Статті

Цікаві факти про осушувачі. Як правильно, економно і з розумом проводити осушування приміщення.

Як допомагає вологопоглинач при сушінні та зберіганні деревини?
Як дізнатися рівень вологості в деревині, скільки повинно міститися вологи в матеріалі для різних цілей його застосування, якими способами проводиться сушка та як в цьому процесі допомагає вологопоглинач повітря – детальніше в статті. Читайте!
Сирість в будинку: визначаємо, знаходимо джерела та усуваємо
Як визначити, що з вогкістю в будинку пора щось кардинально вирішувати, які причини появи зайвої вологи, як з'ясувати чи є джерела підвищеної вологості внутрішніми або зовнішніми та як усунути виниклі проблеми  детально описано в статті. Переходьте та читайте!
Осушувач при ремонті та будівництві – вища якість, коротші терміни
Ремонт в квартирі або будинку, особливо капітальний, незмінно призводить до екстремального підвищення рівня вологості повітря. Тому як власникам, які роблять ремонтно-будівельні роботи своїми руками, так і компаніям, що пропонують послуги «під ключ» радять використовувати осушувачі повітря. Деталі читайте в статті.
Як прибрати вологість в будинку народними засобами?
Підвищена вологість в кімнатах квартири / будинку – досить поширена та при цьому дуже небезпечна проблема, вирішувати яку потрібно обов'язково та невідкладно.  Чому та як прибрати вологість в будинку за допомогою народних засобів, а також чому варто придбати для цієї боротьби вологопоглинач? Читайте в статті.
Як працює адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією?
Перше питання, яке варто з'ясувати, купуючи адсорбційний осушувач саме з гарячою регенерацією повітря – як він працює.  Розуміючи принцип функціонування пристрою, ви точно будете знати, чи впорається прилад з поставленими перед агрегатом завданнями, а також чи буде дане придбання вигідним та обґрунтованим. Саме питання, як працює осушувач адсорбційний з гарячою регенерацією і присвячена стаття нижче. Читайте далі!
Навіщо потрібен на виробництві бісквітів та печива вологопоглинач?
Створення якісних смачних бісквітів та печива неможливо без підтримки на виробництві певних кліматичних умов. Складність в даному випадку полягає в тому, що процес приготування кондитерських виробів, упаковки готової продукції, а також її зберігання супроводжуються різкими перепадами вологості повітря та температури. Як ефективно та просто впоратися з підвищеною вологістю повітря на виробництві, а також захистити виробника бісквітів та печива від непотрібних матеріальних витрат – читайте далі.
Роторний осушувач для ефективної консервації обладнання ТЕС та ТЕЦ
В Україні велика частина ТЕЦ / ТЕС, через існуючий графік, потребують консервації основного обладнання. При цьому важливо, щоб спосіб збереження оснащення був не тільки надійним, але й маловитратними. На сьогодні найбільш поширені методи вимагають використання дорогих та, що важливо, екологічно небезпечних хімічних способів, при яких робочі поверхні обробляються октадециламіном. Варто сказати, що в світовій практиці цей варіант захисту техніки так і не знайшов широкого застосування.
9 секретів профілактики сирості в будинку або квартирі
Сирість в кімнатах  біда, з якою часто стикаються власники приватних будинків та квартир. Неприємний запах, розвиток шкідливої ​​цвілі та грибка, важкий сперте повітря  все це наслідки підвищеної вологості в приміщеннях (тобто понад 60%). Від занадто високий вміст вологи погіршується самопочуття мешканців житла, псується меблі та інші елементи інтер'єру.  Загальний мікроклімат в кімнаті стає комфортним та не здоровим.
Вологопоглинач для сушіння риби – прискорюємо виробництво в 2-3 рази
Займаєтеся виробництвом в'яленої риби? Ця стаття саме для вас. Нижче ми докладно розповімо, які методи сушіння риби бувають та як промисловий вологопоглинач повітря допомагає прискорити цей процес.  Наведемо приклади та зробимо розрахунки по окупності обладнання. Доведемо доцільність покупки даної техніки та надамо на вибір відповідні моделі. Читайте далі!
Як ефективно позбутися від вогкості у ванній?
Ванна, як правило, є самим вологим місцем у всьому будинку або квартирі. Крім дискомфорту знаходження в приміщенні, постійна сирість створює ідеальні умови для появи та розвитку всіляких шкідливих утворень (цвілі, грибка). Більш того, все це супроводжується аж ніяк не приємними затхлими «ароматами». Питання вирішення підвищеної вологості «відкладати у довгий ящик» категорично не рекомендується. Адже вона не тільки псує предмети обстановки та погіршує інтер'єр приміщення в цілому, але також негативно впливає на самопочуття мешканців житла.
Осушувач повітря: інструкція із застосування
Підтримувати корисний та комфортний мікроклімат в будинку допомагає всіляка побутова техніка, однією з яких є осушувач повітря. Цей прилад «забирає» всю зайву, згідно із заданими налаштуваннями користувача, вологу, створюючи таким чином ідеальні для проживання людей умови. Цей пристрій усуває сирість, що позитивно впливає як на самопочуття домочадців, так і всіх елементів інтер'єру.
Як прибрати вогкість в квартирі приладами та засобами?
