Осушувач на фармацевтичному виробництві: вигідно та просто

Осушувач на фармацевтичному виробництві: вигідно та просто

На території України середня відносна вологість коливається в межах від 70% до 75%. Даний показник є досить високим і безпосередньо впливає на роботу компаній, що займаються виробництвом, зберіганням і реалізацією всілякого сировини. Не оминула проблема підвищеної вологості і фармацевтику, яка випускає продукцію, безпосередньо впливає на здоров'я людей. Навіть невелике підвищення вологості на фармацевтичному виробництві може призвести до катастрофічних наслідків.

Як вогкість впливає на виготовлення і зберігання препаратів, який мікроклімат повинен підтримуватися в цехах і яку роль у цьому відіграє промисловий осушувач повітря - описано в статті нижче. Читайте!

Рекомендуємо також вивчити: «Осушувач Trotec TTR - для правильного зберігання добрив»Наслідки підвищеної вологості на фармацевтичному виробництві


Клімат на виробництві фармацевтики контролюється багатьма службами, тому що навіть незначні відхилення від встановлених норм тягнуть цілий ряд «бід».

А саме:

відбувається псування фармацевтичної продукції (злипання препаратів, зміна якості);

ускладнюється процес зберігання товару, а також його транспортування;

виникають проблеми на виробництві фармацевтичних препаратів;

з'являється цвіль, грибок та інші шкідливі утворення;

металеві та дерев'яні конструкції приходять в непридатність.

Крім того, в сирих приміщеннях погіршується самопочуття співробітників, що впливає на здоров'я і продуктивність. Робимо висновок: підвищена вогкість на виробництві фармацевтичної продукції псує абсолютно все: товар, здоров'я працівників, обладнання та сам стан приміщень.

Щоб позбутися від вогкості, зберігши таким чином гроші і репутацію, сучасні власники компаній встановлюють осушувачі повітря.

Корисний матеріал: «Каркасно-тентові конструкції - прибираємо вогкість осушувачем»Навіщо потрібен осушувач повітря при виробництві фармацевтики?


Один з етапів виготовлення таблеток - нанесення на поверхню продукції спеціальних покриттів і подальше її висушування. В процесі цього, через вплив високих температур, часто відбувається злипання таблеток, поява на поверхні плям, консистенція сировини стає неоднорідною.

Щоб знизити до мінімуму брак на фармацевтичному виробництві, використовують адсорбційні осушувачі повітря. Адже, за результатами численних лабораторних досліджень, завдяки даному кліматичному устаткуванню процес висушування продукції скорочується на 50%.

Крім цього, використання осушувача на виробництві фармацевтики - це:

підтримання оптимального для виготовлення препаратів мікроклімату;

запобігання поверхневого зміцнення фармацевтичної продукції;

значне прискорення процесу висушування вироблених препаратів;

збереження якісних характеристик готового товару;

захист від виникнення і розвитку в приміщеннях грибка, цвілі і інших утворень;

скорочення кількості бактерій, а також швидкості їх подальшого розмноження;

збереження експлуатаційних характеристик використовуваного обладнання;

Плюс до всього - осушувачі повітря, при розміщенні їх на складах, дозволяють зберігати готові продукти тривалий період часу.

Рекомендуємо: «Вологопоглинач для сушіння риби - прискорюємо виробництво в 2-3 рази»


Висновок: установка осушувача на фармацевтичному виробництві є обов'язковим заходом для всіх власників, які прагнуть створити стабільну, надійну і рентабельну компанію з бездоганною репутацією.

Залишилася справа за малим - вибрати правильний осушувач повітря з урахуванням особливостей свого фармацевтичного виробництва. З цим вам допоможуть фахівці інтернет-магазину «Побут». Телефонуйте за тел: (097) 586 81 58.

803

Рекомендовані

 Viber Telegram