Статті

Цікаві факти про осушувачі. Як правильно, економно і з розумом проводити осушування приміщення.

Вологопоглинач при фасуванні продукції: навіщо потрібен та який вибрати
Щоб захистити компанію від незапланованих витрат та втрати репутації через продаж неякісного продукту – при фасуванні й упакуванні продукції використовують вологопоглиначі. Саме питанню, який прилад підходить для даних цілей, на що слід звернути увагу при виборі агрегату – присвячується стаття.  Деталі читайте тут!
1045 читати далі...
Осушувачі повітря – 2 принципи роботи.  Який краще?
Сучасна техніка дозволяє підтримувати в приміщенні оптимальні для людини умови. Навіть проблема з підвищеною вологістю легко та просто вирішується за допомогою спеціального пристрою – осушувача повітря. Для всіх, хто знає про вогкість не з чуток, буде корисно дізнатися: для чого використовують вологопоглиначі, як вони працюють, які види бувають, а також який агрегат є більш ефективним та вигідним. Деталі описані нижче – читайте!
2575 читати далі...
Як вибрати правильний осушувач повітря – 5 головних порад
Підвищена вологість, якщо своєчасно не вжити заходів, добре «вкорениться» в будинку та усунути всі її наслідки буде вкрай складно. Саме для того, щоб уникнути катастрофи, застосовують осушувачі повітря.  Але тут теж є нюанс – потрібно купити правильну модель. Саме про те, як працює пристрій, як правильно вибрати осушувач повітря та на що варто звернути увагу при купівлі техніки – піде мова в статті нижче.  Переходьте та читайте!
6159 читати далі...
Сушка килимів з вологопоглиначем – в 2-3 рази швидше, ефективніше та вигідніше
Чи володієте бізнесом з чищення килимів або тільки плануєте розпочати підприємницьку діяльність у цій сфері? Значить ця стаття саме для вас. У матеріалі ми розповімо, як допомагає влагопоглинач при митті та сушці килимів, поділимося особливостями даного процесу та нюансами вибору кліматичного обладнання. З огляду на запропоновані рекомендації, ви зможете зробити процедуру просушування виробів значно швидше та в 2-3 рази менш витратною. Всі деталі – тут!
1889 читати далі...
Осушувач на фармацевтичному виробництві: вигідно та просто
На території України середня відносна вологість коливається в межах від 70% до 75%. Даний показник є досить високим та безпосередньо впливає на роботу компаній, що займаються виробництвом, зберіганням та реалізацією всілякої сировини. Як вогкість впливає на виготовлення та зберігання препаратів, який мікроклімат повинен підтримуватися в цехах та яку роль у цьому відіграє промисловий осушувач повітря – описано в статті. Переходьте та читайте!
Осушувач Trotec TTR – для правильного зберігання добрив
Як ефективно та просто створити оптимальні, відповідні установленим нормам та правилам, умови для зберігання добрив? Встановити в сховищах промислові осушувачі повітря від солідного німецького виробника – компанії Trotec. В даному випадку підходять моделі з серії TTR. Детальніше про осушувачі повітря цієї лінійки читайте в статті.
Каркасно-тентові конструкції – прибираємо вогкість осушувачем
Як можна просто, ефективно та надовго позбутися від надлишку вологи в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій? Встановити осушувач повітря. Саме про те, чому виникає вогкість в таких спорудах, в чому полягає небезпека ігнорування проблеми підвищеної вологості та які прилади допоможуть в боротьбі з цим - описано в статті .  Переходьте та читайте!
Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)
Одним з важливих напрямків діяльності компанії Dantherm є виробництво осушувачів повітря, особливу увагу з яких заслуговують вологопоглиначі для басейнів лінійки CDP (T). Саме про моделі даної серії і піде мова в статті. Переходьте та читайте!
Як визначити вологість по психометричній таблиці Ассмана?
Як визначити рівень вологості, якщо під рукою немає гігрометра або іншого спеціального приладу? Пропонуємо скористатися простим та перевіреним методом – виміряти обсяг вологи в повітрі за допомогою психрометричної таблиці Ассмана. Він хоч і не дає 100% точні результати, але загальну картину надає. Як це зробити – читайте в статті.
6037 читати далі...
Осушувач в закритому басейні – яку роль відіграє
Які показники є нормою для закритих басейнів, як утримувати вологу повітря в необхідному діапазоні, для чого потрібен осушувач та як правильно його вибрати, а також що ще важливо врахувати при спорудженні об'єкта – описано в статті. Переходьте та читайте!
1503 читати далі...
3 способи позбутися від сирості в гаражі
Сирість в гаражі – злободенна проблема, з якою постійно борються багато власників таких будівель. Особливо гостро питання стоїть для тих, хто ставить там свій автомобіль або інший транспортний засіб, тому що підвищена вологість є головною причиною поразки корозією частин кузова. Чому з'являється сирість, як від неї позбутися, чи варто купувати осушувач повітря для гаража – про ці питання і піде мова в статті. Читайте!
5612 читати далі...
Осушувач для спортзалу – вибираємо правильний прилад
У спортзалах, фітнес-клубах та інших закладах, призначених для спортивних тренувань, має бути обов'язково сухо, свіжо та комфортно. Жодного натяку на підвищену вогкість, шкідливі утворення та неприємний запах. Саме питанню, які умови повинні підтримуватися в хорошому спортзалі та як цього домогтися – присвячується стаття. Читайте тут!
1609 читати далі...
Вологість на виробництві – усуваємо осушувачем та вентиляцією
