3 способи позбутися від сирості в гаражі

3 способи позбутися від сирості в гаражі

Сирість в гаражі - злободенна проблема, з якою постійно борються багато власників таких будівель. Особливо гостро питання стоїть для тих, хто ставить там свій автомобіль або інший транспортний засіб, тому що підвищена вологість є головною причиною ураження корозією частин кузова.

Якщо не вирішувати проблему, з часом в гаражі з'явиться цвіль і грибок, неприємний запах вогкості, іржа на металевих виробах. Це може привести до псування збережених в приміщенні речей, руйнування конструкції і що найнеприємніше - людям часто і довго перебувати в такому сиром просторі вкрай небезпечно.

Чому з'являється сирість, як від неї позбутися, чи варто купувати осушувач повітря для гаража - про ці питання і піде мова в статті. Читайте далі!

Радимо прочитати: «Сирість в будинку: визначаємо, знаходимо джерела і усуваємо»


Чому в гаражі «поселяється» вогкість?


Щоб раз і назавжди позбутися від вогкості в гаражі, потрібно перш за все визначити її джерела. Знаючи причини підвищеної вологості, легше усунути проблему і раціональніше використовувати кліматичне обладнання.

Отже, основними і найчастіше, що зустрічаються, джерелами вогкості в гаражі є:

Вентиляція

Неправильно зроблена або повністю відсутня вентиляційна система виступає основною причиною скупчування вологи в гаражі. Адже саме вентиляція забирає наповнені рідиною повітряні потоки і виводить їх на вулицю, одночасно наповнюючи приміщення свіжим повітрям. Немає повітрообміну - уникнути вогкості всередині не вдасться.

Гідроізоляція

Через долівку, відсутню або неякісну гідроізоляцію в гараж активно просочується вогкість зовні. Вирішити проблему допоможе: професійна обшивка приміщення гідроізоляційними матеріалами, усунення всіх щілин, бетонування поверхонь.

Ще однією частою причиною підвищеної вологості в гаражі є близькість ґрунтових вод. Як правило, на таких ділянках не будують подібні об'єкти, але, якщо споруда вже стоїть - можна знизити рівень грунтових вод, тим самим посиливши захист будівлі від проникнення вологи.

Детальніше читайте тут: «Сирість в підвалі, погребі: виявляємо, позбавляємося, утримуємо вологопоглиначем»У гаражі вогкість: що робити


Виходячи з основних причин появи вогкості в гаражі, виникають і логічні рішення проблеми, а саме:

Зробити вентиляцію (природну і припливно-витяжну)

Забезпечивши приміщення якісним повітрообміном, часткове звільнення від вологи в атмосфері гарантовано. Але повністю забути про неї не вийде, особливо в холодні і сирі пори року.

Встановити кондиціонер

Хороший спосіб просушити гараж від вогкості, але не універсальний. Тому що, якщо гараж не опалюється і в ньому тримається температура на рівні 0 ° С, то кондиціонер не впорається з таким достатком вологи.

Дізнайтеся більше про переваги осушувача перед кондиціонером в статті: «Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»

Використовувати осушувач повітря

Оптимальне рішення висушити гараж від вогкості, а також регулярно підтримувати в приміщенні правильний мікроклімат. Особливо добре справляються з підвищеною вологістю осушувачі адсорбційного типу . Дані прилади якраз розраховані на використання в широкому діапазоні температур (від -30 ° С до + 40 ° С), тому ідеально підходять для таких неопалюваних будівель.

Але якщо у вашому гаражі проблеми з підвищеною вологістю виникають тільки в зимові місяці, то можна використовувати і промисловий осушувач конденсаційного типу (за умови підігріву будівлі в холодні сезони).

Робимо висновок: найефективніший спосіб позбутися від вогкості в гаражі - зробити хорошу комбіновану вентиляцію (природну + механічну) і встановити адсорбційний осушувач повітря. Про головні «фішки» останнього - читайте в наступному розділі.

Корисний матеріал: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»5 причин встановити в гаражі осушувач повітря


Головні переваги використання даного кліматичного обладнання для просушування нежитлових будівель:

Повна автоматизація - участь людини потрібна тільки для установки налаштувань і спустошення бака з конденсатом (останню задачу можна виключити, встановивши дренажну систему).

Безперервність роботи - функціонує цілодобово 12 місяців року.

Додаткове прогрівання - на виході осушувач видає регенеруюче повітря тепліше на 10-15 ° С, ніж на вході, тим самим трохи підігріваючи повітря всередині.

Висока продуктивність - ефективний при дуже високих і низьких зовнішніх температурах ( 1-35 ° С / 5-35 ° С / -30- + 40 ° С / -15- + 35 ° С ).

Економічність - в порівнянні з кондиціонерами, прилади споживають електроенергію в середньому на 30% менше.

Більш того, завдяки використанню екологічного холодоагенту пристрій абсолютно нешкідливий для людини. Всі ці «плюси» роблять осушувач ідеальним для підтримки необхідного рівня вологості в гаражі і інших подібних спорудах.

Читайте також: «Вологопоглинач при ремонті і будівництві - вища якість, коротші терміни»


Але, щоб осушувач повітря на 100% рятував від вогкості в гаражі, потрібно вибрати правильний прилад, виходячи з ряду нюансів. Співробітники інтернет-магазину «Побут» знають всі тонкощі роботи даного обладнання, тому із задоволенням допоможуть вам придбати ідеальний для вашого приміщення пристрій. Телефонуйте: (097) 586 81 58.Як вивести грибок на стінах


Висока вологість в квартирі - наслідки

Гарантуємо 100% якості на кожен осушувач повітря

ТОП-3 побутових осушувачів повітря в магазині Побут - Осушувач повітря Maxton MX-12 smartОсушувач повітря Ballu BDV-12LОсушувач повітря Midea MDDG-30DEN1

Способи позбутися зайвої вологості в приміщенні. Статті, Відео, Порівняння, Досліди.

5611
 Viber Telegram