Реальна оцінка осушувачів 3-х брендів: Trotec, Ballu та Maxton

Реальна оцінка осушувачів 3-х брендів: Trotec, Ballu та Maxton

В Україні на ринку кліматичного обладнання представлений багатий асортимент техніки, включаючи такі сучасні «розумні» пристрої, як побутові осушувачі повітря . Дані прилади користуються підвищеним попитом серед користувачів, завдяки чому величезна кількість виробників додають цю позицію до переліку їхніх товарів. Тому вибір компаній, що займаються виготовленням вологопоглиначів - досить значний.

Для деяких брендів виробництво осушувачів повітря є пріоритетним напрямком, інші пропонують лінійку приладів всього з декількох моделей. Кожен варіант вартий розгляду, але ми поговоримо про компанії, чия продукція заслужила максимальну кількість позитивних відгуків - Ballu, Maxtonі Trotec.

Саме огляду функціональних можливостей, переваг і особливостей техніки кожного бренду і присвячена стаття нижче. Грунтуючись на нашому досвіді в сфері продажів кліматичного обладнання та відгуках користувачів, ми зробили адекватну оцінку випускаємих виробниками продуктів, щоб ви змогли скласти повну картину про товари компаній. Читайте!

Читайте також: «Осушувач DANTHERM CDP 35 і CALOREX DH 33: порівнюємо прилади»


Осушувачі повітря для будинку і квартири від Trotec,
Maxton, Ballu


Trotec 

Німецька компанія Trotec, почавши свою діяльність в сфері виробництва кліматичної техніки ще в 1994 році, заслужено вважається однією з кращих на світовому ринку. Це не дивно, адже на бренд працюють тільки висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в даній галузі. Більш того, більшу частину прибутку компанія вкладає в створення нових інноваційних технологій, що робить вироблену техніку дуже привабливою для користувачів країн СНД та світу.

У чому ж головні «плюси» побутових осушувачів повітря Trotec :

Очищення повітря. Крім осушення, прилад на 99,97% очищає повітряні потоки від алергенів, пилу і бактерій. Така якісна очистка проводиться за допомогою фільтра HEPA, який вважається одним з найефективніших на даний момент.

Широкий модельний ряд. В каталозі Trotec більше 30 моделей побутових осушувачів повітря, що дозволяє підібрати оптимальний устрій для кімнат різного призначення: дитячої, бібліотеки, ванної, комори, кухні і т.д.

Наявність різних режимів. Інтенсивність осушення повітря можна контролювати за рахунок наявності різних режимів роботи: нічний, вентиляція, сушіння білизни і т.д.

Висока ефективність. Побутові осушувачі повітря Trotec, за умови зовнішньої температури в межах від + 5 ° С, забирають за добу до 80 літрів вологи, підтримуючи вологість на рівні 30-95%.

Економічність. Прилади виділяються низьким енергоспоживанням, що робить їх придбання дуже вигідним у фінансовому плані.

Експлуатаційна надійність. Агрегати зроблені з пластика, який характеризується високою міцністю, захистом від корозії і невеликою вагою.

Безпека. При виготовленні обладнання використовується тільки екологічно чиста сировина і безпечний холодоагент, тому використання техніки є абсолютно нешкідливим для здоров'я людини.

Привабливий дизайн. Осушувачі повітря від німецького бренду Trotec виглядають стильно і модно, тому відмінно доповнюють інтер'єри кімнат в сучасному стилі. Крім того, вони компактні, мобільні і легкі.

Головний і єдиний недолік продукції даної торгової марки - висока, в порівнянні з аналогами інших фірм, вартість.

*** Слід зазначити, що компанія Trotec, крім осушувальних агрегатів для будинку, випускає промислові вологопоглиначі .

Дізнавайтеся: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»


 Maxton

Що стосується техніки бренду, вона з упевненістю може похвалитися цілим набором «фішок»:

Надійність - повну відповідність міжнародним вимогам і нормам.

Ефективність - здатна утримувати вологість в рамках 35-80%, витягуючи до 20 літрів вологи за добу.

Простота - панель управління лаконічна і інтуїтивно зрозуміла, оснащена LED-дисплеєм і світловими індикаторами.

Функціональність - є можливість встановлювати різні режими роботи і опції, деякі з яких автоматизовані.

Привабливість - дизайн агрегатів Maxton відповідає сучасним трендам, без нагромадження зайвими деталями і декором.

Тиха робота - функціонує практично безшумно (36 дБ), тому не заважає людям в кімнаті.

Осушувачі від Maxton ефективно працюють при температурі 5-35 ° С, тому підходять для установки як в житлових кімнатах, так і нежитлових приміщеннях (таких як, горище, комора, балкон, підвал).

