Вологопоглинач на автомийці. Більше машин – більший прибуток

Вологопоглинач на автомийці.  Більше машин – більший прибуток

Як просто і швидко очистити машину від бруду і пилу - відправити на автомийку. Дані сервіси оперативно і якісно усувають всі види забруднень, навітьякі важко відмити, повертаючи транспортним засобам первозданний блиск. Тому не дивно, що послуги автомийок є дуже популярними серед автовласників, які трепетно піклуються про своїх «залізних коней». 

Але, так як мийка автомобілів здійснюється з великою кількістю води, всі компанії незмінно стикаються з однією проблемою - підвищена вологість повітря, що при активній роботі досягає 99%. В умовах такої екстремальної вогкості корпус і салон машини висихають досить довго. Це, звичайно, істотно затягує час виконання заявки і як наслідок - знижує продуктивність і прибуток підприємства.

Крім цього, вогкість:

погіршує самопочуття співробітників;

сприяє виникненню цвілі, грибка;

зменшує термін служби обладнання і ремонту.


Вирішити проблему зайвої вологості на автомийці найпростіше і ефектніше за допомогою правильних вологопоглиначів . При примусовому осушення повітря транспортні засоби висихають значно швидше, дозволяючи більше обслужити клієнтів і таким чином підвищити дохід підприємства.

Читайте також: «Навіщо потрібен промисловий осушувач на кондитерському виробництві»


Який вологопоглинач вибрати для автомийки?


Не кожен прилад здатний впоратися з такою кількістю вологи в повітрі. Наприклад, від побутового пристрою при активній мийці автомобіля толку буде мало. Тут потрібно встановлювати обладнання, спеціально розраховане на роботу в таких умовах.

Які вологопоглиначі підходять для автомийки:
Канальні

Встановлюються дані прилади безпосередньо в систему вентиляції. Оптимально підходять для приміщень з великою кількістю вологи в повітрі, наприклад, канальні вологопоглиначі від CELSIUS (модель СDH-90 , CDH-150 ), які славляться надійною роботою, довговічністю і простотою використання.
Мобільні

Тип вологопоглиначів, що взаємодіють відразу з декількома боксами автомийки. Прилад оснащений коліщатками і спеціальною ручкою, за допомогою яких пристрій можна легко переміщати з одного приміщення в інше. Тобто поки в одному боксі машина миється, обладнання працює в іншому, де авто вже сушиться, потім навпаки. На практиці відмінно зарекомендували себе моделі: CELSIUS MDH-60 , Trotec TTK 170 ECO , Celsius MDH50 , Trotec TTK 650 S і ін.

Що стосується вартості - обидва варіанти вимагають практично однакових капіталовкладень. Як правило, вибір того чи іншого обладнання залежить від статусу будівлі: чи є вона власністю власника автомийки або взятоа в оренду. Для орендованих приміщень краще вибирати мобільні пристрої, для інших можна встановлювати стаціонарні канальні моделі.

*** Систему осушення і вентиляції краще підбирати одночасно і робити це ще на стадії будівництва або ремонту будівлі. У такому випадку фахівці можуть максимально грамотно розподілити забір і подачу повітря в приміщення.

Цікава інформація: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»3 поради щодо вибору вологопоглинача для автомийки


Підбираючи для сервісу по мийці автомобіля осушувач, зверніть увагу на такі параметри:

Витрата повітряних потоків вентиляції

Якщо вентиляція витрачає більше повітря, ніж вологопоглинач - другий не зможе працювати ефективно. Тому що все сухе повітря, що виходить з осушувача, відразу ж буде викидатися з приміщення системою вентиляції. Наприклад, якщо в приміщенні стоїть витяжка на 300 м3, то вологопоглинач повинен бути на 300 і більше кубічних метрів.

IP

Розшифровується маркування - «ступінь захисту оболонки». Ставиться на заводі-виробника після успішного проходження ряду випробувань. Перша цифра в даному параметрі вказує, наскільки добре прилад захищений від проникнення всередину твердих частинок, друга - від попадання вологи. Чим більші цифри, тим краще, але мінімальні показники для станцій з миття автомобілів - IP44 (значить: захищає від частинок розміром від 1 мм і падаючих під будь-яким кутом бризок води).

Квадратура

Слід заздалегідь визначитися, в яких приміщеннях автомийки буде функціонувати вологопоглинач, виміряти його / їх площу і вибрати прилад, розрахований на таку квадратуру.

*** Не забудьте врахувати, скільки машин планується обслуговувати в блоці (чим більше авто, тим потужніший потрібен пристрій).

Радимо ознайомитися: «Адсорбційний осушувач - навіщо потрібен на виробництві заморожених продуктів»

Щоб отримати більш детальну консультацію та професійну допомогу у виборі вологопоглинача для автомийки, який працює при температурі 1-35 ° С , 5-35 ° С , -30- + 40 ° С або -15- + 35 ° С - зв'яжіться з фахівцями інтернет- магазину «Побут» за номером: (097) 586 81 58.

1893
 Viber Telegram