Підвищена вогкість  дуже поширена біда серед власників квартир, особливо розташованих в старих будівлях, на перших та останніх поверхах. Ігнорувати цю проблему категорично не рекомендується. Адже в сирих приміщеннях активно поширюється грибок та пліснява, псуються меблі та з'являється стійкий затхлий запах. Але найголовніше  зайва волога в повітрі негативно впливає на здоров'я мешканців житла, найбільш незахищеними з яких є астматики / алергіки, маленькі дітки та літні люди.
Навіщо потрібен осушувач при виробництві сиру?
Виробництво сиру  процес, що вимагає великих трудовитрат, уважності та ретельного контролю кожного етапу. Адже порушення норм виготовлення сирної продукції призводить не тільки до фінансових втрат підприємства, але також до нанесення шкоди здоров'ю споживачів. Питанню, як налагодити правильне, стабільне та рентабельне виробництво сиру, і присвячена стаття нижче. Читайте далі!
Чому «плачуть» вікна та як позбутися від конденсату раз і назавжди?
Конденсат на вікнах – актуальна проблема для багатьох власників приватних будинків та квартир. Особливо часто конденсація рідини спостерігається на пластикових віконних конструкціях в холодні періоди року. Щоб позбутися від цієї неприємної та небезпечної проблеми, слід визначити, як і чому з'являється конденсат, які наслідки тягне за собою та як допомагає в боротьбі осушувач повітря. Саме способам визначення джерел такого явища та методам вирішення цієї проблеми присвячено окрему статтю. Переходьте і читайте.
3 способи визначити вологість повітря в домашніх умовах
Щоб в квартирі або будинку створити здоровий та комфортний мікроклімат, важливо спочатку визначити рівень вологості в приміщеннях та при необхідності оперативно вжити заходів по його нормалізації. А як це зробити – розписано в статті. Читайте!
2112 читати далі...
Осушувач адсорбційного типу – для правильного зберігання зерна
Одним з головних правил довгострокового зберігання зерна є активне вентилювання. За допомогою даної технології проводиться дегазація / газація, обігрів / охолодження та підсушування продуктів. Але, як показує практика, цей метод не дає очікуваних результатів ... Що ж робити?
Умови зберігання вина та способи їх підтримки
Вино - унікальний у своєму роді напій, що розкриває свій неповторний аромат та смак не тільки за умови дотримання всіх технологій виробництва, але також правил зберігання. Щоб отримати високоякісну винну продукцію, її поміщають в дубові бочки на строк від 3-х місяців до декількох років. Тобто швидко отримати дуже смачний напій не вийде, тому важливо подбати про його тривале зберігання. В цьому плані продукт дуже примхливий. У статті ми детальніше розберемо основні вимоги до зберігання винної продукції та способи підтримки даних умов. Читайте далі!
Осушувач DANTHERM CDP 35 та CALOREX DH 33: порівнюємо прилади
Осушувачі активно використовуються для контролю рівня вологості повітря в приміщеннях різного призначення: від квартир в багатоповерхових будинках до громадських басейнів та величезних за площею виробничих цехах. За допомогою даних приладів можна встановити потрібний згідно з нормами рівень вологості повітря та насолоджуватися комфортним мікрокліматом. Вологопоглиначі працюють автоматизовано, безупинно та в широкому діапазоні температур: 1-35°С, 5-35°С, -30-+ 40°С та -15-+35°С.
Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві
Багато підприємств, діяльність яких пов'язана з виробництвом або зберіганням продукції, стикаються з проблемою підвищеної вологості. Джерела зайвої вогкості можуть бути різними: можливо це зовнішні атмосферні явища або самі випущені товари, технологічні процеси виділяють багато вологи.
Осушувач повітря при затопленні квартири – 6 етапів ліквідації наслідків
Затоплення квартири - поширена проблема жителів багатоповерхівок, особливо, якщо сусіди зверху неблагонадійні або безвідповідальні люди. Це також може статися з вини самих власників житла, але результат все одно один – плачевний.
Осушувачі повітря для басейну від Dantherm серії CDP
Dantherm – відома серед виробників кліматичного обладнання компанія, створена ще у 1958 році в Данії.  Всесвітню популярність Дантерм завоювала завдяки випуску на ринок надійної та довговічної продукції, що точно відповідає європейським стандартам якості.
Вологопоглинач на автомийці.  Більше машин – більший прибуток
Як просто та швидко очистити машину від бруду та пилу  відправити на автомийку. Дані сервіси оперативно та якісно усувають всі види забруднень, повертаючи транспортним засобам первозданний блиск. Тому не дивно, що послуги автомийок є дуже популярними серед автовласників, які трепетно ​​піклуються про своїх «залізних коней».
Навіщо потрібен промисловий осушувач повітря на кондитерському виробництві?
Виробництво кондитерських виробів відбувається в кілька етапів, на кожному з яких обійтися без промислового осушувача повітря просто неможливо.  Зберігання інгредієнтів, виготовлення солодощів, упаковка готових продуктів  всі процеси вимагають підтримки вологості повітря на певному рівні.
Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення
Підтримка рівня вологості повітря в межах норми є важливою умовою для приміщень будь-якого призначення. Відхилення від параметрів в більшу чи меншу ступінь тягне за собою ряд негативних наслідків, що впливають як на здоров'я людини, так і на навколишні предмети.
1502 читати далі...

Показано з 25 по 48 з 167 (всього 7 сторінок)