Каркасно-тентові конструкції – прибираємо вогкість осушувачем

Каркасно-тентові конструкції – прибираємо вогкість осушувачем

Яка важлива вимога для каркасно-тентових конструкцій? Створити максимально комфортні умови для тривалого перебування людей під цим навісом. Особливо серйозно слід підійти до спорудження тентів, призначених для розміщення великої кількості людей. Наприклад, це можуть бути: наметові табори для молодіжних груп, намет для проведення весілля або іншого масового заходу, тимчасове поселення для біженців або сезонних робітників і т.д.

Але в холодні періоди, на відміну від теплих, підтримувати належні для тривалого / короткострокового перебування людей умови досить складно. Тому що в цей час каркасно-тентові споруди починають обігріватися, що призводить до появи серйозної проблеми - підвищеної вологості. А вогкість в свою чергу тягне за собою цілий ряд неприємних наслідків: виникнення цвілі і грибка, поява іржі, псування речей і предметів; погіршення самопочуття людей.

Як можна просто, ефективно і надовго позбутися від надлишку вологи в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій? Встановити осушувач повітря . Саме про те, чому виникає вогкість в таких спорудах, в чому полягає небезпека ігнорування проблеми підвищеної вологості і які прилади допоможуть в боротьбі з цим - описано в статті нижче. Читайте далі!

Корисний матеріал: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»Чому виникає вогкість в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій?


Якщо велика кількість людей збирається під одним дахом - це незмінно призводить до появи кліматичної проблеми, зокрема, до значного підвищення рівня вологості. У зимовий час, при обігріві приміщень, одночасно з підвищенням температури зростає і вміст вологи в атмосфері.

Чому це відбувається? Через точки роси, коли повітряні потоки остигають настільки, що вже не здатні утримувати в собі водяну пару. Тонкий брезентовий тент, службовець стінками і стелею споруди, під впливом зовнішніх низьких температур охолоджується і при зіткненні з теплим повітрям кімнати утворює на поверхні конденсат. В результаті стіни і стелю починають «плакати», створюючи на підлозі безліч калюж.

Більш детально про конденсаті читайте в статті: «Чому« плачуть »вікна і як позбутися від конденсату раз і назавжди?»

При цьому, чим більше і довше люди перебувають в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій, тим вище піднімається рівень вологості. Це пов'язано ще з тим, що сама людина, вдихаючи-видихаючи повітря, є джерелом підвищення вологи в атмосфері. Якщо не утримувати вогкість в межах норми - негативних наслідків не уникнути.Небезпека підвищеної вологості в каркасно-тентових конструкціях


Якщо на вогкість в приміщеннях каркасно-тентових споруд «закривати очі», наслідки можуть бути незворотними.

Розглянемо докладніше, як саме підвищена вологість впливає на споруди:

Текстильні складові обстановки стають вологими і починають псуватися.

Меблі, в залежності від матеріалу, деформуються, покриваються іржею або розсипаються.

Усередині приміщень «поселяється» стійкий затхлий запах вогкості.

Швидко і активно розвиваються всілякі шкідливі утворення (грибок, цвіль).

Погіршується фізичне і психологічне здоров'я людей.

Підвищуються шанси поширення інфекційних і застудних захворювань.

Крім того, що самі каркасно-тентові конструкції приходять в непридатність, від вогкості в приміщеннях страждають люди. Якщо в першому випадку це веде до фінансових витрат, то в другому наслідки можуть бути набагато серйознішими.

Справитися з підвищеною вогкістю здатні тільки професійні осушувачі повітря - про це більш детально в наступному розділі. Читайте!

Корисний матеріал: « Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»Вибираємо осушувач для каркасно-тентових споруд


Відразу варто сказати, що побутові вологопоглиначі не впораються з вологістю в таких приміщеннях. Тут потрібні промислові осушувачі повітря від надійних виробників, таких як: Cooper & Hunter , Dantherm , DT Group , Trotec , Celsius , Master і ін.

Матеріал в тему: «Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)»

Ми радимо вибирати для каркасно-тентових споруд мобільні прилади. Тому що такі моделі:

Легко транспортуються і при необхідності їх можна швидко перемістити в інше приміщення.

Ефективно забирають всю зайву вологу з повітря навіть на великих по квадратурі площах.

Просто управляються і не вимагають постійного контролю з боку людини.

Служать тривалий період - до 10 років за умови правильної експлуатації.

Розраховані на роботу в широкому діапазоні зовнішніх температур: -15- + 35 ° С / -30- + 40 ° С / 5-35 ° С / 1-35 ° С .

Виготовлені з листової сталі, здатної витримувати навіть екстремальні умови використання.

Крім того, мобільні осушувачі повітря працюють досить тихо, тому не будуть турбувати знаходяться всередині каркасно-тентових конструкцій людей.


*** Якщо площа приміщень обмежена, тобто для установки кліматичного обладнання просто немає зайвого місця, рекомендуємо вибирати зовнішні осушувачі адсорбційного типу . Навіть перебуваючи на вулиці агрегати відмінно справляються з підвищеною вологістю в приміщеннях і при цьому не «крадуть» корисну площу.

Стаття в тему: «Як працює адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією?»

Хочете придбати для каркасно-тентових споруд осушувач повітря , зв'яжіться з фахівцями інтернет-магазину «Побут». Ми допоможемо вам вибрати правильне кліматичне обладнання і безкоштовно розповімо про всі нюанси його роботи. Телефонуйте: (097) 586 81 58.

920
 Viber Telegram