Каркасно-тентові конструкції – прибираємо вогкість осушувачем
Яка важлива вимога для каркасно-тентових конструкцій? Створити максимально комфортні умови для тривалого перебування людей під цим навісом. Особливо серйозно слід підійти до спорудження тентів, призначених для розміщення великої кількості людей. Наприклад, це можуть бути: наметові табори для молодіжних груп, намет для проведення весілля або іншого масового заходу, тимчасове поселення для біженців або сезонних робітників і т.д.
Але в холодні періоди, на відміну від теплих, підтримувати належні для тривалого / короткострокового перебування людей умови досить складно. Тому що в цей час каркасно-тентові споруди починають обігріватися, що призводить до появи серйозної проблеми - підвищеної вологості. А вогкість в свою чергу тягне за собою цілий ряд неприємних наслідків: виникнення цвілі і грибка, поява іржі, псування речей і предметів; погіршення самопочуття людей.
Як можна просто, ефективно і надовго позбутися від надлишку вологи в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій? Встановити осушувач повітря . Саме про те, чому виникає вогкість в таких спорудах, в чому полягає небезпека ігнорування проблеми підвищеної вологості і які прилади допоможуть в боротьбі з цим - описано в статті нижче. Читайте далі!
Корисний матеріал: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»
Чому виникає вогкість в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій?
Якщо велика кількість людей збирається під одним дахом - це незмінно призводить до появи кліматичної проблеми, зокрема, до значного підвищення рівня вологості. У зимовий час, при обігріві приміщень, одночасно з підвищенням температури зростає і вміст вологи в атмосфері.
Чому це відбувається? Через точки роси, коли повітряні потоки остигають настільки, що вже не здатні утримувати в собі водяну пару. Тонкий брезентовий тент, службовець стінками і стелею споруди, під впливом зовнішніх низьких температур охолоджується і при зіткненні з теплим повітрям кімнати утворює на поверхні конденсат. В результаті стіни і стелю починають «плакати», створюючи на підлозі безліч калюж.
Більш детально про конденсаті читайте в статті: «Чому« плачуть »вікна і як позбутися від конденсату раз і назавжди?»
При цьому, чим більше і довше люди перебувають в приміщеннях каркасно-тентових конструкцій, тим вище піднімається рівень вологості. Це пов'язано ще з тим, що сама людина, вдихаючи-видихаючи повітря, є джерелом підвищення вологи в атмосфері. Якщо не утримувати вогкість в межах норми - негативних наслідків не уникнути.
Небезпека підвищеної вологості в каркасно-тентових конструкціях
Якщо на вогкість в приміщеннях каркасно-тентових споруд «закривати очі», наслідки можуть бути незворотними.
Розглянемо докладніше, як саме підвищена вологість впливає на споруди:
Текстильні складові обстановки стають вологими і починають псуватися.
Меблі, в залежності від матеріалу, деформуються, покриваються іржею або розсипаються.
Усередині приміщень «поселяється» стійкий затхлий запах вогкості.
Швидко і активно розвиваються всілякі шкідливі утворення (грибок, цвіль).
Погіршується фізичне і психологічне здоров'я людей.
Підвищуються шанси поширення інфекційних і застудних захворювань.
Крім того, що самі каркасно-тентові конструкції приходять в непридатність, від вогкості в приміщеннях страждають люди. Якщо в першому випадку це веде до фінансових витрат, то в другому наслідки можуть бути набагато серйознішими.
Справитися з підвищеною вогкістю здатні тільки професійні осушувачі повітря - про це більш детально в наступному розділі. Читайте!
Корисний матеріал: « Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»
Вибираємо осушувач для каркасно-тентових споруд
Відразу варто сказати, що побутові вологопоглиначі не впораються з вологістю в таких приміщеннях. Тут потрібні промислові осушувачі повітря від надійних виробників, таких як: Cooper & Hunter , Dantherm , DT Group , Trotec , Celsius , Master і ін.
Матеріал в тему: «Осушувачі повітря з прихованим монтажем від Dantherm: огляд лінійки CDP (T)»
Ми радимо вибирати для каркасно-тентових споруд мобільні прилади. Тому що такі моделі:
Легко транспортуються і при необхідності їх можна швидко перемістити в інше приміщення.
Ефективно забирають всю зайву вологу з повітря навіть на великих по квадратурі площах.
Просто управляються і не вимагають постійного контролю з боку людини.
Служать тривалий період - до 10 років за умови правильної експлуатації.
Розраховані на роботу в широкому діапазоні зовнішніх температур: -15- + 35 ° С / -30- + 40 ° С / 5-35 ° С / 1-35 ° С .
Виготовлені з листової сталі, здатної витримувати навіть екстремальні умови використання.
Крім того, мобільні осушувачі повітря працюють досить тихо, тому не будуть турбувати знаходяться всередині каркасно-тентових конструкцій людей.
*** Якщо площа приміщень обмежена, тобто для установки кліматичного обладнання просто немає зайвого місця, рекомендуємо вибирати зовнішні осушувачі адсорбційного типу . Навіть перебуваючи на вулиці агрегати відмінно справляються з підвищеною вологістю в приміщеннях і при цьому не «крадуть» корисну площу.
Стаття в тему: «Як працює адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією?»
Хочете придбати для каркасно-тентових споруд осушувач повітря , зв'яжіться з фахівцями інтернет-магазину «Побут». Ми допоможемо вам вибрати правильне кліматичне обладнання і безкоштовно розповімо про всі нюанси його роботи. Телефонуйте: (097) 586 81 58.