Побутовий осушувач повітря – 4 нюанси обслуговування

Побутовий осушувач повітря – 4 нюанси обслуговування

Купили для будинку осушувач повітря, але не знаєте, як правильно за ним доглядати? Значить, ця стаття саме для вас. Відразу варто сказати, що дана кліматична техніка дуже проста і невибаглива в обслуговуванні. Тому для підтримки її в робочому стані потрібно мінімум вашого часу, але все ж знати деякі нюанси необхідно.

Читайте далі і ви дізнаєтеся, як доглядати за побутовими осушувачами повітря , щоб вони функціонували коректно, ефективно і «прожили» до закінчення терміну експлуатації. Деталі про обслуговування техніки - нижче!

Стаття в тему: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»


Обслуговування побутових осушувачів повітря своїми силами


Поради, які ми даємо нижче розраховані на звичайних користувачів обладнанням, тобто ви зможете виконувати описані нижче процедури по догляду самостійно, без залучення фахівців з обслуговування (це дуже вигідно в фінансовому плані).

Отже, якого обслуговування потребує побутовий осушувач повітря для будинку:

Очищення фільтра

При регулярному використанні вологопоглинача фільтр рано чи пізно забруднюється, тому слід постійно стежити за його чистотою. Адже через брудний фільтр будуть погано проходити повітряні потоки і таким чином навантаження на вентилятор значно збільшиться. А це в свою чергу негативно вплине на продуктивність приладу в цілому.

Як правильно чистити фільтри? Акуратно зніміть фільтр, підставте його під невеликий напір води або почистіть, використовуючи пилосос. При звичайній регулярній завантаженості побутового осушувача таку чистку радимо проводити приблизно один раз в 2 тижні.

Корисно: «Як визначити вологість по психометрической таблиці Ассмана?»


Дізнайтеся також: «Чому виникає вогкість в квартирі: огляд причин»


Ємність для збору конденсату

Практично у всіх сучасних побутових осушувачах повіт ха ( 1-37 ° С / 5-35 ° С ), крім баку для збору конденсату, є можливість підключити дренажну систему. Якщо дренаж встановлений зібраний конденсат відразу вирушає в каналізаційну систему - тут все просто і зрозуміло (головне встановити вологопоглинач вище рівня зливу, щоб рідина стікала самопливом). Але якщо такої немає - потрібно регулярно і своєчасно спустошувати бак.

*** Зверніть увагу: деякі моделі осушувачів повітря для будинку оснащені «розумною» функцією, яка стежить за наповненням ємності з конденсатом і при його повній заповненості відключає прилад. Вам достатньо спустошити бак і знову запустити техніку.

Важливо: «9 секретів профілактики вогкості в будинку або квартирі»


Обслуговування корпусу

При забрудненні корпусу побутового осушувача повітря досить просто протерти його вологою, а потім сухою ганчіркою. Як правило, дана кліматична техніка (від Cooper & Hunter , Meaco , Midea , Ballu , Trotec і ін.) Виготовляється з пластика, який швидко і легко очищається практично від усіх видів забруднень.

Ми розповіли про обслуговування, яке ви можете виконувати своїми силами. При виникненні серйозних проблем - звертайтеся до фахівців інтернет-магазину «Побут» . Телефонуйте: (097) 586 81 58.

2049

Рекомендовані

 Viber Telegram