Статті

Цікаві факти про осушувачі. Як правильно, економно і з розумом проводити осушування приміщення.

Типи осушувачів для будинку: розбір по 4 параметрам
Які типи осушувачів повітря бувають, як працюють, чим виділяються і відрізняються один від одного - розповімо в статті нижче. Переходьте і читайте!
2388 читати далі...
Який осушувач повітря краще вибрати для будинку та квартири?
Який осушувач повітря краще вибрати для будинку та квартири?
1730 читати далі...
2 «друга» хімчистки: осушувач повітря та вентиляція
Як ефективно, швидко і просто вирішити проблему з вогкістю, що виникає при хімічному чищенні речей - присвячується означена стаття. Переходьте і читайте!
1193 читати далі...
Операційна та лікарня – як підтримувати волого-температурний режим
Як підтримувати правильний мікроклімат в операційній, лікарні та інших медичних установах? Які норми пред'являються до даних приміщень? Як допомагає дотримуватися волого-температурного режиму осушувач повітря? Всі відповіді в статті.  Переходьте та читайте!
2109 читати далі...
Канальний осушувач повітря – кращий варіант для закритого басейну
Як правильно та найпростіше підтримувати рівень вологість в закритих басейнах, чому варто віддавати перевагу канальним осушувачам повітря та як підвищити продуктивність техніки і піде мова в цій статті. Читайте!
1416 читати далі...
Як позбутися від вогкості та підтримувати здоровий мікроклімат в приватному будинку?
Чому з'являється вологість в приватному будинку, як від неї найпростіше позбутися та чому радять використовувати осушувач повітря на постійній основі – присвячена ця стаття. Переходьте та читайте!
8202 читати далі...
Промислові осушувачі: навіщо використовують в харчовій промисловості
Як найпростіше позбутися та підтримувати необхідний рівень вмісту вологи в повітрі в різних сферах харчової промисловості, чому варто використовувати для осушення приміщень осушувач повітря та яку техніку краще вибрати. Переходьте та читайте!
1858 читати далі...
Екіпірувально-технічні приміщення: правильне осушення
Для того, щоб спорядження, що використовується для проведення рятувальних робіт або гасіння пожежі, залишалося в цілості й збереженості, необхідно правильно його просушувати.  Саме питання, як висушувати речі та технічне оснащення для рятувальних / пожежних робіт, а також як підтримувати сухість в екіпірувально-технічних приміщеннях присвячена стаття – дізнавайтесь деталі тут.
1198 читати далі...
Осушувач повітря при зберіганні обладнання
Як надійно захистити обладнання при тимчасовому зберіганні на складі або павільйоні, чому варто віддати перевагу осушувачам повітря та як його вибрати – читайте в статті!
1232 читати далі...
Побутовий осушувач повітря – 3 фактори обслуговування
Купили для будинку осушувач повітря, але не знаєте, як правильно за ним доглядати?  Значить, ця стаття саме для вас. Відразу варто сказати, що дана кліматична техніка дуже проста та невибаглива в обслуговуванні. Тому для підтримки її в робочому стані потрібно мінімум вашого часу, але все ж знати деякі нюанси необхідно. Читайте статтю та ви дізнаєтеся, як доглядати за побутовими осушувачами повітря, щоб вони функціонували коректно, ефективно та «прожили» до закінчення терміну експлуатації.  Деталі про обслуговування техніки – тут!
2050 читати далі...
Промисловий осушувач стисненого повітря: які бувають, як вибрати та встановити
Скупчення конденсату всередині системи розподілу стисненого повітря – проблема, з якою стикаються практично всі українські підприємства. Чому вона виникає? У повітряний компресор входять повітряні маси, які спочатку містять водяну пару. Рівень концентрації цього пара в процесі стиснення повітря незмінно підвищується і при цьому також збільшується температура стискаються, що підтримують воду в стані пара, повітряних мас. Далі, при розподілі та охолодженні стисненого повітря, пар конденсує.
2061 читати далі...
Мікроклімат всередині бомбосховища: фільтрація, осушення та додаткові нюанси
Навіщо потрібні бомбосховища?  Щоб у разі застосування зброї масового ураження, виникнення військової ситуації, стихійного лиха або іншої катастрофи, яка загрожує життю людей – забезпечити надійний захист.
1737 читати далі...
Осушувач повітря – 100% повинен бути на продуктовому складі
Температурно-вологісний режим на продуктовому складі –це те, що знаходиться під пильним контролем власників підприємства. Тому що навіть незначні відхилення від норм можуть спричинити за собою збитки «космічних» масштабів, а також втрату клієнтів та в цілому репутації фірми. І це проблема стосується практично всіх складських приміщень, незалежно від того, опалюються вони чи ні.
1619 читати далі...
Конденсаційний або адсорбційний осушувач – робимо вибір усвідомлено
