Екіпірувально-технічні приміщення: правильне осушення

Екіпірувально-технічні приміщення: правильне осушення

Одне з головних умов для правильної та безпечної роботи рятувальних і пожежних бригад - якісна захисна екіпіровка і 100% справність функціонуючого оснащення. Пожежні труби, рукава і захисні костюми повинні бути абсолютно герметичними. А болторізні інструменти, розтискні агрегати, газові різаки, налобні ліхтарики, високоефективні вентилятори, а також інше технічне обладнання - в бездоганному стані.

Дізнайтеся також: «Осушувач повітря при зберіганні обладнання»

Для того, щоб спорядження, що використовується для проведення рятувальних робіт або гасіння пожежі, залишалося в цілості й збереженості, необхідно правильно його просушувати. Адже такі заходи відбуваються в украй важких умовах, при яких спецодяг рятувальників і пожежників просочується піною, водою, брудом. Крім особистих речей працівників, також брудняться і стають сирими пожежні рукави, технічні інструменти, обладнання, труби і т.д. І перед тим, як розмістити спорядження в екіпірувально-технічному приміщенні, слід повністю його висушити. В іншому випадку - не вийде уникнути появи і поширення цвілі, грибка і корозії, яка псує або взагалі приводить в непридатність техніку. І, крім того, використання вологого обладнання та одягу при наступних викликах є вкрай небезпечним для співробітників служб.

Саме питання, як висушувати речі і технічне оснащення для рятувальних / пожежних робіт, а також як підтримувати сухість в екіпірувально-технічних приміщеннях присвячено окрему статтю - дізнавайтесь деталі далі.

Цікаво: «Мікроклімат всередині бомбосховища: фільтрація, осушення і додаткові нюанси»


Чому важливо правильно осушувати екіпірувальні-технічні приміщення?


Під час рятувальних заходів одяг і приміняємі агрегати псуються менше, ніж при неправильному зберіганні, коли спорядження складається в екіпірувально-технічному приміщенні повністю не висушеним. І проблема полягає не тільки в тому, що використання в роботі вологого спорядження і техніки є небезпечним для здоров'я і життя людей. Схильне до вологи рятувальне обладнання і інструменти частіше починають некоректно функціонувати або виходити з ладу, що призводить до незапланованого ремонту і, отже, додаткових витрат (аж ніяк не маленьких).

Радимо: «Зберігання пороху з осушувачем - продовжує термін служби на десятиліття»

Ефективний спосіб позбутися від вологи в екіпірувально-технічних приміщеннях


Щоб в екіпірувально-технічних приміщеннях, де зберігається екіпірування й техніка, завжди було сухо - найкраще встановити промисловий осушувач повітря . Це «розумне» кліматичне обладнання, яке справляється навіть з екстремальною вогкістю, розраховане на роботу в великих по квадратурі кімнатах і при широкому діапазоні зовнішніх температур ( 1-35 ° С , 5-35 ° С , -30- + 40 ° С ).

Більш того, користуватися осушувачами повітря дуже просто і зручно. Для запуску агрегату досить тільки виставити потрібний параметр вологості і натиснути кнопку «ВКЛ» (все описано в інструкції, але панель управління інтуїтивно зрозуміла). Далі обладнання функціонує в автоматичному режимі, тобто не потрібен постійний контроль з боку людини. Обслуговування також нескладне і при грамотному підборі агрегату, професійній установці і дотриманні правил експлуатації - осушувач повітря працює «як годинник» до самого кінця терміну служби, проходячи лише планове техобслуговування.

*** При обмеженому бюджеті, можна купити для екіпірувально-технічного приміщення б / у осушувачі повітря , які продаються повністю в робочому стані і забезпечуються гарантією виробника.


Корисно: «Каркасно-тентові конструкції - прибираємо вогкість осушувачем»

Зв'яжіться з кваліфікованими фахівцями інтернет-магазину «Побут» і ми безкоштовно допоможемо вам вибрати правильний осушувач повітря для екіпірувально-технічного приміщення відповідно до поставлених завдань і бюджету. Телефонуйте: (097) 586 81 58.

1147
 Viber Telegram