Осушувач повітря при зберіганні обладнання

Осушувач повітря при зберіганні обладнання

При спорудженні турбіни вітряної, особливо перед моментом початку збирання, найчастіше складові конструкції протягом тривалого періоду зберігаються в спеціальних складських приміщеннях або павільйонах. Одна з серйозних проблем, що виникають при тимчасовому зберіганні обладнання та їх складових - підвищений рівень вологості, який незмінно призводить до появи і розвитку корозійних утворень.

Іржа псує оснащення і навіть може зробити його непридатним для подальшого використання. В результаті - затягуються терміни будівництва вітряної турбіни і потрібні додаткові, спочатку незаплановані, фінансові вкладення. Тому питання вогкості необхідно вирішувати в обов'язковому порядку і бажано до того, як обладнання буде розміщено на складі.

І це ніяк не залежить від пори року, адже елементи вежі, а також електронна система управління і металеві деталі знаходяться «в небезпеці» за будь-яких погодних умовах. Влітку конструкція страждає від екстремально підвищеного рівня вологості (до 80%), а в зимові періоди - від води, яка просочується під впливом низьких температур.

Як надійно захистити обладнання при тимчасовому зберіганні на складі або павільйоні, чому варто віддати перевагу осушувачі повітря і як його вибрати - читайте нижче!

Радимо: «Вологість на виробництві - усуваємо осушувачем і вентиляцією»

Зберігання обладнання: традиційний і сучасний спосіб позбавлення від вологості


На складах і в інших приміщеннях, призначених для тимчасового зберігання обладнання, традиційно осушують простір шляхом прогрівання його опалювальними приладами. Але даний спосіб є неефективним і нерентабельним. Тому що вимагає великих витрат електроенергії і при цьому все одно не досягає потрібних параметрів вологості (особливо в літні місяці).

Як же краще впоратися з вогкістю? За допомогою інноваційної кліматичної техніки - промислових осушувачів повітря . Такі агрегати підтримують необхідний рівень вологості навіть в дуже сирих і величезних за площею приміщеннях, тому оптимально підходять для установки на складах зберігання обладнання для будови вітряної турбіни.

Дізнайтеся більше в статті: «Промисловий осушувач стисненого повітря: які бувають, як вибрати і встановити»


Особливості вибору осушувача повітря для зберігання обладнання


Щоб не порушувати умов зберігання обладнання на складах, включаючи вимоги за параметрами допустимої вологості, слід грамотно підібрати вологопоглинач. Приміщення тимчасового зберігання елементів вітряної турбіни, як правило, величезні по квадратурі. З вогкістю на таких площах побутові осушувачі точно не впораються, потрібні тільки моделі промислового типу. І перше, на що варто звернути увагу - це площа приміщення, на яку вони розраховані (при необхідності встановити кілька агрегатів).

Що стосується торгових брендів, радимо звернути увагу на компанії, що добре зарекомендували себе на ринку кліматичного обладнання, такі як: DT Group (Литва), Trotec (Німеччина), Meaco (Англія), Cooper & Hunter (США), Celsius (Тайвань), AlorAir Storm (США).

Цікаво буде дізнатися: «Каркасно-тентові конструкції - прибираємо вогкість осушувачем»

Дізнайтеся більше, яку модель краще купити для зберігання обладнання у менеджерів інтернет-магазину «Побут» по телефону: (097) 586 81 58.

1231

Рекомендовані

 Viber Telegram