Статті

Цікаві факти про осушувачі. Як правильно, економно і з розумом проводити осушування приміщення.

Осушувач повітря – 100% повинен бути на продуктовому складі
Температурно-вологісний режим на продуктовому складі –це те, що знаходиться під пильним контролем власників підприємства. Тому що навіть незначні відхилення від норм можуть спричинити за собою збитки «космічних» масштабів, а також втрату клієнтів та в цілому репутації фірми. І це проблема стосується практично всіх складських приміщень, незалежно від того, опалюються вони чи ні.
Конденсаційний або адсорбційний осушувач – робимо вибір усвідомлено
Конденсаційний або адсорбційний – який осушувач повітря краще вибрати? Все залежить від того, де буде використовуватися прилад та за яких умов. Саме цьому питанню і присвячується означена стаття. Читайте і ви дізнаєтеся, як працюють осушувачі конденсаційного та адсорбційного типів, де найкраще використовувати кожен вид техніки, а також в чому полягають їхні головні плюси та мінуси. Бонус – в кінці порівняльна таблиця, яка допоможе зробити остаточний вибір!
Осушувач на м'ясному виробництві – 0% псування продукції
Виробникам, які піклуються про своє ім'я та якість товарів, що випускають, буде корисний даний матеріал. У статті ми детально розглянемо: чому на м'ясному виробництві виникає вологість, як надлишки вологи в повітрі впливають на м'ясо, як вирішити проблему, для чого використовують промислові осушувачі повітря та багато іншого. Переходьте та читайте!
Прибираємо грибок під шпалерами та лінолеумом – 0 шансів на «виживання»
Ваш будинок або квартиру «атакував» грибок, проникнувши навіть під шпалери та лінолеум? Значить про затишну та приємну атмосферу в житло можна забути. Якщо на стінах, стелі та в меблях проблема видна неозброєним оком, то грибок, що з'явився під лінолеумом та шпалерами можна виявити не відразу та позбутися від нього не так-то просто. Саме тому, дана стаття присвячена питанню, як прибрати грибок під шпалерами та лінолеумом, а також яку роль відіграє в цьому процесі осушувач повітря – читайте тут!
Зберігання пороху з осушувачем – продовжує термін служби на десятиліття
Питанню, як правильно зберігати боєприпаси, який мікроклімат є оптимальним, а також чому так важливо дотримуватися встановлених норм та як найпростіше це зробити – присвячується означена стаття. Читайте тут!
Канальний осушувач Celsius – оптимальний вибір для басейну
З якою проблемою стикаються всі власники басейнів? Звичайно, підвищена вологість, яка тягне за собою ряд негативних наслідків. Як уникнути катастрофічних наслідків? Перш за все налагодити роботу вентиляційної системи (рекомендований повітрообмін на 1 людину – від 80 м3 / ч) та встановити канальний осушувач повітря Celsius. Про те, як працює дане кліматичне обладнання, які головні його особливості та для чого прилади встановлюють в басейнах – і піде мова в статті. Читайте тут!
Реальна оцінка осушувачів 3-х брендів: Trotec, Ballu та Cooper&Hunter
Стаття присвячена огляду функціональних можливостей, переваг та особливостей техніки брендів: Trotec, Ballu та Cooper&Hunter. Грунтуючись на нашому досвіді в сфері продажів кліматичного обладнання та відгуках користувачів, ми зробили адекватну оцінку продуктів, щоб ви змогли скласти повну картину про товари компаній. Читайте тут!
Чому найкращі винороби встановлюють у винних погребах осушувачі?
Яка повинна підтримуватися температура та рівень вологості у винних погребах, чому досвідчені винороби активно використовують при зберіганні та виробництві осушувачі повітря, на якому обладнанні варто зупинити вибір – докладніше в статті.  Читайте тут!
Сирість в квартирі на першому поверсі? Давайте позбавлятися!
Ваша квартира знаходиться на першому поверсі та про проблему з сирістю ви знаєте не з чуток? Значить ця стаття спеціально для вас. Тому що в матеріалі нижче ми детально розберемо: чому на першому поверсі виникає підвищена вологість, в чому її небезпека, як ефективно з нею боротися та для чого використовують осушувачі повітря. Ми вивчили безліч форумів, щоб розповісти про найбільш дієві способи позбавлення від вогкості на цокольному поверсі, виходячи з перевірених порад самих мешканців. Це та багато іншого – в статті тут.
Як раз та назавжди позбутися від запаху сирості в будинку?
У вас гарний затишний будинок, в якому регулярно проводиться прибирання, підтримується чистота та порядок. Але з'явився запах сирості «псує всю картину» та в комфортних, з любов'ю обставлених кімнатах стало важко перебувати. Знайома ситуація?  Тоді цей матеріал саме для вас. У статті ми детально розповімо: звідки береться запах сирості, як його позбутися, що робити в разі форс-мажору та для чого використовують побутові осушувачі повітря. Подробиці – читайте тут!
Використання осушувача при фарбуванні авто – вигідно, ефективно та просто
Правильне фарбування авто базується на трьох основних параметрах: ступінь забрудненості повітря, зовнішній температурі та рівні вологості в приміщенні. Якщо з прогріванням фарбувального цеху легко впораються звичайні опалювальні прилади, а з пилом фільтри, то для боротьби з надлишками вологи потрібна спеціальна техніка – осушувачі повітря. Деталі читайте тут
Вологопоглинач при фасуванні продукції: навіщо потрібен та який вибрати
Щоб захистити компанію від незапланованих витрат та втрати репутації через продаж неякісного продукту – при фасуванні й упакуванні продукції використовують вологопоглиначі. Саме питанню, який прилад підходить для даних цілей, на що слід звернути увагу при виборі агрегату – присвячується стаття.  Деталі читайте тут!
