Канальний осушувач повітря – кращий варіант для закритого басейну

Канальний осушувач повітря – кращий варіант для закритого басейну

Закриті плавальні басейни в приватному будинку вже не вважаються чимось дивним і унікальним, а з кожним днем стають більш звичним явищем. Їх популярність пояснюється тим, що, крім показника високого статусу і заможності, вони забезпечують можливість займатися оздоровчими процедурами і просто розважатися в домашніх умовах. Сучасні архітектори і дизайнери гармонійно, компактно і красиво розміщують гідротехнічні споруди навіть в дуже невеликих за площею приміщеннях. Тому їх можна зустріти не тільки в величезних елітних будівлях, але також в маленьких приватних будиночках і заміських дачах.

Але, незалежно від площі закритого басейну, всі споруди об'єднує одна проблема - високий вміст вологи в повітрі. Якщо ігнорувати це питання і ніяк не боротися з вогкістю, це неминуче призведе до появи шкідливих мікроорганізмів, неприємного затхлого запаху, конденсату і псування всіх елементів обстановки. Більш того, перебувати в сирому приміщенні людям вкрай не рекомендовано, тому що може негативно вплинути на їхній емоційний і фізичний стан здоров'я. В результаті будівля може стати абсолютно непридатною для використання.

Саме про те, як правильно і найпростіше підтримувати рівень вологості в закритих басейнах, чому варто віддавати перевагу канальним осушувачам повітря і як підвищити продуктивність техніки і піде мова в цій статті. Читайте далі!

Дізнайтеся також: «Сирість на льодовій арені - наслідки і 2 методи усунення»


Базові вимоги до мікроклімату в закритих басейнах


В ідеалі питання підтримки потрібного температурно-вологого режиму має вирішуватися ще на етапі створення проекту споруди. Тому що неможливо уникнути проблеми підвищеної вологості в приміщенні, де знаходиться ємність з водою площею орієнтовно 18-50 м2 і високий відсоток скління (до 60%). Плюс до всього, обсяг вологи в атмосфері підвищує сама людина, тобто чим більше відвідувачів, тим буде вище показник вологості (на 25-35%).

Щоб в закритому басейні було приємно і безпечно перебувати, необхідно підтримувати всередині такі показники:

вологість в межах 40-50%;

повітрообмін на 1 людину - від 80 м3 / год;

температура повітря - 31-34 ° С.

Вода в басейні, як правило, на 1-2 градуси прохолодніше температури повітря в приміщенні.

*** Чи знаєте ви, що за одну годину з 1-го квадратного метра випаровується до 200 мл вологи, отже, за добу показник досягає 4,8 літрів.


Прибираємо вологість в закритому басейні канальним осушувачем


Існує 3 основних види вологопоглиначів: мобільний, навісний і вбудований. Саме останній варіант радимо використовувати для боротьби з вогкістю в великих по квадратурі закладах.

Всі канальні осушувачі повітря працюють за принципом конденсаційної техніки. Тобто по повітроводам вологі потоки закачуються в установку, де очищаються і направляються далі в теплообмінник фреонового контуру. Волога, яка надходить в прилад, охолоджується до точки роси, а потім виводиться назовні через дренажну систему. А в приміщення басейну виводиться чисте, сухе і підігріте до необхідної температури повітря.

По пристрою всі канальні осушувачі також схожі. Незалежно від виду, вони складаються з: випарника; конденсатора; компресора; вентиляторів; фільтрів грубої очистки; автоматики і блоку управління; дренажної системи; контуру (дивіться принцип роботи обладнання на малюнку нижче).


Що стосується переваг - канальний осушувач повітря виділяється такими «плюсами»:

Встановлюється в технічному приміщенні, тому прилад не займає корисну площу в басейні і при цьому прихований від сторонніх очей, не порушуючи таким чином дизайнерську ідилію обстановки.

Чи не заважає відвідувачам. Оскільки устаткування знаходиться в іншій кімнаті, шум від його роботи не чутний людям, хоча, в принципі, дана техніка функціонує відносно тихо навіть при максимальній завантаженості.

Висока продуктивність. Канальні осушувачі ефективно справляються навіть з високим рівнем вологості в просторих по площі басейнах.

Дооснащення. Є можливість обладнати прилад додатковими пристроями (наприклад, повітряним фільтром тонкого очищення, калорифером і ін.).

До недоліків даного кліматичного обладнання можна віднести: високу вартість приладів і складний монтаж, для якого доводиться залучати професійних майстрів.

Радимо: «Осушувачі для басейну від Dantherm: огляд серії CDP»


2 важливі поради «на закуску»


Варто відзначити, що підтримка потрібного рівня вологості в закритих басейнах неможлива без наявності вентиляційної системи. Адже грамотно побудована вентиляція не тільки допомагає позбавлятися від зайвої вологи і неприємного запаху, але також сприяє підвищенню продуктивності кліматичної техніки. Саме тандем «канальний осушувач + вентиляційна система» здатний ідеально справлятися з вогкістю всередині гідротехнічної споруди.

В тему: «Мікроклімат в басейні - створюємо за допомогою вентиляції і осушувача»

При виборі канального осушувача насамперед звертайте увагу на його продуктивність, тобто який обсяг вологи він забирає з повітря за одну добу. Наприклад, для невеликих споруд досить буде приладу, що витягує всього 10-15 л / добу, але для закладів з дзеркалом води від 25 до 100 м2 знадобляться пристрої з продуктивністю до 350 л / добу. Крім цього, важливо врахувати: площу, на яку розрахований прилад; функціонал; габарити і компанію-виробника. Віддавайте перевагу перевіреним брендам, які надають гарантію на свою продукцію.

Дізнайтеся більше: «Канальний осушувач Celsius - оптимальний вибір для басейну»

Забудьте про вогкість в закритих басейнах - ми, фахівці інтернет-магазину «Побут» , допоможемо вам підібрати правильний канальний осушувач відповідно до вашим бюджетом і поставленими завданнями. Телефонуйте: (097) 586 81 58.

1321
 Viber Telegram