Статті

Цікаві факти про осушувачі. Як правильно, економно і з розумом проводити осушування приміщення.

3 способи позбутися від сирості в гаражі
Сирість в гаражі – злободенна проблема, з якою постійно борються багато власників таких будівель. Особливо гостро питання стоїть для тих, хто ставить там свій автомобіль або інший транспортний засіб, тому що підвищена вологість є головною причиною поразки корозією частин кузова. Чому з'являється сирість, як від неї позбутися, чи варто купувати осушувач повітря для гаража – про ці питання і піде мова в статті. Читайте!
Осушувач для спортзалу – вибираємо правильний прилад
У спортзалах, фітнес-клубах та інших закладах, призначених для спортивних тренувань, має бути обов'язково сухо, свіжо та комфортно. Жодного натяку на підвищену вогкість, шкідливі утворення та неприємний запах. Саме питанню, які умови повинні підтримуватися в хорошому спортзалі та як цього домогтися – присвячується стаття. Читайте тут!
Вологість на виробництві – усуваємо осушувачем та вентиляцією
Для створення успішного, стабільного та рентабельного бізнесу, в виробничих приміщеннях обов'язково необхідно підтримувати комфортний мікроклімат. Дана вимога відноситься як до складських приміщень, місць зберігання продукції, так і робочих цехів. Чому слід кардинально та оперативно вирішувати питання з вогкістю на виробництві, як це можна зробити максимально просто та ефективно – детально описано в статті. Переходьте та читайте.
Сирість на льодовій арені – наслідки та 2 методи усунення
Льодова арена – популярне громадське місце, призначене для розваги та проведення спортивних заходів, слабким місцем якого є підвищена вологість. Особливо гостро проблема з вогкістю виникає влітку та в міжсезоння, коли істотно зростає рівень абсолютного вмісту вологи повітря. Як боротися з підвищеною вологістю на льодових аренах, до чого призводить вогкість, як і для чого потрібен промисловий осушувач повітря – докладніше в статті.  Читайте! 
Осушувач та зберігання кузовних деталей автомобіля – як пов'язані
Однією зі складових частин автомобільної промисловості є зберігання до моменту подальшого складання кузовних деталей та інших запчастин автомобіля. Тривалість «очікування» комплектуючих може бути довгою, та, щоб в цей період вони не зіпсувалися, важливо підтримувати в приміщенні вологість на рівні 40-50%. Як це зробити – читайте в статті.
Сирість в підвалі, погребі: виявляємо, позбавляємося, утримуємо влагопоглиначем
Сирість в погребі та підвалі – дуже поширена та «стара» проблема, з якою постійно ведуть боротьбу власники приватних будинків та гаражів. Це дуже неприємне та небезпечне явище, адже воно тягне за собою не тільки появу шкідливих мікроорганізмів та важкого запаху, але також призводить до руйнування всієї будівлі та псування залишеного на зберігання врожаю. Більш того, зайва вологість може стати причиною погіршення самопочуття у того, хто в приміщення спускається регулярно.
1349 читати далі...
Мікроклімат в басейні – створюємо за допомогою вентиляції та осушувача
Як же створити в басейні ідеальний мікроклімат та уникнути незапланованих витрат –встановити осушувач повітря для басейну, створити систему примусової вентиляції або використовувати в комплексі обидва варіанти. Про те, як це працює та які проблеми дозволяє вирішити – читайте в статті!
Як допомагає вологопоглинач при сушінні та зберіганні деревини?
Як дізнатися рівень вологості в деревині, скільки повинно міститися вологи в матеріалі для різних цілей його застосування, якими способами проводиться сушка та як в цьому процесі допомагає вологопоглинач повітря – детальніше в статті. Читайте!
Сирість в будинку: визначаємо, знаходимо джерела та усуваємо
Як визначити, що з вогкістю в будинку пора щось кардинально вирішувати, які причини появи зайвої вологи, як з'ясувати чи є джерела підвищеної вологості внутрішніми або зовнішніми та як усунути виниклі проблеми  детально описано в статті. Переходьте та читайте!
1568 читати далі...
Осушувач при ремонті та будівництві – вища якість, коротші терміни
Ремонт в квартирі або будинку, особливо капітальний, незмінно призводить до екстремального підвищення рівня вологості повітря. Тому як власникам, які роблять ремонтно-будівельні роботи своїми руками, так і компаніям, що пропонують послуги «під ключ» радять використовувати осушувачі повітря. Деталі читайте в статті.
Як прибрати вологість в будинку народними засобами?
Підвищена вологість в кімнатах квартири / будинку – досить поширена та при цьому дуже небезпечна проблема, вирішувати яку потрібно обов'язково та невідкладно.  Чому та як прибрати вологість в будинку за допомогою народних засобів, а також чому варто придбати для цієї боротьби вологопоглинач? Читайте в статті.
1626 читати далі...
Як працює адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією?
Перше питання, яке варто з'ясувати, купуючи адсорбційний осушувач саме з гарячою регенерацією повітря – як він працює.  Розуміючи принцип функціонування пристрою, ви точно будете знати, чи впорається прилад з поставленими перед агрегатом завданнями, а також чи буде дане придбання вигідним та обґрунтованим. Саме питання, як працює осушувач адсорбційний з гарячою регенерацією і присвячена стаття нижче. Читайте далі!
Навіщо потрібен на виробництві бісквітів та печива вологопоглинач?
Створення якісних смачних бісквітів та печива неможливо без підтримки на виробництві певних кліматичних умов. Складність в даному випадку полягає в тому, що процес приготування кондитерських виробів, упаковки готової продукції, а також її зберігання супроводжуються різкими перепадами вологості повітря та температури. Як ефективно та просто впоратися з підвищеною вологістю повітря на виробництві, а також захистити виробника бісквітів та печива від непотрібних матеріальних витрат – читайте далі.
