Осушувач повітря: інструкція із застосування

Осушувач повітря: інструкція із застосування

Підтримувати корисний і комфортний мікроклімат в будинку допомагає всіляка побутова техніка, однією з яких є осушувач повітря . Цей прилад «забирає» всю зайву, згідно із заданими налаштуваннями користувача, вологу, створюючи таким чином ідеальні для проживання людей умови. З цим пристроєм в кімнатах пропаде вогкість і зайва сухість, що позитивно впливає як на самопочуття мешканців, так і всіх елементів інтер'єру.

Але, щоб техніка працювала коректно і на всі 100%, необхідно знати, як правильно її використовувати. Питанню, як користуватися осушувачем повітря, а також грамотно виконувати обслуговування і догляд - присвячується дана стаття. Деталі читайте далі.

Радимо також прочитати: «Чому виникає вогкість в квартирі та будинку: огляд причин»Інструкція з використання осушувача повітря


Для правильного функціонування обладнання, а також з метою продовження його терміну служби, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Після установки можна відразу включати пристрій. Слід почекати пару годин, щоб холодоагент в контурі повністю стабілізувався.

Перед підключенням техніки до електромережі, важливо переконатися, що вона розрахована на потужність, яку споживає за інструкцією новий осушувач повітря .

Використовувати обладнання потрібно тільки у вертикальному положенні.

Під час роботи ні в якому разі не можна нахиляти, перевертати або класти на підлогу агрегат (він повинен стояти вертикально в період функціонування). Але, якщо модель мобільна, переміщати її можна.

Не можна встановлювати техніку в безпосередній близькості до джерел великої кількості пари, щоб виключити потрапляння рідини всередину агрегату. Також не варто розміщувати її в місцях, де в повітрі присутні хімічно агресивні компоненти.

Важливо стежити, щоб мережевий провід не піддавався ніяким зовнішнім впливам. Тобто не можна ставити на нього предмети, затискати, перегинати, наступати, нагрівати (наприклад, розміщувати поруч з опалювальними приладами).

Ставити пристрій необхідно в такому місці, щоб від приладу до стіни або іншої перешкоди залишалася відстань не менш 0,5 метра.

Ще один важливий пункт з інструкції до осушувача повітря - доступ до забірних / випускних решіток повинні бути відкриті для вільного циркулювання повітряних потоків.

Важлива інформація: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»


Догляд і обслуговування побутового осушувача повітря: 3 головних правила


В інструкції до осушувачу повітря від виробника Ballu , Meaco , Trotec , Midea , Mycond і будь-якого іншого детально прописані правила по догляду та обслуговування агрегату.

Розглянемо 3 найважливіші рекомендації, ігнорувати які наполегливо не рекомендується:

Слід регулярно чистити повітровипускні / повітрозабірні решітки від пилу і бруду, інакше повітряні потоки будуть погано циркулювати, що призведе до некоректної роботи всього агрегату.

Ні в якому разі не можна лити на пристрій воду або іншу рідину, щоб уникнути ураження струмом та повного виходу приладу з ладу (це відноситься і до миття вологопоглинача під проточною водою).

Чистку корпусу і частин обладнання слід проводити за допомогою м'якої бавовняної тканини, злегка змоченої в мильному розчині кімнатної температури.

Крім цього, не варто забувати про фільтри осушувача - через них повинне добре проходити повітря, інакше продуктивність техніки буде знижена. Чистити фільтри рекомендують приблизно один раз в 2 тижні, попередньо відключивши вологопоглинач від електромережі.

Це може стати в нагоді: « Осушувач повітря при затопленні квартири - 6 етапів ліквідації наслідків»Неправильний догляд за осушувачем повітря: які тягне наслідки


Користувачі, які ігнорують прописані в інструкції до осушувача повітря правила і рекомендації, можуть бути впевнені - прилад почне працювати неправильно і не на повну потужність. Наприклад, якщо кожні два тижні не виконувати очистку фільтрів від пилу, зменшиться витрата повітряних потоків, що неодмінно призведе до зниження продуктивності самого агрегату.

Далі гірше. Забиті пилом фільтри після тривалого періоду експлуатації стануть причиною забруднення теплообмінника, що в свою чергу в рази зменшить витрату прохідного через прилад повітря. Через це техніка почне працювати неправильно, компресор перегріється і як результат - вологопоглинач буде зламаний. Ремонт в такому випадку виллється користувачеві «в копієчку». І більш того, такі поломки не покриваються гарантією, тому оплачувати ремонтні роботи доведеться самому власнику.

P.S. Дотримання всіх порад і вимог інструкції допоможе уникнути непотрібних витрат на ремонт обладнання і продовжить термін служби осушувача повітря (в середньому, за умови грамотної установки, використання та догляду, дані пристрої працюють до 10 років).

Радимо також прочитати: «Як знизити вологість в будинку ефективно, швидко і просто?»

З усіх додаткових питань, що стосуються інструкції користування осушувачем повітря 1-37 ° С або 5-35 ° С, а також вибору і покупки - дзвоніть менеджерам інтернет-магазину «Побут» за тел .: (097) 586 81 58.

7276

Рекомендовані

 Viber Telegram