Осушувач Trotec TTR – для правильного зберігання добрив

Осушувач Trotec TTR – для правильного зберігання добрив

Добриво - це гігроскопічна продукція, серйозну небезпеку для якої представляє підвищена вологість повітря в місцях її зберігання. Такі матеріали є абсолютно водостійкими, тобто легко і швидко збирають і вбирають в себе вологу з атмосфери. Як наслідок, товар сиріє, злипається, псується, втрачає свої якісні властивості і стає непридатним для використання. А зіпсована продукція - фінансові втрати для підприємства.

Крім псування самого товару, вогкість негативно впливає на виробниче обладнання: воно засмічується, ламається, вимагає досить дорогого ремонту або навіть заміни. А це знову ж таки веде до значних і незапланованих капіталовкладень. У будь-якому випадку, підвищена вологість при виробництві та зберіганні добрива робить підприємство збитковим і нестабільним.

Читайте також: «Вологість на виробництві - усуваємо осушувачем і вентиляцією»

Як ефективно і просто створити оптимальні, відповідні установленим нормам і правилам, умови для зберігання добрив? Встановити в сховищах промислові осушувачі повітря від солідного німецького виробника - компанії Trotec. В даному випадку підходять моделі з серії TTR . Детальніше про осушувачі повітря цієї лінійки читайте далі.Базові правила зберігання добрив


Обробка, зберігання, упаковка і транспортування добрива вимагають постійного утримання вологи в межах норми. Це правило є обов'язковим, так як дозволяє зберігати консистенцію і якість продукції до самого моменту реалізації.

Матеріал в тему: «Осушувач адсорбційного типу - для правильного зберігання зерна»

Як вже говорилося раніше даний товар має високу гігроскопічність і в приміщеннях, де він зберігається, підтримувати мікроклімат допомагають промислові осушувачі повітря . Крім цього, щоб захистити сховища від проникнення зайвої вологи, радять будувати їх подалі від грунтових вод, стічних канав та систем каналізації. При цьому важливо стежити за герметичністю закривання даних споруд.

У щільно закритих сховищах, розташованих на сухій місцевості осушувачі повітря Trotec на 100% справляються з надлишками вологи в атмосфері.

Рекомендуємо також вивчити: «Зберігання паперу - створюємо правильний мікроклімат »11 причин вибрати для зберігання добрива осушувач Trotec серії TTR


Осушувачі лінійки TTR, незалежно від обраної моделі ( Trotec TTR 400D / Trotec TTR 500D / Trotec TTR 200 / Trotec TTR 300 / Trotec TTR 400 / Trotec TTR 250 HP ), мають цілий «набір» узагальнюючих характеристик, а саме:

відповідність європейським стандартам якості;

експлуатаційна міцність;

невибагливість у догляді і обслуговуванні;

просте і зрозуміле управління;

висока продуктивність;

абсолютна безпека для людини;

безперервність функціонування;

тривалий період експлуатації;

широкий перелік функціональних можливостей;

компактність і незначна вага;

доступна цінова політика.

Осушувачі повітря Trotec TTR показують високу ефективність навіть в умовах екстремальної вогкості, тому забезпечують повне збереження якісних властивостей добрива в процесі зберігання.


Корисно прочитати: «Осушувач або кондиціонер: що краще справляється з вогкістю на виробництві»

В інтернет-магазині «Побут» ви можете придбати осушувач Trotec TTR (Німеччина), а також вологопоглиначі інших брендів і отримати детальну консультацію по експлуатації приладів, поради щодо вибору та особливості роботи. Телефонуйте: (097) 586 81 58.

839
 Viber Telegram