої проходять багаторазове тестування і перевірку на відповідність встановленим вимогам. Якість товарів підтверджено сертифікатом ISO 9001-2011.

Завдяки тому, що техніка відповідає актуальним нормам і представлена в широкому асортименті моделей, вона активно продається не тільки на ринку Росії, але також в країнах СНД і Східної Європи (на експорт йде понад 7 млн. одиниць).

У каталозі продукції Ballu (Балу) ви знайдете моделі на будь-який смак і «гаманець»: від побутових пристроїв, розрахованих осушувати невеликі кімнати будинку до потужних агрегатів, здатних підтримувати потрібний мікроклімат в просторих апартаментах площею до 120 м2. Тобто, щоб вибрати правильний прилад, слід тільки уважно вивчити характеристики.

Рекомендуємо: «Як вибрати правильний осушувач повітря - 5 головних порад»

Незалежно від продуктивності пристрою, всі побутові осушувачі повітря Ballu виділяються наступним рядом переваг:

Можливість вибрати інтенсивність роботи - прилади можна встановити на різні режими (осушення повітря, сушка білизни, нічний, вентиляція та ін.).

Проста панель управління - пристрої оснащені LED-дисплеєм, який, як правило, розміщений зверху і доповнений світловими індикаторами.

Містка ємність для конденсату - збирають витягнуту з повітря рідина в баки об'ємом до 7,7 літрів, при заповнювання яких користувач дізнається за допомогою звукового сигналу.

Низька енерговитратність - осушувачі Ballu споживають мінімум електричної енергії, завдяки чому їх використання не сильно підвищує рахунки за комунальні послуги (A, A +, A ++, A +++).

Широкий діапазон контрольованої вологості - утримують рівень вологи в повітрі в межах 35-80%.

Висока продуктивність - за одну добу роботи техніка збирає від 15 до 50 літрів конденсату, тому її можна використовувати навіть в приміщеннях з потенційно великим вмістом вологи в повітрі (ванна, кухня, сауна і т.д.).

Здатність очищати повітряні потоки - завдяки наявності вбудованих фільтрів, а також іонізатора (в моделях серії BDM) прилад випускає більш чистий і корисний для оточуючих повітря.

Стильний дизайн - завдяки модному виконанню, де все лаконічно і зрозуміло, обладнання гармонійно вливається в сучасні інтер'єри.

Доступна вартість - осушувачі повітря вітчизняного виробника Ballu коштують дешевше аналогічних приладів від розкручених зарубіжних марок.

Що стосується недоліків - агрегати є трохи гучними, але не критично (40-45 дБ, що можна порівняти зі звичайною бесідою людей).

*** Крім осушувачів, компанія Ballu випускає ультразвукові зволожувачі повітря , які також славляться надійністю, ефективністю і довговічністю.

Цікаво дізнатися: «Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)»Підводимо підсумки


Детально вивчивши всі функціональні можливості і відмінні фішки осушувачів повітря від 3-х виробників (Ballu, Cooper & Hunter, Trotec), можна сміливо виділити лідера. Незважаючи на те, що продукція кожного бренду має безліч своїх характерних переваг, перше місце займають вологопоглиначі від німецької компанії Trotec. Саме цей виробник пропонує «золоту середину»: європейська якість за доступними широким масам цінами.

Хоча варто сказати, що в СНД великим попитом користується кліматична техніка від Ballu, а обладнання Cooper & Hunter відомо користувачам всього світу.

Корисно: «Як визначити вологість по психометрической таблиці Ассмана?»

Залишилися питання про особливості використання осушувачів повітря від Ballu (Росія), Cooper & Hunter (Америка), Trotec (Німеччина) або хочете отримати безкоштовну допомогу у виборі відповідного обладнання - телефонуйте консультантам інтернет-магазину «Побут» на номер: (097) 586 81 58.

248
 setTimeout(function(){ }, 15000);