Операційна та лікарня – як підтримувати волого-температурний режим
Лікарні, особливо операційні, а також інші медичні установи є приміщеннями, де мікроклімат повинен підтримуватися жорстко в рамках встановлених норм, включаючи вимоги по рівню вологості. Адже від кількості вологи в атмосфері операційної безпосередньо залежить фізичне та емоційне самопочуття самого хірурга, його асистентів, а також пацієнта. Недотримання норм вологості може спричинити за собою погіршення здоров'я хворого і навіть сприяти появі ускладнень.
Але, якщо підтримувати рівень вологості і температури строго в межах норми, результат буде виключно позитивний:
Умови для роботи лікарів, медичних працівників, обслуговуючого персоналу і самих пацієнтів - комфортні і здорові.
Створюється оптимальних мікроклімат для профілактики появи і розвитку бактерій, мікробів і вірусів (адже швидкість їх розмноження безпосередньо залежить від температури і вологості в приміщенні).
Меблі, стінні покриття, обладнання та інші предмети / техніка, використовувані в медичних установах, зберігаються в цілісності.
Згідно з нормами, розробленим «Американською спільнотою інженерів з опалення, охолодження та кондиціювання повітря», в операційній повинна бути: температура в межах 20-24 ° С, вологість складати 30-60%. На думку хірургів і медперсоналу, рівень вологості повинен дорівнювати 45-55%, а температура - 17-27 ° С. Як бачите, показники, які вважають комфортними для себе працівники, значно відрізняються від розроблених професійними інженерами. Це пов'язано з особистими відчуттями, а також поширеним припущенням, що запобігти запальні ускладнення при операції простіше в приміщенні з більш низькою температурою.
Висновок: в сучасних операційних, лікарнях та інших медичних закладах намагаються утримувати температуру в межах 15-18 ° С, а вологість на рівні 50%.
Дізнайтеся також: «Осушувач на фармацевтичному виробництві: вигідно і просто»
Чому важливо підтримувати необхідну вологість і температуру в операційних?
У сирих операційних не тільки знижується працездатність лікарів, а й починає функціонувати належним чином високоточне медичне обладнання, що може привести до катастрофічних наслідків. Більш того, на хірургічних інструментах і приладах з'являється конденсат, лінзи мікроскопів і очок затуманюються. Працювати в таких умовах вкрай небезпечно як для здоров'я лікарів, так і для хворого.
Тому важливо утримувати температуру і вологість саме в межах встановлених норм. Але тут складність полягає в тому, що дотримуватися волого-температурного режиму за допомогою стандартних, використовуваних десятиліттями, способів досить непросто. Адже стандартна вентиляція і опалювальна система піднімають вологість в приміщенні до 60% і навіть вище. І не варто забувати, що самі люди безперервно випромінюють в атмосферу вологу.
Як же впоратися з підвищеною вологість в лікарні, включаючи операційну та інші кабінети - дізнавайтеся в наступному розділі.
Радимо прочитати: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»
Осушувач повітря - для здорового мікроклімату в операційній і лікарні
Найпростіший, ефективний і вигідний з фінансової точки зору спосіб підтримувати вологість в межах норми - встановити в приміщенні осушувач повітря . Дана кліматична техніка «розриває» зв'язок між відносною вологістю і температурою, даючи можливість регулювати ці параметри мікроклімату з високою точністю.
Розглянемо докладніше, в чому переваги використання осушувача повітря:
Створюється комфортний мікроклімат для лікарів, персоналу і пацієнтів (особливо важливо при маніпуляціях, які потребують використання спеціального одягу).
Запобігає появі і розвитку цвілі, грибків і знижується можливість мікробіологічного зараження.
З'являється можливість строго контролювати мікроклімат і задавати потрібні показники вологості.
Відбувається оптимізація функціонування кліматичної техніки завдяки виключенню можливості появи конденсату на металевих поверхнях.
Тобто регулярне використання осушувача благотворно впливає на самопочуття людей, допомагає зберігати в цілісності меблі, обладнання та інші елементи обстановки, а також створює здоровий мікроклімат в приміщенні.
Важливо: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»
Не знаєте, який осушувач повітря купити для операційної, лікарні або іншого медичного закладу - телефонуйте нам, менеджерам інтернет-магазину «Побут» . Ми допоможемо вам вибрати правильний вологопоглинач з нових або б / у моделей . Телефон для зв'язку: (097) 586 81 58.
Рекомендовані
Осушувач повітря Aircond D-12L
Осушувач повітря Aircond D-12L Загальна інформація Aircond D-12L – сучасний осушувач повітря від укр..
7 950 грн 11 750 грн
Осушувач повітря Maxton MX-20L Smart з іонізатором, HEPA, Wi-Fi
Осушувач повітря Maxton MX-20L Smart з іонізатором, HEPA, Wi-Fi Загальна інформація MX-20L Smart – ..
13 750 грн
Осушувач повітря Maxton MX-12s WiFi + іонізація
Управління по Wi-Fi. Іонізація. Площа - до 30-40 м2. Продуктивність - до 12 л / добу. Режими: t = 5-..
9 750 грн 11 950 грн
Осушувач повітря Aircond D-20L
Осушувач повітря Aircond D-20L з іонізатором Загальна інформація Aircond D-20L – сучасний кліматичн..
9 950 грн 12 750 грн
Осушувач повітря Aircond A-16 Smart з іонізатором та керуванням по Wi-Fi
Осушувач повітря Aircond A-16 Smart з іонізатором та керуванням по Wi-Fi Загальна інформація Осушув..
9 550 грн 9 850 грн
Осушувач повітря Maxton 12a з іонізацією
Осушувач Maxton 12a з іонізатором повітря Загальна інформація Maxton 12a – нова модель кліматичної ..
9 050 грн 9 450 грн
Осушувач повітря Aircond A-26 Smart з іонізатором та Wi-Fi
Осушувач повітря Aircond A-26 Smart з іонізатором та Wi-Fi Загальна інформація Осушувач повітря Air..
11 550 грн
Осушувач повітря Aircond A-10 з іонізатором
Осушувач повітря Aircond A-10 з іонізатором Загальна інформація Осушувач повітря Aircond A-10 із і..
9 350 грн