Осушувачі повітря для басейну від Dantherm серії CDP

Осушувачі повітря для басейну від Dantherm серії CDP

Dantherm - відома серед виробників кліматичного обладнання компанія, утворена ще в 1958 році в Данії. Всесвітню популярність Дантерм завоювала завдяки випуску на ринок надійної і довговічної продукції, точно відповідає європейським стандартам якості. 

Одним з провідних напрямків Dantherm є виробництво промислових і побутових осушувачів повітря, але особливу увагу заслуговують вологопоглиначі для басейнів . Саме про агрегати для громадських і приватних басейнів серії CDP і піде мова в цій статті. Читайте далі.

Цікавий матеріал: «Адсорбційний осушувач - навіщо потрібен на виробництві заморожених продуктів»
Особливості осушувачів для басейнів Dantherm серії CDP


Незалежно від моделі, корпуси приладів Дантерм виготовлені зі сталі гарячеоцинкованої, а зовні і всередині покриті шаром емалі. Тому пристрої можуть з упевненістю похвалитися міцністю, надійністю і довговічністю використання. І крім цього, незаперечним плюсом агрегатів є їх тиха робота - параметр, який, згідно з дослідженнями, визнаний одним з найважливіших для споживачів. Що стосується дизайну - оформлення обладнання лаконічне і модне, виконане за принципом «нічого зайвого».

Інформація для власників автомийок: «Вологопоглинач на автомийці. Більше машин - більший прибуток»

Переходимо безпосередньо до Осушувачі для басейнів Dantherm серії CDP. Всі пристрої даної лінійки настінні, мають однакове дизайнерське виконання і кольору, а відмінності моделей полягають в їх технічних характеристиках.

Розглянемо детальніше «начинку» осушувачів повітря Dantherm CDP, щоб ви змогли підібрати оптимальний прилад для свого басейну:Dantherm CDP 35

Це наймолодший прилад серії, який здатний «забрати» з повітря до 50 літрів води на добу. Функціонує при зовнішній температурі від + 10 ° С до + 36 ° С, витрачає 250 м3 повітря в годину.

Прилад тихий, видає всього 47 дБ з відстані до одного метра. Функціонує повністю автоматизовано, має вбудований гігростат. Споживає 0,720 кВт, важить всього 60 кг.

Осушувач Dantherm CDP 35 підходить для басейнів, де площа дзеркала води не перевищує 15 кв. метрів.Dantherm CDP 45

Володіє хорошою продуктивністю - до 70 л / добу. Є найпопулярнішим пристроєм цієї лінійки. Споживає за годину - до 500 м3 повітря, має потужність 1,05 кВт і антикорозійне покриття всіх деталей. Прилад має автоматизоване управління, компактні габарити і невелику вагу (74 кг).

Осушувач Dantherm CDP 45 розрахований на підтримку вологості повітря на рівні норми в басейнах з дзеркалом води площею до 30 кв. метрів.


Dantherm CDP 65

Найпродуктивніший з представлених прилад, здатний поглинути до 100 літрів води за добу, витративши при цьому 750 м3 на годину.

Пристрій працює дуже тихо, в порівнянні з аналогами інших брендів (з відстані до 1 метра видає звук гучністю до 54 дБ). Споживає потужність 1,650 кВт, важить 101 кг.

Призначений осушувач Dantherm CDP 65 для басейнів, в яких дзеркало води має площу до 40 кв. метрів.

P.S. При необхідності можна додатково придбати монтаж для підлогової установки даних приладів.

Корисна інформація: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»

Щоб отримати більш детальну інформацію або замовити осушувач повітря для басейну Dantherm CDP з гарантією на 1 рік, телефонуйте в інтернет-магазин «Побут» за номером: (097) 586 81 58.

1167
 Viber Telegram