Використання осушувача при фарбуванні авто – вигідно, ефективно та просто

Використання осушувача при фарбуванні авто – вигідно, ефективно та просто

Правильне фарбування авто базується на трьох основних параметрах: ступінь забрудненості повітря, зовнішня температура і рівень вологості в приміщенні. Якщо з прогріванням фарбувального цеху без праці впораються звичайні опалювальні прилади, а з пилом фільтри, то для боротьби з надлишками вологи потрібна спеціальна техніка - осушувачі повітря . Використання даної техніки дозволяє легко і ефективно підтримувати потрібний рівень вологості при фарбуванні авто, не вимагаючи при цьому участі людини.

Безумовно, малопотужні побутові прилади тут не підійдуть, вони просто не впораються з таким обсягом вологи в повітрі. Для цих цілей підходять тільки промислові моделі, що володіють високою продуктивністю і потужністю. На ринку кліматичного обладнання представлений великий асортимент техніки промислового типу, але ми радимо звернути увагу на осушувачі повітря Trotec .

Інформація в тему: «Вологопоглинач на автомийці. Більше машин - більший прибуток »

Ця німецька компанія почала роботу ще в 1994 році і на сьогоднішній день є однією з найбільш надійних виробників даної кліматичної техніки в світі. Продукція Trotec відповідає європейським стандартам якості (підтверджено сертифікатами DIN, ISO), працює в широкому діапазоні температур, володіє низьким енергоспоживанням. Тому осушувачі повітря цього бренду ефективно утримують вологість при професійному фарбуванні машин в межах норми. А яку саме модель вибрати і на що звернути увагу при покупці агрегату - читайте далі!

Корисний матеріал: «Норми вологості в приміщеннях різного призначення»Як підвищена вологість впливає на якість фарбування авто?


Ігнорувати підвищену вологість в процесі фарбування машини вкрай не рекомендується. Чому?

Тому що волога, потрапляючи в пістолет і змішуючись з лаком / фарбою / ґрунтовкою, призводить до ряду таких негативних наслідків:

Проникаючи в глибокі шари фарбувального матеріалу, викликає розрив шару фарби в процесі її сушіння.

Після потрапляння на поверхню, погіршує зчеплення лакофарбового покриття (адгезія), що згодом призводить до його відшарування.

Частинки води, вдаряючись об поверхню, що фарбується, залишають на ній сліди, роблячи шар фарби нерівним.

Нерівності на поверхні лакофарбового покриття, якщо вони поодинокі, можна, звичайно, усунути за допомогою шліфування і полірування. А ось відшарування і розірвані покриття вимагає повторного проведення процедури. У будь-якому випадку в приміщеннях з підвищеною вологістю фарбування деталей авто займає більше часу, сил і витрат. При таких умовах бізнес може стати не тільки маловигідним, а й взагалі збитковим.

Як уникнути наслідків фарбування машин в сирих цехах - за допомогою осушувача повітря від Trotec (Німеччина). Детальніше про це читайте в наступному розділі.

Читайте також: «Осушувач і зберігання кузовних деталей автомобіля - як пов'язані»Яку модель осушувача від Trotec використовувати при фарбуванні авто?


Щоб створити при професійної фарбування авто оптимальні за змістом вологи в повітрі умови, встановіть в цеху осушувач повітря Trotec з серії TTR. Моделі з даної лінійки оптимально підходять для використання в фарбувальних цехах.

Адже всі продукти даної серії ( Trotec TTR 300 / Trotec TTR 500 D / Trotec TTR 400 / Trotec TTR 400 D / Trotec TTR 200 / Trotec TTR 250 HP ) мають ряд незаперечних переваг:

працюють безперервно і повністю в автоматичному режимі;

показують високу ефективність навіть при екстремальній вогкості;

є абсолютно безпечними для здоров'я людини;

відповідають вимогам європейських стандартів;

мають компактні габарити і невелику вагу;

прості і зрозумілі в експлуатації;

міцні, довговічні і не вимагають особливого догляду.

Промислові осушувачі Trotec TTR, представлені в нашому каталозі, забезпечуються офіційною гарантією від виробника терміном на 24 місяці. Але на практиці служать 10-15 років, тому придбання осушувача повітря для використання при фарбуванні авто є вигідною покупкою в будь-якому плані.


*** Крім осушення повітря на етапі фарбування машини слід подбати про якісну фільтрацію повітря, яка очистить повітряні потоки від пилу і частинок інших речовин, не дозволяючи їм осісти на поверхні свіжопофарбованого авто.

Рекомендуємо прочитати: «3 способи позбутися від вогкості в гаражі»

Хочете отримати більше інформації та безкоштовну допомогу в підборі осушувача повітря Trotec TTR для фарбування авто, зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину «Побут» за тел .: (099) 389 94 49.

1082
 Viber Telegram