Роторний осушувач для ефективної консервації обладнання ТЕС та ТЕЦ
В Україні велика частина ТЕЦ / ТЕС, через існуючий графік, потребують консервації основного обладнання. При цьому важливо, щоб спосіб збереження оснащення був не тільки надійним, але й маловитратними. На сьогодні найбільш поширені методи вимагають використання дорогих та, що важливо, екологічно небезпечних хімічних способів, при яких робочі поверхні обробляються октадециламіном. Варто сказати, що в світовій практиці цей варіант захисту техніки так і не знайшов широкого застосування.
9 секретів профілактики сирості в будинку або квартирі
Сирість в кімнатах  біда, з якою часто стикаються власники приватних будинків та квартир. Неприємний запах, розвиток шкідливої ​​цвілі та грибка, важкий сперте повітря  все це наслідки підвищеної вологості в приміщеннях (тобто понад 60%). Від занадто високий вміст вологи погіршується самопочуття мешканців житла, псується меблі та інші елементи інтер'єру.  Загальний мікроклімат в кімнаті стає комфортним та не здоровим.
Вологопоглинач для сушіння риби – прискорюємо виробництво в 2-3 рази
Займаєтеся виробництвом в'яленої риби? Ця стаття саме для вас. Нижче ми докладно розповімо, які методи сушіння риби бувають та як промисловий вологопоглинач повітря допомагає прискорити цей процес.  Наведемо приклади та зробимо розрахунки по окупності обладнання. Доведемо доцільність покупки даної техніки та надамо на вибір відповідні моделі. Читайте далі!
Як ефективно позбутися від вогкості у ванній?
Ванна, як правило, є самим вологим місцем у всьому будинку або квартирі. Крім дискомфорту знаходження в приміщенні, постійна сирість створює ідеальні умови для появи та розвитку всіляких шкідливих утворень (цвілі, грибка). Більш того, все це супроводжується аж ніяк не приємними затхлими «ароматами». Питання вирішення підвищеної вологості «відкладати у довгий ящик» категорично не рекомендується. Адже вона не тільки псує предмети обстановки та погіршує інтер'єр приміщення в цілому, але також негативно впливає на самопочуття мешканців житла.
Осушувач повітря: інструкція із застосування
Підтримувати корисний та комфортний мікроклімат в будинку допомагає всіляка побутова техніка, однією з яких є осушувач повітря. Цей прилад «забирає» всю зайву, згідно із заданими налаштуваннями користувача, вологу, створюючи таким чином ідеальні для проживання людей умови. Цей пристрій усуває сирість, що позитивно впливає як на самопочуття домочадців, так і всіх елементів інтер'єру.
Як прибрати вогкість в квартирі приладами та засобами?
Підвищена вогкість  дуже поширена біда серед власників квартир, особливо розташованих в старих будівлях, на перших та останніх поверхах. Ігнорувати цю проблему категорично не рекомендується. Адже в сирих приміщеннях активно поширюється грибок та пліснява, псуються меблі та з'являється стійкий затхлий запах. Але найголовніше  зайва волога в повітрі негативно впливає на здоров'я мешканців житла, найбільш незахищеними з яких є астматики / алергіки, маленькі дітки та літні люди.
Навіщо потрібен осушувач при виробництві сиру?
Виробництво сиру  процес, що вимагає великих трудовитрат, уважності та ретельного контролю кожного етапу. Адже порушення норм виготовлення сирної продукції призводить не тільки до фінансових втрат підприємства, але також до нанесення шкоди здоров'ю споживачів. Питанню, як налагодити правильне, стабільне та рентабельне виробництво сиру, і присвячена стаття нижче. Читайте далі!
Чому «плачуть» вікна та як позбутися від конденсату раз і назавжди?
Конденсат на вікнах – актуальна проблема для багатьох власників приватних будинків та квартир. Особливо часто конденсація рідини спостерігається на пластикових віконних конструкціях в холодні періоди року. Щоб позбутися від цієї неприємної та небезпечної проблеми, слід визначити, як і чому з'являється конденсат, які наслідки тягне за собою та як допомагає в боротьбі осушувач повітря. Саме способам визначення джерел такого явища та методам вирішення цієї проблеми присвячено окрему статтю. Переходьте і читайте.
1431 читати далі...
3 способи визначити вологість повітря в домашніх умовах
Щоб в квартирі або будинку створити здоровий та комфортний мікроклімат, важливо спочатку визначити рівень вологості в приміщеннях та при необхідності оперативно вжити заходів по його нормалізації. А як це зробити – розписано в статті. Читайте!
4463 читати далі...
Осушувач адсорбційного типу – для правильного зберігання зерна
Одним з головних правил довгострокового зберігання зерна є активне вентилювання. За допомогою даної технології проводиться дегазація / газація, обігрів / охолодження та підсушування продуктів. Але, як показує практика, цей метод не дає очікуваних результатів ... Що ж робити?
Умови зберігання вина та способи їх підтримки
Вино - унікальний у своєму роді напій, що розкриває свій неповторний аромат та смак не тільки за умови дотримання всіх технологій виробництва, але також правил зберігання. Щоб отримати високоякісну винну продукцію, її поміщають в дубові бочки на строк від 3-х місяців до декількох років. Тобто швидко отримати дуже смачний напій не вийде, тому важливо подбати про його тривале зберігання. В цьому плані продукт дуже примхливий. У статті ми детальніше розберемо основні вимоги до зберігання винної продукції та способи підтримки даних умов. Читайте далі!

Показано з 25 по 48 з 174 (всього 8 сторінок)
 setTimeout(function(){ }, 15000);