Як працює адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією?

Як працює адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією?

Перше питання, яке варто з'ясувати, купуючи адсорбційний осушувач саме з гарячою регенерацією повітря - як він працює. Розуміючи принцип функціонування пристрою, ви точно будете знати, чи впорається прилад з поставленими перед агрегатом завданнями, а також чи буде дана покупка вигідною і обґрунтованою.

Саме питання, як працює осушувач адсорбційний з гарячою регенерацією і присвячена стаття нижче. Читайте далі!

  Матеріал в тему: «Адсорбційний вологопоглинач - навіщо потрібен на виробництві заморожених продуктів»Склад і принцип роботи адсорбційної техніки з гарячою регенерацією


Перш, ніж перейти до розбору принципів роботи і особливостей осушувачів адсорбційного типу, розглянемо внутрішню «начинку» кліматичного обладнання.

Склад агрегату

Прилад складається з наступних комплектуючих:

Ротора - цей елемент можна назвати «серцем» пристрою. Він має конструкцію барабанного типу і обертається за допомогою електродвигуна і приводу з ременями. Створено з безлічі вузьких повітряних каналів, що розміщені паралельно і покриті спеціальним водовбираючим розчином на базі силікагеля (зовні адсорбент нагадує бджолині стільники).

Ротор адсорбційного осушувача з гарячою регенерацією включає дві секції: перша, займаючи ≈75% площі, призначена для осушення повітря, друга (≈25%) - для регенерації. Переміщаючись через ротор паралельно, повітряні потоки не «зливаються», тому що відокремлені один від одного ущільнювачем.

Вентилятори. Пристрій включає 2-3 вентилятора, кожен з яких виконує свою функцію. Перший - втягує повітряні маси з кімнати і «веде» їх до адсорбентів ротора. Другий направляє підігріте повітря регенерації на ротор з метою видування з нього вологи. Далі потоки, наситившись вологою, скидають рідину в спеціальний контейнер ( побутові вологопоглиначі ) або безпосередньо назовні (стосується промислових осушувачів ). Сухе повітря, що залишилося, розподіляє до виходу з пристрою і поверненню в приміщення третій вентилятор.

Нагрівальний елемент - служить для нагрівання регенеруючої повітряної маси до температури приблизно 140 ° С.

Фільтри. Прилад оснащений фільтром попереднього, грубого очищення повітряних мас і тонкого очищення. Завдяки цьому пристрій, крім осушення, виробляє чистку повітря від пилу, бруду та інших дрібних частинок, роблячи його більш корисним і здоровим.

Корпус обладнання виготовлений з високоміцного, стійкого до утворення корозії, металу.

   Дізнайтеся також: «Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»


Як працює пристрій?

Устаткування витягує вологу з повітря за допомогою вбудованого всередині ротора адсорбенту. Оброблювані повітряні потоки, проходячи крізь сухе відділення даного пристрою, осушуються і виводяться назовні вже без «зайвої» вологи. А з адсорбуючої секції ротора рідина видаляється за допомогою регенеруючих, нагрітих в камері за допомогою тена до температури ≈140 ° С, повітряних мас - тобто випаровується.

Завдяки обертанню барабана на низьких швидкостях, а також великої площі контакту з повітрям прилад працює автоматизовано, ефективно і безперервно. Так адсорбуюча техніка з гарячою регенерацією осушує повітря і сама позбавляється від вологи.

*** При забрудненні ротора пилом і брудом, його можна витягти і помити самостійно.

Радимо прочитати: «Осушувач адсорбційного типу - для правильного зберігання зерна»Де використовують адсорбційний осушувач з гарячою регенерацією?


Дане обладнання ефективно працює при екстремальній вологості і мінусових температурах, тому його активно використовують в: харчовій, хімічній, фармацевтичній, деревообробній, сільськогосподарській, суднобудівній та інших промисловостях. Встановлюють кліматичну техніку в: холодильних камерах; нежитлових приміщеннях без опалення; льодових аренах; складах для зберігання різноманітної продукції, виробничих цехах і ін.

Прилади з гарячою регенерацією також широко застосовуються для осушення повітря в: підвальних приміщеннях і гаражах; при веденні будівельних / ремонтних робіт; в процесі ліквідації наслідків затоплення; при транспортуванні сипучої продукції.


7 переваг використання осушувача адсорбційного типу


Адсорбційний осушувач повітря з гарячою регенерацією користується популярністю серед користувачів завдяки наявності цілого набору «фішок»:

Підходить для експлуатації в технологічно складних процесах.

Володіє низькою енергозатратністю, що фінансово вигідно для користувача.

Не вимагає зупинок і пауз, так як працює безперервно.

Ефективно осушує повітряні маси до рівня нижче 30%

Функціонує в широкому діапазоні зовнішніх температура, починаючи від -30-40 ° С .

Оснащений простим інтерфейсом, просто управляється і при необхідності транспортується.

Має міцний, довговічний корпус і надійну «начинку».

Адсорбент ротора розрахований на велику кількість робочих циклів, тому обладнання має тривалий термін експлуатації (до 15 років).

*** Зверніть увагу: побутові моделі, які при роботі збирають конденсат в спеціальній ємності, піднімають температуру повітря в кімнаті на 5-7 ° С, тому заздалегідь варто подумати про способи охолодження приміщення.

Детальніше, як працює адсорбційний осушувач повітря, дивіться на відео:


Залишилися питання про роботу адсорбційного осушувача з гарячою регенерацією , хочете дізнатися, яка техніка підходить саме для ваших завдань - зв'яжіться зі співробітниками інтернет-магазину «Побут». Телефонуйте: (097) 586 81 58.

2108
 Viber Telegram