Для створення успішного, стабільного та рентабельного бізнесу, в виробничих приміщеннях обов'язково необхідно підтримувати комфортний мікроклімат. Дана вимога відноситься як до складських приміщень, місць зберігання продукції, так і робочих цехів. Чому слід кардинально та оперативно вирішувати питання з вогкістю на виробництві, як це можна зробити максимально просто та ефективно – детально описано в статті. Переходьте та читайте.
2827 читати далі...
Сирість на льодовій арені – наслідки та 2 методи усунення
Льодова арена – популярне громадське місце, призначене для розваги та проведення спортивних заходів, слабким місцем якого є підвищена вологість. Особливо гостро проблема з вогкістю виникає влітку та в міжсезоння, коли істотно зростає рівень абсолютного вмісту вологи повітря. Як боротися з підвищеною вологістю на льодових аренах, до чого призводить вогкість, як і для чого потрібен промисловий осушувач повітря – докладніше в статті.  Читайте! 
1285 читати далі...
Осушувач та зберігання кузовних деталей автомобіля – як пов'язані
Однією зі складових частин автомобільної промисловості є зберігання до моменту подальшого складання кузовних деталей та інших запчастин автомобіля. Тривалість «очікування» комплектуючих може бути довгою, та, щоб в цей період вони не зіпсувалися, важливо підтримувати в приміщенні вологість на рівні 40-50%. Як це зробити – читайте в статті.
Сирість в підвалі, погребі: виявляємо, позбавляємося, утримуємо влагопоглиначем
Сирість в погребі та підвалі – дуже поширена та «стара» проблема, з якою постійно ведуть боротьбу власники приватних будинків та гаражів. Це дуже неприємне та небезпечне явище, адже воно тягне за собою не тільки появу шкідливих мікроорганізмів та важкого запаху, але також призводить до руйнування всієї будівлі та псування залишеного на зберігання врожаю. Більш того, зайва вологість може стати причиною погіршення самопочуття у того, хто в приміщення спускається регулярно.
9513 читати далі...
Зберігання паперу – створюємо правильний мікроклімат
Папір, як і інша паперова продукція, дуже сприйнятлива до умов навколишнього середовища: освітлення, комахи, температура, ступінь забруднення повітря та, звичайно, вологість. Наприклад, якщо в приміщенні, де зберігаються вироби з даної сировини, вологість повітря перевищує 65% – це незмінно приведе до появи цвілі та грибкових утворень. Зайва сухість теж не на користь: при показниках нижче 40% матеріал з часом починає розсихатися та згодом повністю руйнується.
1280 читати далі...
Мікроклімат в басейні – створюємо за допомогою вентиляції та осушувача
Як же створити в басейні ідеальний мікроклімат та уникнути незапланованих витрат –встановити осушувач повітря для басейну, створити систему примусової вентиляції або використовувати в комплексі обидва варіанти. Про те, як це працює та які проблеми дозволяє вирішити – читайте в статті!
1231 читати далі...
Як допомагає вологопоглинач при сушінні та зберіганні деревини?
Як дізнатися рівень вологості в деревині, скільки повинно міститися вологи в матеріалі для різних цілей його застосування, якими способами проводиться сушка та як в цьому процесі допомагає вологопоглинач повітря – детальніше в статті. Читайте!
1739 читати далі...
Сирість в будинку: визначаємо, знаходимо джерела та усуваємо
Як визначити, що з вогкістю в будинку пора щось кардинально вирішувати, які причини появи зайвої вологи, як з'ясувати чи є джерела підвищеної вологості внутрішніми або зовнішніми та як усунути виниклі проблеми  детально описано в статті. Переходьте та читайте!
17926 читати далі...
Осушувач при ремонті та будівництві – вища якість, коротші терміни
Ремонт в квартирі або будинку, особливо капітальний, незмінно призводить до екстремального підвищення рівня вологості повітря. Тому як власникам, які роблять ремонтно-будівельні роботи своїми руками, так і компаніям, що пропонують послуги «під ключ» радять використовувати осушувачі повітря. Деталі читайте в статті.
2484 читати далі...
Як прибрати вологість в будинку народними засобами?
Підвищена вологість в кімнатах квартири / будинку – досить поширена та при цьому дуже небезпечна проблема, вирішувати яку потрібно обов'язково та невідкладно.  Чому та як прибрати вологість в будинку за допомогою народних засобів, а також чому варто придбати для цієї боротьби вологопоглинач? Читайте в статті.
28964 читати далі...
Як працює адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією?
Перше питання, яке варто з'ясувати, купуючи адсорбційний осушувач саме з гарячою регенерацією повітря – як він працює.  Розуміючи принцип функціонування пристрою, ви точно будете знати, чи впорається прилад з поставленими перед агрегатом завданнями, а також чи буде дане придбання вигідним та обґрунтованим. Саме питання, як працює осушувач адсорбційний з гарячою регенерацією і присвячена стаття нижче. Читайте далі!
2109 читати далі...
Навіщо потрібен на виробництві бісквітів та печива вологопоглинач?
Створення якісних смачних бісквітів та печива неможливо без підтримки на виробництві певних кліматичних умов. Складність в даному випадку полягає в тому, що процес приготування кондитерських виробів, упаковки готової продукції, а також її зберігання супроводжуються різкими перепадами вологості повітря та температури. Як ефективно та просто впоратися з підвищеною вологістю повітря на виробництві, а також захистити виробника бісквітів та печива від непотрібних матеріальних витрат – читайте далі.
1300 читати далі...

Показано з 25 по 48 з 184 (всього 8 сторінок)
 Viber Telegram