Наші роботи

Виконані роботи та проекти компанією Побут:

Застосування осушувача повітря Celsius MDH-90 під час ремонтних робіт для осушення стін, підлоги та стелісушіння фітнес залу від зайвої вологиНормалізація вологості повітря до 60% у холодильній камері на равликовій ферміОсушення повітря у складському приміщенніУсунення вологи в житловому приміщенні у вітальніпідтримання номальної вологості на складі під час зберігання картонуВстановили осушувач повітря в неопалювальне складське приміщення. Trorec TTR 400DОсушення деревяних брикетів в холодну пору. Температура в приміщенні від -10 до +30. Встановили осушувач повітря TTR 500Осушення повітря у холодильній камері в малій равликовій ферміМонтаж та переіврка роботи адсорбційного осушувача повітря на равликовій фермі. Температура в приміщенні +3 гардуса по цельсію. Встановлено осушувач повітря Trotec TTR 500DСушіння повітря у ванній кімнатіНормалізація вологості у спальніосушення деревини на виробництвіУсунення зайвої вологи в дитячій кімнатіІнтенсивне сушіння стін в кімнаті після ремонтуУсунення надлишкової вологості в басейніОсушення підвального приміщенняОсушення гаража


Порядок прийому промислового об'єкта в роботу:


1. Збираємо необхідні дані приміщення, температура, об'єм приміщення, рівень вологості, провітрюваність, кількість людей. Для цього ви заповнюєте спеціальний лист підбору. Якщо є потреба - виїзджаємо на об'єкт для більш детальної оцінки. Виклик інженера у межах міста Львів - безкоштовний, виклик за межами Львова - платний і обговорюється індивідуально.

2. Дані опрацьовує інженер, який після опрацювання, дає характеристики необхідного обладнання по потужності, теплових та інших параметрах.

3. Ми підбераємо кілька варіантів обладнання та передаємо вам у вигляді комерційної пропозиції, в ній ми пояснюємо, чому певне рішення вважаємо найбільш оптимальнішм для вас.

 4. Визначившись з товаром, ми узгодимо варіанти монтажу, форми оплати та отримання товару.

5. Після отримання обладнання Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку.Сертифікати:

 Будемо раді зустріти вас у нашому офісі:Каталог промислових осушувачів


Каталог побутових осушувачів Viber Telegram