Осушувач DANTHERM CDP 35 та CALOREX DH 33: порівнюємо прилади

Осушувач DANTHERM CDP 35 та CALOREX DH 33: порівнюємо прилади

Осушувачі активно використовуються для контролю рівня вологості повітря в приміщеннях різного призначення: від квартир в багатоповерхових будинках до громадських басейнів і величезних за площею виробничих цехах. За допомогою даних приладів можна встановити потрібний згідно з нормами рівень вологості повітря і насолоджуватися комфортним мікрокліматом. Вологопоглиначі працюють автоматизовано, безупинно і в широкому діапазоні температур: 1-35 ° С , 5-35 ° С , -30- + 40 ° С і -15- + 35 ° С . 

Детальніше дізнавайтеся тут: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»

Але який з величезного асортименту промислових осушувачів вибрати? Давайте порівняємо моделі, які найбільш затребувані серед користувачів по всьому світу: Dantherm CDP 35 і Calorex DH 33.Огляд головних особливостей осушувачів: Dantherm CDP 35 і Calorex DH 33


Відразу варто сказати, що обидва виробники займають лідируючі позиції на світовому ринку кліматичного обладнання, випускаючи продукцію відповідно до європейських стандартів якості. Тому надійність, ефективність і довговічність обладнання даних брендів не підлягає сумніву. Але є деякі відмінності в технічних характеристиках приладів - розберемо детальніше.

Вологопоглинач Calorex DH 33
Прилад працює в автоматичному режимі, тобто користувачеві досить просто задати потрібні параметри - все інше пристрій бере на себе. Устаткування досить тихе, легко розбирається для чищення, має антикорозійне покриття корпусу. Крім того, він оснащений опцією рекуперації тепла.

Матеріал для виробників заморожених продуктів: « Адсорбційний осушувач - навіщо потрібен на виробництві заморожених продуктів»

Осушувач повітря Dantherm CDP 35


Модель розрахована на роботу в великих по квадратурі приміщеннях, де вологість повітря дуже висока. Здатна обробляти як чисті повітряні потоки, так і ті,що містять хвороботворні мікроорганізми і домішки агресивних частинок. Про всі помилки та режим роботи повідомляє користувачів за допомогою світлових індикаторів.

*** Порада: якщо Dantherm CDP 35 встановлений в приміщенні, де часто змінюється рівень вологості повітря, бажано підключити осушувач до зовнішнього гідростату.


Важлива інформація: «Вологопоглинач на автомийці. Більше машин - більший прибуток »


Порівняльна таблиця характеристик Calorex DH 33 і Dantherm CDP 35


Щоб систематизувати схожість і відмінності двох пристроїв, представимо їх базові параметри в таблиці:

Параметр
Dantherm CDP 35
Calorex DH 33
Продуктивність
50 л / добу 
30 л / добу 
Витрата повітря
250 м3 / год.
440 м3 / год.
Потужність
720 Вт
750 Вт
Середовище використання
басейни
басейни, склади, виробництво
Система відтаювання
є
є
Рівень шуму при роботі
47 дБ
47 дБ
Холодоагент
R407C
R407C
Тип установки
настінний / підлоговий
настінний / підлоговий
Вага
60 кг
40 кг
Гарантія
12 місяців
12 місяців

Висновок: відповідно до зазначених вище характеристик серед даних двох моделей «пальма першості» по продуктивності дістається осушувачу повітря від відомого у всьому світі бренду - Dantherm , пристрої якого особливо часто використовують для басейнів . Але вологопоглинач від Calorex має більш широку сферу використання, меншу вагу і габарити.

Радимо прочитати: «Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»

Сумніваєтеся, який промисловий осушувач повітря замовити: від Dantherm або Calorex. Хочете уточнити особливості вибраного обладнання? Звертайтеся по допомогу до фахівців інтернет-магазину «Побут», зателефонувавши за тел .: (097) 586 81 58.

939
 Viber Telegram