Вологопоглинач при фасуванні продукції: навіщо потрібен та який вибрати

Вологопоглинач при фасуванні продукції: навіщо потрібен та який вибрати

Виробництво фармацевтичних і хімічних товарів повинно проводитися в строго встановлених нормами умовах, в тому числі це стосується вимог до рівня вологості повітря. Особливо важливо контролювати вогкість на етапі фасування і упаковки готової продукції. Тому що даний товар має високу гігроскопічність, тобто відмінно поглинає вологу, а зайва волога призводить до втрати його консистенції, якісних властивостей і зниження терміну служби. В результаті готова до продажу продукція стає непридатною для реалізації вже на кінцевому етапі виробництва - фасування й упакування.

Щоб захистити компанію від незапланованих витрат і втрати репутації через продаж неякісного продукту - при фасування й упакуванні продукції використовують вологопоглиначі . Саме питання, який прилад підходить для даних цілей, на що слід звернути увагу при виборі агрегату - присвячується дана стаття. Деталі читайте далі!

Стаття в тему: «Осушувач на фармацевтичному виробництві: вигідно і просто»Який вологопоглинач вибрати для фасування, пакування продукції?


При фасуванні, а також упаковці хімічної і фармацевтичної продукції ми радимо використовувати вологопоглиначі адсорбційного типу . Даний вид техніки оснащений спеціальним ротором, що виготовлений з композитної сировини і зовні нагадує бджолиний вулик. Проходячи через цей адсорбент, повітряні маси залишають на ньому зайву вологу і виводяться назовні вже висушеними. А з самого ротора зібрана рідина видаляється за допомогою випарювання.

Велика площа барабана і низька швидкість його обертання - роблять адсорбційні вологопоглиначі максимально ефективними при фасуванні й упакуванні продукції. До того ж дані установки працюють в автоматичному режимі, споживають незначну кількість електроенергії, не вимагають особливого догляду і служать до 15 років при безперервному використанні. У цю серію входять як мобільні, так і стаціонарні прилади, тому можна підібрати агрегат з відповідним саме для ваших цілей варіантом установки.

Читайте також: «Адсорбційний осушувач повітря - для зберігання заморожених продуктів»4 причини використовувати при фасуванні й упакуванні продукції вологопоглинач


Дану кліматичну техніку активно застосовують при фасування й упакування продукції компанії-виробники по всьому світу. У чому головні переваги установки вологопоглиначів?

Використання осушувачів на етапі її фасування та пакування забезпечує збереження:

консистенції готової продукції;

якісних характеристик;

встановленого терміну дії;

презентабельності зовнішнього вигляду.

Промислові вологопоглиначі підтримують потрібний не тільки для фасування і упаковки продукції мікроклімат, але також оптимальні умови для працюючих на виробництві людей. На коректність роботи фасувального обладнання і період його експлуатації правильний рівень вологості також надає позитивний ефект.

Робимо висновок: вологопоглинач при фасуванні та упаковці продукції дозволяє уникнути фінансових втрат, зберегти партію готового товару в цілісності до моменту реалізації і заслужити репутацію надійного виробника завдяки продажу якісного продукту.

Радимо: «Вологість на виробництві - усуваємо осушувачем і вентиляцією»

Залишилися питання - зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину «Побут». Ми підберемо правильний вологопоглинач для фасування і упаковки продукції, а також відповімо на всі питання, що цікавлять. Телефонуйте: (097) 586 81 58.

1009
 Viber Telegram