Вологопоглинач на автомийці. Більше машин – більший прибуток
Як просто і швидко очистити машину від бруду і пилу - відправити на автомийку. Дані сервіси оперативно і якісно усувають всі види забруднень, навітьякі важко відмити, повертаючи транспортним засобам первозданний блиск. Тому не дивно, що послуги автомийок є дуже популярними серед автовласників, які трепетно піклуються про своїх «залізних коней».
Але, так як мийка автомобілів здійснюється з великою кількістю води, всі компанії незмінно стикаються з однією проблемою - підвищена вологість повітря, що при активній роботі досягає 99%. В умовах такої екстремальної вогкості корпус і салон машини висихають досить довго. Це, звичайно, істотно затягує час виконання заявки і як наслідок - знижує продуктивність і прибуток підприємства.
Крім цього, вогкість:
погіршує самопочуття співробітників;
сприяє виникненню цвілі, грибка;
зменшує термін служби обладнання і ремонту.
Вирішити проблему зайвої вологості на автомийці найпростіше і ефектніше за допомогою правильних вологопоглиначів . При примусовому осушення повітря транспортні засоби висихають значно швидше, дозволяючи більше обслужити клієнтів і таким чином підвищити дохід підприємства.
Читайте також: «Навіщо потрібен промисловий осушувач на кондитерському виробництві»
Який вологопоглинач вибрати для автомийки?
Не кожен прилад здатний впоратися з такою кількістю вологи в повітрі. Наприклад, від побутового пристрою при активній мийці автомобіля толку буде мало. Тут потрібно встановлювати обладнання, спеціально розраховане на роботу в таких умовах.
Які вологопоглиначі підходять для автомийки:
![]() | |
![]() |
Що стосується вартості - обидва варіанти вимагають практично однакових капіталовкладень. Як правило, вибір того чи іншого обладнання залежить від статусу будівлі: чи є вона власністю власника автомийки або взятоа в оренду. Для орендованих приміщень краще вибирати мобільні пристрої, для інших можна встановлювати стаціонарні канальні моделі.
*** Систему осушення і вентиляції краще підбирати одночасно і робити це ще на стадії будівництва або ремонту будівлі. У такому випадку фахівці можуть максимально грамотно розподілити забір і подачу повітря в приміщення.
Цікава інформація: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»
3 поради щодо вибору вологопоглинача для автомийки
Підбираючи для сервісу по мийці автомобіля осушувач, зверніть увагу на такі параметри:
Витрата повітряних потоків вентиляції
Якщо вентиляція витрачає більше повітря, ніж вологопоглинач - другий не зможе працювати ефективно. Тому що все сухе повітря, що виходить з осушувача, відразу ж буде викидатися з приміщення системою вентиляції. Наприклад, якщо в приміщенні стоїть витяжка на 300 м3, то вологопоглинач повинен бути на 300 і більше кубічних метрів.
IP
Розшифровується маркування - «ступінь захисту оболонки». Ставиться на заводі-виробника після успішного проходження ряду випробувань. Перша цифра в даному параметрі вказує, наскільки добре прилад захищений від проникнення всередину твердих частинок, друга - від попадання вологи. Чим більші цифри, тим краще, але мінімальні показники для станцій з миття автомобілів - IP44 (значить: захищає від частинок розміром від 1 мм і падаючих під будь-яким кутом бризок води).
Квадратура
Слід заздалегідь визначитися, в яких приміщеннях автомийки буде функціонувати вологопоглинач, виміряти його / їх площу і вибрати прилад, розрахований на таку квадратуру.
*** Не забудьте врахувати, скільки машин планується обслуговувати в блоці (чим більше авто, тим потужніший потрібен пристрій).
Радимо ознайомитися: «Адсорбційний осушувач - навіщо потрібен на виробництві заморожених продуктів»
Щоб отримати більш детальну консультацію та професійну допомогу у виборі вологопоглинача для автомийки, який працює при температурі 1-35 ° С , 5-35 ° С , -30- + 40 ° С або -15- + 35 ° С - зв'яжіться з фахівцями інтернет- магазину «Побут» за номером: (097) 586 81 58.