Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві

Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві

Багато підприємств, діяльність яких пов'язана з виробництвом або зберіганням продукції, стикаються з проблемою підвищеної вологості. Джерела зайвої вогкості можуть бути різними: можливо це зовнішні атмосферні явища або самі випущені товари, технологічні процеси виділяють багато вологи.

У будь-якому випадку, для коректної роботи компанії, а також виготовлення якісного продукту - слід утримувати вологу в межах норми. Для різних бізнесів вимоги до відносної / абсолютної вологості повітря різні і можуть коливатися в діапазоні від 0,5% до 80%.

  Детальніше читайте тут: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»

Існує 2 ефективних способів контролювати обсяг рідини в повітряних потоках:


використовуючи адсорбційний осушувач повітря . Вологі повітряні потоки, залишають зайву рідину, проходячи через сорбційну поверхню ротора. В результаті з обладнання виходить повітря необхідної вологості.


За допомогою кондиціонера. Принцип видалення вологи полягає в зниженні температури до рівня, коли рідина перетворюється в конденсат і таким чином йде з повітря.

Що ж краще вибрати для виробництва: осушувач чи кондиціонер? Згідно практичним дослідженням, краще показують себе на ділі вологопоглиначі. Але, щоб не бути голослівними, наведемо в статті нижче конкретні докази їх переваги. Читайте!

Матеріал в тему: «Адсорбційний осушувач - навіщо потрібен на виробництві заморожених продуктів»


5 причин вибрати для виробництва осушувач повітря замість кондиціонера


Віддати перевагу вологопоглиначу варто, тому що дані пристрої, в порівнянні з кондиціонерами:

працюють ефективніше

Устаткування роторного типу при зовнішній температурі 1-35 ° С , 5-35 ° С , -30- + 40 ° С і -15- + 35 ° С «забирає» рідина з повітря набагато ефективніше, ніж кондиціонер. Наприклад, якщо взяти два однакових по потужності в кВт обладнання, то на кожні 2 грами рідини, що витягне кондиціонер, вологопоглинач візьме 8-10 грам.

є універсальними

Прилади розраховані на роботу з будь-яким холодо / тепловим агентом (вода, електрика, газ, пар), а також застосовувати будь-які повітряні потоки (як повітря рециркуляції, так і припливне). Дана особливість дозволяє економити енергію, що є головною умовою для всіх виробництв.

більш економічні

Для осушення 1 кубічного метра повітря адсорбційний осушувач (наприклад, DT Group MDC450 , DT Group MDC300 , DT Group MDC800 , DT Group MDC2000 і ін.). витрачає на 30% менше енергії, ніж кондиціонер (за умови, звичайно, що всі вихідні / вхідні параметри рівні).

Матеріал для власників мийок авто: «Вологопоглинач на автомийці. Більше машин - більший прибуток»

Можуть функціонувати без зупинок

При тривалій безперервній роботі кондиціонер може обмерзати, тому для чищення його необхідно зупиняти. Такі паузи на підприємстві знижують продуктивність і як результат прибуток компанії. Осушувачам адсорбційні типу такі проблеми не властиві.

Набагато безпечніші і не шкідливі 

В процесі осушення повітря вологопоглиначі не залишають конденсат, що знижує ризик поширення на виробництві різних мікроорганізмів, цвілі, грибка і бактерій. Прилад видає тільки сухі чисті повітряні потоки.

Читайте також: «Навіщо потрібен промисловий осушувач на кондитерському виробництві»

Сумніваєтеся, який промисловий осушувач повітря підходить для вашого виробництва - зв'яжіться з фахівцями інтернет-магазину «Побут» і ми підкажемо вам, який краще вибрати. Телефонуйте: (097) 586 81 58.

2685
 Viber Telegram