Осушувачі повітря – 2 принципи роботи.  Який краще?
Сучасна техніка дозволяє підтримувати в приміщенні оптимальні для людини умови. Навіть проблема з підвищеною вологістю легко та просто вирішується за допомогою спеціального пристрою – осушувача повітря. Для всіх, хто знає про вогкість не з чуток, буде корисно дізнатися: для чого використовують вологопоглиначі, як вони працюють, які види бувають, а також який агрегат є більш ефективним та вигідним. Деталі описані нижче – читайте!
Як вибрати правильний осушувач повітря – 5 головних порад
Підвищена вологість, якщо своєчасно не вжити заходів, добре «вкорениться» в будинку та усунути всі її наслідки буде вкрай складно. Саме для того, щоб уникнути катастрофи, застосовують осушувачі повітря.  Але тут теж є нюанс – потрібно купити правильну модель. Саме про те, як працює пристрій, як правильно вибрати осушувач повітря та на що варто звернути увагу при купівлі техніки – піде мова в статті нижче.  Переходьте та читайте!
Сушка килимів з вологопоглиначем – в 2-3 рази швидше, ефективніше та вигідніше
Чи володієте бізнесом з чищення килимів або тільки плануєте розпочати підприємницьку діяльність у цій сфері? Значить ця стаття саме для вас. У матеріалі ми розповімо, як допомагає влагопоглинач при митті та сушці килимів, поділимося особливостями даного процесу та нюансами вибору кліматичного обладнання. З огляду на запропоновані рекомендації, ви зможете зробити процедуру просушування виробів значно швидше та в 2-3 рази менш витратною. Всі деталі – тут!
Осушувач на фармацевтичному виробництві: вигідно та просто
На території України середня відносна вологість коливається в межах від 70% до 75%. Даний показник є досить високим та безпосередньо впливає на роботу компаній, що займаються виробництвом, зберіганням та реалізацією всілякої сировини. Як вогкість впливає на виготовлення та зберігання препаратів, який мікроклімат повинен підтримуватися в цехах та яку роль у цьому відіграє промисловий осушувач повітря – описано в статті. Переходьте та читайте!
Осушувач Trotec TTR – для правильного зберігання добрив
Як ефективно та просто створити оптимальні, відповідні установленим нормам та правилам, умови для зберігання добрив? Встановити в сховищах промислові осушувачі повітря від солідного німецького виробника – компанії Trotec. В даному випадку підходять моделі з серії TTR. Детальніше про осушувачі повітря цієї лінійки читайте в статті.
Каркасно-тентові конструкції – прибираємо вогкість осушувачем
Як можна просто, ефективно та надовго позбутися від надлишку вологи в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій? Встановити осушувач повітря. Саме про те, чому виникає вогкість в таких спорудах, в чому полягає небезпека ігнорування проблеми підвищеної вологості та які прилади допоможуть в боротьбі з цим - описано в статті .  Переходьте та читайте!
Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)
Одним з важливих напрямків діяльності компанії Dantherm є виробництво осушувачів повітря, особливу увагу з яких заслуговують вологопоглиначі для басейнів лінійки CDP (T). Саме про моделі даної серії і піде мова в статті. Переходьте та читайте!
Як визначити вологість по психометричній таблиці Ассмана?
Як визначити рівень вологості, якщо під рукою немає гігрометра або іншого спеціального приладу? Пропонуємо скористатися простим та перевіреним методом – виміряти обсяг вологи в повітрі за допомогою психрометричної таблиці Ассмана. Він хоч і не дає 100% точні результати, але загальну картину надає. Як це зробити – читайте в статті.
Осушувач в закритому басейні – яку роль відіграє
Які показники є нормою для закритих басейнів, як утримувати вологу повітря в необхідному діапазоні, для чого потрібен осушувач та як правильно його вибрати, а також що ще важливо врахувати при спорудженні об'єкта – описано в статті. Переходьте та читайте!
3 способи позбутися від сирості в гаражі
Сирість в гаражі – злободенна проблема, з якою постійно борються багато власників таких будівель. Особливо гостро питання стоїть для тих, хто ставить там свій автомобіль або інший транспортний засіб, тому що підвищена вологість є головною причиною поразки корозією частин кузова. Чому з'являється сирість, як від неї позбутися, чи варто купувати осушувач повітря для гаража – про ці питання і піде мова в статті. Читайте!
Осушувач для спортзалу – вибираємо правильний прилад
У спортзалах, фітнес-клубах та інших закладах, призначених для спортивних тренувань, має бути обов'язково сухо, свіжо та комфортно. Жодного натяку на підвищену вогкість, шкідливі утворення та неприємний запах. Саме питанню, які умови повинні підтримуватися в хорошому спортзалі та як цього домогтися – присвячується стаття. Читайте тут!
Вологість на виробництві – усуваємо осушувачем та вентиляцією
Для створення успішного, стабільного та рентабельного бізнесу, в виробничих приміщеннях обов'язково необхідно підтримувати комфортний мікроклімат. Дана вимога відноситься як до складських приміщень, місць зберігання продукції, так і робочих цехів. Чому слід кардинально та оперативно вирішувати питання з вогкістю на виробництві, як це можна зробити максимально просто та ефективно – детально описано в статті. Переходьте та читайте.

Показано з 1 по 24 з 171 (всього 8 сторінок)
 setTimeout(function(){ }, 15000);