Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)

Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)

Група компаній Dantherm (Дантерм), заснована ще в 1958 році в Данії, займається розробкою, виготовленням, виробництвом і реалізацією обладнання, призначеного для управління якістю повітря. Основна частина вироблених товарів (близько 90%) відправляється на експорт в Азію, Америку, Китай і ряд інших європейських країн. Завдяки впровадженню інноваційних технологій, енергоефективних рішень і постійного вдосконалення якості продукція бренду займає перші місця на світовому ринку кліматичного обладнання.

Девіз Dantherm: «Control your climate» (пров. «Контролюйте свій клімат»)

Одним з важливих напрямків діяльності компанії Dantherm є виробництво осушувачів повітря , особлива увага з яких заслуговують вологопоглиначі для басейнів лінійки CDP (T). Саме про моделях даної серії і піде мова в статті. Читайте далі!

Матеріал в тему: «Осушувачі повітря для басейну від Dantherm: огляд серії CDP»Загальна характеристика осушувачів Dantherm з лінійки CDP: 35T / 45T / 65T


Для всіх власників приватних і громадських басейнів, які прагнуть створити в приміщенні ідеальний мікроклімат, але не бажають виставляти «на показ» встановлене кліматичне обладнання - осушувачі повітря Dantherm з лінійки CDP (T) саме те, що потрібно. Тому що моделі CDP 35T / 45T / 65T розраховані на монтаж в сусідньому з басейном приміщенні, тобто подалі від очей відвідувачів.

Крім «прихованої установки», осушувачі Dantherm (Дантерм) серії CDP 35T / 45T / 65T виділяються наступними характеристиками і перевагами:

Ефективне осушення повітря як в невеликих, так і великих за площею басейнах.

Наявність вовітреводу, оснащеного фільтрами і призначеного для установки в стіну.

Надійний і довговічний матеріал виготовлення (сталь листова з порошковим покриттям).

Наявність різних варіантів установки: підлоговий, настінний допомогою кронштейна.

Захист конденсатора і випарника стійким антикорозійним шаром.

Вбудований гігростат, що запобігає агрегат від обмерзання.

Робота в широкому діапазоні зовнішніх температур ( 1-35 ° С , 5-35 ° С ).

Безшумність роботи (навіть при функціональності на максимальних швидкостях).

Повна автоматизація роботи, що не вимагає участі людини.

Проста, інтуїтивно зрозуміла і лаконічна панель управління.

Стильний сучасний дизайн зі скандинавськими нотками, без зайвих деталей і декору.

*** Осушувачі Dantherm CDP (35T / 45T / 65T) підходять для використання не тільки в басейнах, але також SPA-центрах, музеях, оздоровчих комплексах, спортзалах та інших закладах, де вкрай важливо підтримувати вологість повітря на певному рівні.

Рекомендований матеріал: «Осушувач DANTHERM CDP 35 і CALOREX DH 33: порівнюємо прилади»У чому особливості кожного осушувача Dantherm серії CDP (35T / 45T / 65T)?


Всі моделі лінійки CDP (T) мають ряд загальних характеристик, але також мають і свої відмінні риси.

Розглянемо детальніше, чим пристрої відрізняються один від одного:

Осушувач повітря CDP 35T від Dantherm (Дантерм)

Осушувач Dantherm CDP 35T призначений для басейнів, площа водної гладі в яких не перевищує 15 м2. З трьох моделей дана є найбільш компактною, легкою (важить всього 57 кг) і безшумною (видає 44 дБ, що можна порівняти зі звичайною промовою людини).

Крім того, прилад дуже економічний (споживає 0,720 кВт, витрачаючи при цьому за годину 250 м3 повітря), захищений від обмерзання і покритий додатковим шаром емалі (зовні і всередині), завдяки чому термін служби агрегату збільшується.

Радимо вивчити: «Мікроклімат в басейні - створюємо за допомогою вентиляції і осушувача»

Осушувач повітря CDP 45T від Dantherm (Дантерм)

Осушувач повітря Dantherm CDP 45T ефективно видаляє зайву вологу з повітря в басейнах з квадратурою дзеркала води до 20 м2. Потужність приладу дорівнює 1,05 кВт, витрата повітря за годину - 500 м3. Загальна вага становить 68 кг. Також захищений від обмерзання, завдяки наявності вбудованого гігростата, і має спеціальне антикорозійне покриття.

Важливо відзначити, що в порівнянні з попередньою моделлю, при роботі на максимальній потужності, рівень шуму агрегату підвищується незначно - всього до 46 дБ.

Стаття по темі: «Осушувач в закритому басейні - яку роль відіграє»


Осушувач повітря CDP 65T від Dantherm (Дантерм)

Найпродуктивніший і потужний із серії CDT (T) прилад. Осушувач Dantherm CDP 65T справляється з підвищеною вологістю в басейнах з гладдю води до 30 м2. Має потужність 1,65 кВт, витрачаючи при цьому за 1 годину 750 м3 повітря. Важить приблизно 95 кг, виділяється також високоміцним металевим корпусом, надійним захистом від корозії і температурних перепадів.

Через велику потужність обладнання є більш «гучним», в порівнянні з попередніми двома моделями - 58 дБ, що визнано нормою для офісних приміщень.

Читайте також: «Сирість на льодовій арені - наслідки і 2 методи усунення»

Більш детальну інформацію про осушувачі повітря Dantherm CDP (35T / 45T / 65T) ви можете отримати у фахівців інтернет-магазину «Побут». У нас також в наявності є інші вологопоглиначі на будь-який смак і гаманець. Телефонуйте: (099) 389 94 49.

859
 Viber Telegram