Осушувач повітря при затопленні квартири – 6 етапів ліквідації наслідків

Осушувач повітря при затопленні квартири – 6 етапів ліквідації наслідків

Затоплення квартири - поширена проблема жителів багатоповерхівок, особливо, якщо сусіди зверху неблагонадійні або безвідповідальні люди. Це також може статися з вини самих власників житла, але результат все одно один - плачевний.

Що ж робити? Щоб квартирі після затоплення було завдано мінімальної шкоди, необхідно відразу приступити до ліквідації причин і наслідків «аварії». А щоб процес усунення «наведення» пройшов максимально швидко і ефективно, радять відразу ж включити побутовий осушувач повітря . Прилад забере зайву вологу, повернувши приміщенню звичний і комфортний мікроклімат.

Детальний план дій після потопу в квартирі описаний нижче - читайте далі!


Дізнайтеся також: «Чому виникає вогкість в квартирі та будинку: огляд причин»Інструкція по ліквідації шкоди при затопленні квартири


Яка б не була причина потопу, ніж раніше приступити до вирішення проблеми - тим менше негативних наслідків буде нанесено інтер'єру приміщень і самим мешканцям.

Отже, розглянемо по черзі кроки, які слід виконати після затоплення квартири:

Захистіть себе

Щоб уникнути ураження електричним струмом, взуйте гумові чоботи і рукавички, а потім відключіть подачу електрики на всю квартиру (вимикається на коробці автомат). При цьому стежте, щоб подовжувачі, бува, не потрапили у воду.

*** Якщо сумніваєтеся, що зможете правильно знеструмити житло, краще довірте цю роботу кваліфікованому електрику.

Зафіксуйте наслідки катастрофи

Використовуючи камеру або фотоапарат зробіть знімки / відео, щоб чітко було видно масштаби збитків, завдані квартирі після затоплення. Це необхідно, якщо доведеться звертатися в страхову службу або через суд вимагати від сусідів фінансової компенсації.

Зупиніть потоп

Якщо вода все ще б'є - перекрийте її подачу повністю і при необхідності викличте співробітників комунальної / аварійної служби для відновлення працездатності системи (комунальники потрібні, звичайно, якщо прорвало трубу або батарею, а не коли забули закрити кран у ванній).

Рекомендуємо до прочитання: «Як знизити вологість в будинку ефективно, швидко і просто?»


Видаліть воду на підлозі

Вичерпайте всі «калюжі і озера», що утворилися на підлозі, приберіть бруд і пил. Винесіть намоклі килими, паласи, покривала та інші текстильні предмети інтер'єру з квартири на просушку. Ретельно протріть всі поверхні сухими ганчірочками, включаючи меблі, двері, техніку і т.д.

Висушіть приміщення

Один з найбільш складних етапів. Адже навіть після видалення всієї води і просушування речей, повітря залишається мокрим і важким. Якщо не розпочати відразу ж з видалення вологи з повітря, на стінах та інших поверхнях почне поширюватися цвіль / грибок, з'явиться стійкий затхлий запах. Максимально швидко, просто і ефективно допомагають висушити квартиру після затоплення осушувачі 1-37 ° С або 5-35 ° С . Також необхідно добре провітрити квартиру і включити обігрівальні прилади.

Захистіть кімнати від шкідливих утворень

Після того, як приміщення, а також речі і текстильні елементи інтер'єру повністю висохнуть - радять обробити стіни спеціальним розчином, що запобігає появі грибка і цвілі.

*** Навіть після ліквідації наслідків повені, вологопоглиначі рекомендують використовувати на регулярній основі, щоб в кімнатах завжди був здоровий клімат. Особливо ефективно справляються з вогкістю осушувачі від Ballu , Cooper & Hunter , Meaco , Trotec і Mycond .

Важливий матеріал: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»

Затопило квартиру або в будинку постійно йде боротьба з підвищеною вологістю - зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину «Побут». Ми виберемо для вас оптимальний за ціною, якістю і потребами осушувач повітря з колекції нових моделей або вторинного стоку . Телефонуйте: (097) 586 81 58.

2680
 Viber Telegram