Канальний осушувач Celsius – оптимальний вибір для басейну

Канальний осушувач Celsius – оптимальний вибір для басейну

З якою проблемою стикаються всі власники басейнів? Звичайно, підвищена вологість, яка тягне за собою ряд негативних наслідків: поява затхлого запаху; відчуття задухи; об'ємне випадання конденсату; розвиток бактерій; швидка втрата тепла і охолодження води. Якщо «закривати очі» на проблему, рано чи пізно це призведе до того, що басейном стане просто неможливо користуватися. В результаті доведеться закрити будинок і почати дорогий ремонт пошкоджених вогкістю елементів споруди.

*** У басейнах закритого типу радять підтримувати рівень вологості повітря в межах 40-50% (max 65%).

Як уникнути таких катастрофічних наслідків? Перш за все налагодити роботу вентиляційної системи (рекомендований повітрообмін на 1 людину - від 80 м3 / ч) і встановити канальний осушувач повітря Celsius . Про те, як працює дане кліматичне обладнання, які головні його особливості та для чого прилади встановлюють в басейнах - і піде мова в статті нижче. Читайте!

Радимо також прочитати: «Осушувачі для басейну від Dantherm: огляд серії CDP»Канальний осушувач Celsius для басейну: як працює


Всі канальні осушувачі повітря від тайванського виробника Celsius відносяться до конденсаційному типу. Різновидів обладнання кілька, але всі вони складаються з: випарника, конденсатора, компресора, вентиляторів, фільтрів грубого очищення, блоку управління, автоматики, контуру і дренажної системи.

Принцип дії агрегатів нагадує роботу кондиціонера: тобто витягуванння з повітряних потоків вологи і конденсація її всередині пристрою. Таким чином волога, що зазвичай осідає у вигляді конденсату на холодних поверхнях всередині приміщення басейну, забирається в осушувач повітря, де на холодному радіаторі конденсує і далі через дренажну систему виводиться назовні.

Але на відміну від кондиціонера, повітряні маси на виході з даного приладу трохи нагріваються (на 2-3 градуси вище, ніж температура в кімнаті). Завдяки цьому мікроклімат у внутрішніх приміщеннях не охолоджується, і, отже, не вимагає додаткової витрати електроенергії на обігрів. Канальні осушувачі Celsius - це вигідний, зручний і найбільш простий варіант осушення повітря в басейнах і інших подібних спорудах.

Дивіться, як працюють канальні осушувачі повітря на малюнку:


Матеріал в тему: «Осушувач в закритому басейні - яку роль відіграє»


Головні «плюси» і «мінуси» канальних осушувачів повітря Celsius


Вибираючи канальний осушувач повітря Celsius для установки в басейні, слід врахувати всі переваги і недоліки даної кліматичної техніки.

Розберемо докладніше:

Плюси приладів і переваги їх використання:

Встановлюються не в самому приміщенні басейну, а в сусідньому технічному. Таким чином шум від їх роботи не заважатиме відвідувачам і при цьому пристрої приховані від «сторонніх очей», не займають корисну площу.

Мають високу продуктивність, завдяки чому здатні видаляти з повітряних потоків великі обсяги вологи.

Надійно захищені від впливу вологи, а також стійко переносять вібраційні навантаження.

Є абсолютно безпечними для здоров'я людей, завдяки оснащенню екологічним холодоагентом R410А

Мають можливість дооснащення, наприклад, фільтром тонкого очищення, калорифером і іншими корисними пристроями.

Дають можливість користувачу вибирати інтенсивність роботи, підходять для використання при екстремальній вологості.

Дозволяють оптимізувати роботу припливно-витяжної вентиляції і системи опалення споруди.

Забезпечують рівномірний розподіл висушених і підігрітих повітряних мас по всьому периметру басейну.

Перешкоджають появі та розвитку в приміщеннях плісняви, грибка та інших шкідливих для здоров'я людини і елементів обстановки утворень.

Запобігають псуванню конструкції, текстильних речей і всіх складових інтер'єру, яка є неминучою в сирих кімнатах.

Сприяють збільшенню терміну служби використовуваного в басейні обладнання і предметів обстановки.

З канальними осушувачами Celsius (наприклад, моделлю CELSIUS СDH-90 , CELSIUS CDH-150 ) ви забудете про затхлий запах вогкості, «плачучі» вікна і покриті «росою» поверхні.


Що стосується мінусів канальних осушувачів повітря Celsius:

Висока вартість, яка обгрунтована якісними характеристиками обладнання.

Складний монтаж, що вимагає залучення професійних установників.

*** Зверніть увагу: створення ідеального мікроклімату можливо тільки при спільному використанні канальних осушувачів повітря для басейну і механічною / природною вентиляцією.

Дізнайтеся докладніше: «Мікроклімат в басейні - створюємо за допомогою вентиляції і осушувача»


3 основних параметри вибору для басейну канального осушувача


Вирішили придбати для осушення повітря вологопоглинач - зверніть увагу на наступне:

Продуктивність, тобто скільки літрів вологи прилад поглинає за одну добу роботи. Для невеликих приватних басейнів досить буде пристрою з продуктивністю 10-50 л / добу, але для громадських закладів з дзеркалом води 25-100 м2 знадобиться більш потужний агрегат (до 350 л / добу).

Площа приміщення. Знаючи квадратуру кімнати, для якої планується використання обладнання, ви зможете підібрати прилад, здатний на 100% впоратися з поставленим завданням.

Температура повітря. Традиційно в басейнах підтримують температуру на рівні 27-30 ° С, отже, потрібно вибирати техніку, розраховану на роботу в даних умовах ( 1-35 ° С / 5-35 ° С ).

PS. Канальні осушувачі повітря підходять для нормалізації мікроклімату не тільки в басейнах, але також інших громадських закладах з підвищеним рівнем вологості: саунах, аквапарках, SPA-комплексах, виробничих складах, цехах і подібних.

Рекомендуємо: «Сирість на льодовій арені - слідства і 2 методи усунення»

Хочете дізнатися більше про особливості експлуатації канальних вологопоглиначів Celsius (Тайвань) або отримати професійну допомогу в підборі осушувача повітря - телефонуйте в інтернет-магазин «Побут» за тел .: (097) 586 81 58.

1031
 Viber Telegram