Конденсаційний або адсорбційний – який осушувач повітря краще вибрати? Все залежить від того, де буде використовуватися прилад та за яких умов. Саме цьому питанню і присвячується означена стаття. Читайте і ви дізнаєтеся, як працюють осушувачі конденсаційного та адсорбційного типів, де найкраще використовувати кожен вид техніки, а також в чому полягають їхні головні плюси та мінуси. Бонус – в кінці порівняльна таблиця, яка допоможе зробити остаточний вибір!
2448 читати далі...
Осушувач на м'ясному виробництві – 0% псування продукції
Виробникам, які піклуються про своє ім'я та якість товарів, що випускають, буде корисний даний матеріал. У статті ми детально розглянемо: чому на м'ясному виробництві виникає вологість, як надлишки вологи в повітрі впливають на м'ясо, як вирішити проблему, для чого використовують промислові осушувачі повітря та багато іншого. Переходьте та читайте!
1804 читати далі...
Прибираємо грибок під шпалерами та лінолеумом – 0 шансів на «виживання»
Ваш будинок або квартиру «атакував» грибок, проникнувши навіть під шпалери та лінолеум? Значить про затишну та приємну атмосферу в житло можна забути. Якщо на стінах, стелі та в меблях проблема видна неозброєним оком, то грибок, що з'явився під лінолеумом та шпалерами можна виявити не відразу та позбутися від нього не так-то просто. Саме тому, дана стаття присвячена питанню, як прибрати грибок під шпалерами та лінолеумом, а також яку роль відіграє в цьому процесі осушувач повітря – читайте тут!
6026 читати далі...
Зберігання пороху з осушувачем – продовжує термін служби на десятиліття
Питанню, як правильно зберігати боєприпаси, який мікроклімат є оптимальним, а також чому так важливо дотримуватися встановлених норм та як найпростіше це зробити – присвячується означена стаття. Читайте тут!
2372 читати далі...
Осушувачі повітря Cooper&Hunter для басейну: особливості лінійки WD
Всі продукти Cooper&Hunter заслуговують на увагу, але ми поговоримо про техніку, попит на яку серед користувачів постійно зростає, а саме – про осушувачі повітря та переваги їх використання в басейні.  Розглянемо в деталях, які бувають прилади та в чому особливості кожного виду.  Читайте в статті!
Канальний осушувач Celsius – оптимальний вибір для басейну
З якою проблемою стикаються всі власники басейнів? Звичайно, підвищена вологість, яка тягне за собою ряд негативних наслідків. Як уникнути катастрофічних наслідків? Перш за все налагодити роботу вентиляційної системи (рекомендований повітрообмін на 1 людину – від 80 м3 / ч) та встановити канальний осушувач повітря Celsius. Про те, як працює дане кліматичне обладнання, які головні його особливості та для чого прилади встановлюють в басейнах – і піде мова в статті. Читайте тут!
1110 читати далі...
Реальна оцінка осушувачів 3-х брендів: Trotec, Ballu та Maxton
Стаття присвячена огляду функціональних можливостей, переваг та особливостей техніки брендів: Trotec, Ballu та Maxton. Грунтуючись на нашому досвіді в сфері продажів кліматичного обладнання та відгуках користувачів, ми зробили адекватну оцінку продуктів, щоб ви змогли скласти повну картину про товари компаній. Читайте тут!
1613 читати далі...
Чому найкращі винороби встановлюють у винних погребах осушувачі?
Яка повинна підтримуватися температура та рівень вологості у винних погребах, чому досвідчені винороби активно використовують при зберіганні та виробництві осушувачі повітря, на якому обладнанні варто зупинити вибір – докладніше в статті.  Читайте тут!
Сирість в квартирі на першому поверсі? Давайте позбавлятися!
Ваша квартира знаходиться на першому поверсі та про проблему з сирістю ви знаєте не з чуток? Значить ця стаття спеціально для вас. Тому що в матеріалі нижче ми детально розберемо: чому на першому поверсі виникає підвищена вологість, в чому її небезпека, як ефективно з нею боротися та для чого використовують осушувачі повітря. Ми вивчили безліч форумів, щоб розповісти про найбільш дієві способи позбавлення від вогкості на цокольному поверсі, виходячи з перевірених порад самих мешканців. Це та багато іншого – в статті тут.
10366 читати далі...
Як раз та назавжди позбутися від запаху сирості в будинку?
У вас гарний затишний будинок, в якому регулярно проводиться прибирання, підтримується чистота та порядок. Але з'явився запах сирості «псує всю картину» та в комфортних, з любов'ю обставлених кімнатах стало важко перебувати. Знайома ситуація?  Тоді цей матеріал саме для вас. У статті ми детально розповімо: звідки береться запах сирості, як його позбутися, що робити в разі форс-мажору та для чого використовують побутові осушувачі повітря. Подробиці – читайте тут!
24274 читати далі...
Використання осушувача при фарбуванні авто – вигідно, ефективно та просто
Правильне фарбування авто базується на трьох основних параметрах: ступінь забрудненості повітря, зовнішній температурі та рівні вологості в приміщенні. Якщо з прогріванням фарбувального цеху легко впораються звичайні опалювальні прилади, а з пилом фільтри, то для боротьби з надлишками вологи потрібна спеціальна техніка – осушувачі повітря. Деталі читайте тут
1172 читати далі...

Показано з 1 по 24 з 184 (всього 8 сторінок)

Рекомендовані

 Viber Telegram