*** Якщо ви боретеся ні з підвищеною вологістю, а, навпаки, з надмірно сухим повітрям - зверніть увагу на зволожувачі Maxton.

Корисний матеріал: «Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»Ballu (Росія)

Торгова марка Ballu (Балу), що належить компанії «Русклімат» (Росія), починаючи з 2003 року займається створенням і виробництвом кліматичної техніки домашнього та промислового призначення. Постійно прагнучи удосконалити свою продукцію, бренд за роки роботи розробив і запатентував безліч інновацій (більше 40).

Тому осушувачі повітря Ballu , які, до речі, збираються на заводах в Китаї, відповідають усім діючим вимогам російських і міжнародних стандартів. При цьому пристрої проходять багаторазове тестування і перевірку на відповідність встановленим вимогам. Якість товарів підтверджено сертифікатом ISO 9001-2011.

Завдяки тому, що техніка відповідає актуальним нормам і представлена в широкому асортименті моделей, вона активно продається не тільки на ринку Росії, але також в країнах СНД і Східної Європи (на експорт йде понад 7 млн. одиниць).

У каталозі продукції Ballu (Балу) ви знайдете моделі на будь-який смак і «гаманець»: від побутових пристроїв, розрахованих осушувати невеликі кімнати будинку до потужних агрегатів, здатних підтримувати потрібний мікроклімат в просторих апартаментах площею до 120 м2. Тобто, щоб вибрати правильний прилад, слід тільки уважно вивчити характеристики.

Рекомендуємо: «Як вибрати правильний осушувач повітря - 5 головних порад»

Незалежно від продуктивності пристрою, всі побутові осушувачі повітря Ballu виділяються наступним рядом переваг:

Можливість вибрати інтенсивність роботи - прилади можна встановити на різні режими (осушення повітря, сушка білизни, нічний, вентиляція та ін.).

Проста панель управління - пристрої оснащені LED-дисплеєм, який, як правило, розміщений зверху і доповнений світловими індикаторами.

Містка ємність для конденсату - збирають витягнуту з повітря рідина в баки об'ємом до 7,7 літрів, при заповнювання яких користувач дізнається за допомогою звукового сигналу.

Низька енерговитратність - осушувачі Ballu споживають мінімум електричної енергії, завдяки чому їх використання не сильно підвищує рахунки за комунальні послуги (A, A +, A ++, A +++).

Широкий діапазон контрольованої вологості - утримують рівень вологи в повітрі в межах 35-80%.

Висока продуктивність - за одну добу роботи техніка збирає від 15 до 50 літрів конденсату, тому її можна використовувати навіть в приміщеннях з потенційно великим вмістом вологи в повітрі (ванна, кухня, сауна і т.д.).

Здатність очищати повітряні потоки - завдяки наявності вбудованих фільтрів, а також іонізатора (в моделях серії BDM) прилад випускає більш чистий і корисний для оточуючих повітря.

Стильний дизайн - завдяки модному виконанню, де все лаконічно і зрозуміло, обладнання гармонійно вливається в сучасні інтер'єри.

Доступна вартість - осушувачі повітря вітчизняного виробника Ballu коштують дешевше аналогічних приладів від розкручених зарубіжних марок.

Що стосується недоліків - агрегати є трохи гучними, але не критично (40-45 дБ, що можна порівняти зі звичайною бесідою людей).

*** Крім осушувачів, компанія Ballu випускає ультразвукові зволожувачі повітря , які також славляться надійністю, ефективністю і довговічністю.

Цікаво дізнатися: «Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)»Підводимо підсумки


Детально вивчивши всі функціональні можливості і відмінні фішки осушувачів повітря від 3-х виробників (Ballu, Maxton, Trotec), можна сміливо виділити лідера. Незважаючи на те, що продукція кожного бренду має безліч своїх характерних переваг, перше місце займають вологопоглиначі від німецької компанії Trotec. Саме цей виробник пропонує «золоту середину»: європейська якість за доступними широким масам цінами.

Хоча варто сказати, що в СНД великим попитом користується кліматична техніка від Ballu, а обладнання Maxton відомо користувачам всього світу.

Корисно: «Як визначити вологість по психометрической таблиці Ассмана?»

Залишилися питання про особливості використання осушувачів повітря від Ballu, Maxton, Trotec (Німеччина) або хочете отримати безкоштовну допомогу у виборі відповідного обладнання - телефонуйте консультантам інтернет-магазину «Побут» на номер: (097) 586 81 58.

1613

Рекомендовані

 Viber Telegram