Осушувач та зберігання кузовних деталей автомобіля – як пов'язані

Осушувач та зберігання кузовних деталей автомобіля – як пов'язані

Однією зі складових частин автомобільної промисловості є зберігання до моменту подальшого складання кузовних деталей і інших запчастин автомобіля. Тривалість «очікування» комплектуючих може бути довгою, і, щоб в цей період вони не зіпсувалися, важливо підтримувати в приміщенні вологість на рівні 40-50%.

*** Для довідки: на території України, в залежності від погодних умов, середньорічна відносна вологість коливається в діапазоні від 65 до 70%, тобто набагато вище, ніж потрібно для правильного зберігання складових частин транспортного засобу.

Але, як показує практика, на складах найчастіше поріг допустимого рівня вологості сильно перевищений. У сирих приміщеннях, особливо при тривалому зберіганні, кузовні деталі авто незмінно іржавіють, навколо активно розвивається цвіль і грибок. Як правило, надмірна вологість викликана поганою системою вентиляції. Тобто волога не виводиться назовні повітряними потоками, а накопичується всередині.

Стаття в тему: «Вологопоглинач на автомийці. Більше машин - більший прибуток »


Як можна вирішити проблему - встановити в приміщеннях, де зберігаються кузовні деталі і запчастини для майбутнього автомобіля, промисловий осушувач повітря . Прилад ефективно прибирає всю зайву рідину з атмосфери і потім утримує рівень вологості в межах норми.

Плюс до цього - техніка працює повністю в автоматичному режимі, без участі людини. Це дуже зручно і практично, особливо, коли мова йде про серійне виробництво кузовних деталей / запчастин автомобіля. Адже з осушувачем не доведеться витрачати тимчасові, трудові ресурси на підтримку оптимального мікроклімату на складах і при цьому всі вироби будуть у повній цілості, що виключає псування продукції і, отже, фінансові втрати.

Важливий матеріал: «Норми вологості в приміщеннях різного призначення»


Як визначити рівень вологості на складах зберігання кузовних деталей авто?


Тримати вологість повітря в необхідних межах важливо не тільки при зберіганні кузовних деталей, але також на всіх етапах виробництва автомобіля. Тому що в сухому кліматі не розвивається корозія, яка є вкрай згубною для металевих комплектуючих машини, а також не з'являються різні шкідливі утворення, що негативно позначаються вже на здоров'ї людей.

Як вже було сказано вище, висушити виробничі і складські приміщення допоможе осушувач, наприклад, від Celsius (Тайвань), Trotec (Німеччина), Master (Китай) і ін. А визначити наскільки сиро в приміщенні можна за допомогою спеціального пристрою - термогігрометра. З його допомогою слід регулярно контролювати вологість у всіх цехах виробництва автомобілів.

Радимо прочитати: «Зберігання паперу - створюємо правильний мікроклімат»


*** Порада: впоратися з підвищеною вологістю на складах зберігання кузовних деталей і запчастин автомобіля, крім осушувача повітря, також допомагає хороша вентиляція і установка додаткових обігрівальних приладів.

Потрібно більше інформації про принципи роботи, особливості та умови покупки осушувача повітря - зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину «Побут». Ми розповімо вам в деталях можливості, переваги даного кліматичного обладнання і допоможемо підібрати оптимальну модель. Телефонуйте: (099) 389 94 49.

924
 Viber Telegram