Осушувач при ремонті та будівництві – вища якість, коротші терміни

Осушувач при ремонті та будівництві – вища якість, коротші терміни

Ремонт в квартирі або будинку, особливо капітальний, незмінно призводить до екстремального підвищення рівня вологості повітря. Тому як власникам, які роблять ремонтно-будівельні роботи своїми руками, так і компаніям, що пропонують послуги «під ключ» радять використовувати осушувачі повітря . Даний прилад допомагає зробити ремонт квартири або будинку в більш стислі терміни і при цьому зберегти якість виконуваних процесів. Адже саме підвищена вологість уповільнює швидкість і знижує якість виконання завдань.

Прочитайте також: «Чому виникає вогкість в квартирі та будинку: огляд причин»

Для яких робіт при ремонті / будівництві будинку можна використовувати осушувач: стяжка підлоги; оштукатурювання і фарбування стін, шпаклівка, поклейка шпалер та ін.

Щоб не бути голослівними, доведемо доцільність покупки осушувача повітря, привівши конкретні дані і цифри. Читайте далі!

Корисний матеріал: «Осушувач повітря при затопленні квартири - 6 етапів ліквідації наслідків»Як допомагає осушувач при ремонті квартир і будівництві будинків?


Використання осушувача при ремонті / будівництві будинків дозволяє закінчити роботи значно раніше, ніж без застосування даного кліматичного обладнання і, що важливо, зі збереженням якості.

Наприклад:

Заливка стяжки підлоги повністю висихає приблизно протягом 28-30 днів. У перший тиждень вона підсихає на 80%, а в решту 2-3 тижні висихає остаточно. Використовуючи вологопоглинач, стяжка буде сухою в значно більш стислі терміни. Більш того, при цьому повітря осушується у всьому приміщенні.

Це цікаво: «14 народних засобів від вологості в будинку і квартирі»

Штукатурка стін. Щоб штукатурка трималася на стінах, необхідно підтримувати вологість поверхонь на рівні 8%. За допомогою осушувача це завдання буде виконано, просто за допомогою установки потрібних параметрів. Без приладу домогтися необхідних показників практично неможливо. 

При природних умовах штукатурка сохне 6-15 днів (в залежності від складу розчину). З осушувачем повітря - період повного висихання істотно коротшає.

Читайте також: «Як ефективно позбутися від вогкості у ванній?»

Обклеювання стін шпалерами. Осушувач повітря ( побутові або промислові ) не тільки скорочує час висихання полотен, але також робить процес більш рівномірним і правильним.


Після закінчення ремонту в квартирі / будинку в 100% випадках спостерігається вогкість, з якою також ефективно справляються осушувачі, здатні швидко знизити рівень вологості повітря до потрібних параметрів.

Висновок: за допомогою осушувача повітря ремонт закінчиться значно швидше і без втрати якості. Власники помешкань зможуть раніше почати насолоджуватися новим інтер'єром, а професійні будівельники - приступити до наступного проекту (більше проектів - більше прибутку).

Радимо вивчити: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»

Вирішили замовити осушувач повітря, зверніться до менеджерів інтернет-магазину «Побут». Ми підберемо для вас нову модель з гарантією або б / у прилад ; порадимо, що краще придбати для квартири / будинку або промислових приміщень. Телефонуйте: (097) 586 81 58.

2475
 Viber Telegram