Сушка килимів з вологопоглиначем – в 2-3 рази швидше, ефективніше та вигідніше

Сушка килимів з вологопоглиначем – в 2-3 рази швидше, ефективніше та вигідніше

Чи володієте бізнесом з чищення килимів або тільки плануєте розпочати підприємницьку діяльність у цій сфері? Значить ця стаття саме для вас. У матеріалі нижче ми розповімо, як допомагає вологопоглинач при митті і сушці килимів, поділимося особливостями даного процесу і нюансами вибору кліматичного обладнання. З огляду на запропоновані рекомендації, ви зможете зробити процедуру просушування виробів значно швидше і в 2-3 рази менш витратною. Всі деталі нижче в статті - читайте!

Радимо вивчити: «Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»Кілька слів про мийку і сушку килимів


Спочатку килим чистять, перуть і пропускають через центрифугу. Далі виріб необхідно висушити і наповнити приємним ароматом свіжості і чистоти. Ця частина процесу може проводитися по-різному і, відповідно, вимагати різних фінансових вкладень.

Але незалежно від обраного методу, промисловий вологопоглинач дозволяє істотно скоротити час просушування килимів, тому їх активно встановлюють в сучасних пральнях. Адже чим швидше буде видалена волога з матеріалу, тим менше шансів, що виріб насититься затхлими «ароматами» вогкості або зовсім зіпсується.

Як висушують килими:

За допомогою приточно-витяжної вентиляції

Завдяки підвищеному повітрообміну волога інтенсивно видаляється і виводиться назовні, замінюючись потоками свіжого сухого повітря. Цей спосіб досить простий у виконанні, але не є універсальним - в холодні і дощові сезони вентиляційна система не впорається з достатком вологи в атмосфері. До того ж, це дуже енергозатратна процедура, тобто вимагає значних вкладень грошей.

Іноді в сушильних камерах піднімають температуру повітря, щоб волога почала випаровуватися. А для виведення теж застосовують вентиляцію. Але цей варіант також не вигідний для власників компанії, так як крім фінансів вимагає тимчасових і трудових витрат. До того ж, високі зовнішні температури можуть зіпсувати матеріал виробу.

*** Сушку килимів рекомендують проводити при кімнатній температурі.


За допомогою центрифуги або валиків

Використовуючи центрифугу або спеціальну установку з обертовими валиками килими вичавлюють. Ці агрегати дорогі і дуже громіздкі, тобто потрібно багато вільної площі для їх розміщення. Але найголовніше - установки мало того, що працюють повільно, ще й не висушують виріб повністю, його все одно доведеться потім досушувати.

Цей процес сушіння килимів можна порівняти з пранням білизни в пральній машині. Випрані речі ж не виходять абсолютно сухими, а трохи вологими і вимагають досушування. Так і з килимами: після центрифуги або віджиму валиками, матеріал ще містить занадто багато вологи (на 1 м3 приблизно 300-700 г рідини) і все одно потребує остаточної сушки.

Зайву вологу можна «виганяти» вентилятором, але вода при цьому так і залишиться в кімнаті, по колу повертаючись знову в килим.

*** Варто відзначити, що виріб не можна висушувати на всі 100%, тільки на 98%. Тому що повне видалення вологи негативно позначається на якості тканинної продукту: волокна розсихаються, втрачається еластичність матеріалу.

Читайте також: «Вологопоглинач на автомийці. Більше машин - більший прибуток »


Причини використовувати вологопоглинач при сушінні килимів


Розглянуті вище методи, незважаючи на загальну поширеність, не є вигідними і ефективними. Тому власники даного бізнесу все частіше віддають перевагу більш інноваційному, продуктивному і економічному способу сушіння килимів - за допомогою вологопоглиначів від Celsius , Trotec , Storm , Meaco , DT Group та інших солідних брендів.

Як працює цей агрегат? Після чищення та миття виріб сильно пропитаний водою, в процесі випаровування рідина поступово йде в повітря. З атмосфери вологопоглинач забирає вологі потоки, пропускає через себе, видаляє надлишки вологи і видає назад сухі маси. Сушка килимів відбувається безперервно і повністю в автоматичному режимі. Вам достатньо виставити на панелі потрібний відсоток вологості і запустити пристрій. Після досягнення встановлених параметрів, прилад переходить з осушення в режим вентилювання.

Використання вологопоглинача при сушінні килимів дозволяє значно прискорити час просушування до 4-24 годин (в залежності від розмірів і якості виробу).

*** Чим вище температура повітря, тим більший об'єм рідини він може увібрати в себе.

Рекомендуємо: «Вологопоглинач для суші риби - прискорюємо виробництво в 2-3 рази»4 поради з вибору вологопоглинача для сушки килимів


Вибираючи агрегат для своєї пральні, перше, на що слід звернути увагу - потужність обладнання. Тому що тільки правильно підібраний прилад зможе на 100% впоратися з поставленим завданням.

Отже, при покупці агрегату враховуйте:

Температуру повітря в сушильних камерах. Радять підтримувати в приміщеннях температуру в межах + 20 ° С. Сучасні вологопоглиначі працюють в широкому діапазоні температур, тому знайти потрібний агрегат не складе труднощів. Наприклад, у нас в наявності є обладнання, ефективне при 1-35 ° С , 5-35 ° С , -30- + 40 ° С і -15- + 35 ° С .

Обсяг вологи в килимах за умови максимального завантаження пральні. Як визначити? Зважте вироби до початку чищення, тобто сухі, і після миття. Відніміть з «мокрих» параметрів «сухі», різниця і буде показувати кількість вологи в кілограмах (в народі - «літрах»). Потім потрібно буде знайти прилад, який розрахований на поглинання такого обсягу вологи (л / добу).

Площа приміщення. Розраховує в кубічних метрах, шляхом множення площі залу на висоту стель. У характеристиках моделей виробник вказує на яку квадратуру розрахований прилад, тому слід просто вивчити опис товару.

Повітрообмін вологопоглинача. Важливий параметр, який вказує, скільки кубометрів повітря за 1 годину роботи здатний обробити прилад. Для компаній з сушіння килимів радимо вибирати пристрої, здатні осушити протягом години мінімум 3-5 обсягів цеху. 

            Наприклад, квадратура сушильної камери дорівнює 250 м3, значить устаткування слід брати з повітрообміном 750-1250 м3 / год.

Маючи на руках дані параметри, можна приступати до вибору вологопоглинача . Як правило, для таких компаній підходять промислові або напівпромислові пристрої з підлоговим способом розміщення.

Але, якщо вам складно визначитися з моделлю - зв'яжіться з нашими співробітниками. Ми безкоштовно підберемо для вас правильний пристрій, який впорається з підвищеною вологістю саме на вашому підприємстві.

*** Порада: щоб полегшити роботу вологопоглинача, радимо обладнати сушильні камери якісною системою вентиляції або потужними витяжками. Тандем «вологопоглинач + вентиляція» працює набагато ефективніше, ніж кожен пристрій окремо.


Читайте докладніше тут: «Вологість на виробництві - усуваємо осушувачем і вентиляцією»

Залишилися питання - телефонуйте менеджерам інтернет-магазину «Побут» на номер: (097) 586 81 58.

1888
 Viber Telegram