Який осушувач повітря краще вибрати для будинку та квартири?

Який осушувач повітря краще вибрати для будинку та квартири?

Який осушувач повітря краще вибрати для будинку і квартири?


Вибір осушувача для дому / квартири можна робити навмання і в поспіху - важливо точно розуміти, які прилади бувають і який краще впорається з вогкістю саме в ваших апартаментах. В іншому випадку техніка або не буде виконувати поставлені завдання, або її використання стане абсолютно нераціональним.

Детальніше про те, які осушувачі повітря існують, який агрегат краще вибрати для приватної квартири і будинку, а також на що обов'язково варто звернути увагу при купівлі техніки - написано нижче. Читайте!

Дізнавайтеся також: «Чому виникає вогкість в квартирі та будинку: огляд причин»

Які осушувачі для будинку, квартири можна купити?


Сучасний ринок побутової техніки пропонує широкий асортимент даного виду кліматичного обладнання. Але всі представлені прилади можна класифікувати за такими параметрами:

  • Принцип роботи - існують адсорбційні осушувачі - осушують повітря шляхом адсорбції вологи, компресорні і на елементі Пельтьє - знижують вологість за допомогою охолодження повітряних потоків. Прилади адсорбційного типу дорожчі, але відмінно справляються з вогкістю при низьких температурах (від 0 ° С). Компресорні - коштують дешевше, однак ефективні тільки в теплих приміщеннях (від + 15 ° С). На елементі Пельтьє - самий бюджетний варіант, але підходить тільки для зниження вологості в гардеробних, шафах і коморах.
  • Спосіб установки - мобільний, стаціонарний і універсальний. Осушувачі для дому та квартири краще вибирати мобільні, щоб в будь-який момент можна було переставити його в інше місце кімнати або навіть перенести в інше приміщення.
  • Зовнішній вигляд - дизайн і колір техніки традиційно роблять в універсальному виконанні, щоб обладнання гармонійно вписувалося в різні стилі інтер'єрів. Хоча є дуже яскраві і неординарні моделі, що виглядають неймовірно стильно, але підходять далеко не всім оздобленням. Для більш простого транспортування, в ідеалі агрегат повинен бути оснащений роликами і ручками.

Ще один важливий параметр, який відрізняє прилади один від одного - внутрішнє «наповнення». При виборі осушувача повітря обов'язково варто вивчити, якими пристроями він оснащений, які функції здатний виконувати і які можливості має. Про це в подробицях - читайте в наступному розділі!

Цікаво знати: «3 способи визначити вологість повітря в домашніх умовах»

З якими характеристиками краще вибирати осушувач для квартири і будинку?


Чому при виборі техніки вкрай важливо вивчити її технічні характеристики? Тому що, саме «начинка» визначає, наскільки обладнання буде ефективним, надійним і довговічним.

Існує безліч параметрів вибору внутрішнього наповнення осушувача, ми зупинимося на 8-ми найголовніших і значущих:

 Продуктивність

Найважливіший параметр, який показує, скільки вологи прилад видаляє за одну годину / добу безперервної роботи. Позначається в літрах. Традиційно вимірюється при температурі + 30 ° С і відносній вологості 80%. Осушувачі повітря для квартири і будинку, як правило, видаляють за 24 години роботи від 5 до 25 літрів конденсату ( промислові осушувачі набагато могутніші - забирають до 200 і більше літрів рідини).

Щоб самостійно з'ясувати, з якою продуктивністю краще вибрати агрегат, помножте площу кімнати на 0,7. Отримане число і покаже необхідну потужність агрегату (бажано брати з запасом).

приміщення 20 м2 х 0,7 = 14 л / добу

*** Зверніть увагу: дані розрахунки є приблизними, тому що на рівень вологості в квартирі / будинку впливає величезна кількість чинників. Найкраще - звернутися за допомогою у виборі осушувача до консультантів нашого інтернет-магазину «Побут».

Обмін повітря

Витрата повітря безпосередньо залежить від вентилятора, а точніше від його продуктивності. Чим більша кімната, в якій планується використовувати прилад, тим більшим повинен бути показник. Вибір продуктивності вентилятора слід робити, виходячи з обсягу приміщення (довжини, ширини і висоти).

Як розрахувати? Використовуйте формулу: V x 3 = м3 / год (де V = ширина х висота х довжина).

Приміщення = висота 3 м, ширина 4 м, довжина - 4 м

V = 3 х 4 х 4 = 48 м3

48 х 3 = 144 м3 / ч (необхідна продуктивність вентилятора)

*** При покупці осушувача радимо зупинятися на моделях, де можна вибрати швидкість роботи вентилятора. Таким чином ви самі зможете встановлювати інтенсивність осушення простору і, отже, витрату електроенергії і рівень шуму.

 Робочі режими

В даному випадку мається на увазі середня температура і відносна вологість, при яких техніка підтримує максимальну ефективність. Тут варто звернутися до норм для житлових кімнат будинку / квартири. Рекомендована температура: для житлових приміщень в середньому дорівнює 20-25 ° С; вологість-повинна триматися від 30-45% до 60%. На горищі радять підтримувати температуру близько + 4 ° С, в підвалі - 2-7 ° С. Виходячи з температури, вологості в кімнаті і слід вибирати осушувач повітря.

*** Порада: для кухні спальні, вітальні, ванної, дитячої - цілком підійдуть компресорні осушувачі, для горищ і підвалів - вже потрібні адсорбційні.

 Гучність звуку

Від рівня шуму залежить, наскільки комфортно буде перебувати в кімнаті з працюючим пристроєм. Чим тихіше він функціонує, тим менше буде турбувати мешканців квартири і будинку. Згідно з нормами, в житлових кімнатах гучність звуку побутової техніки, яка використовується цілодобово, повинна бути в межах 40 дБ, у допоміжних приміщеннях - до 50 дБ. За відчуттями такий рівень шуму можна порівняти зі звичайною розмовою людей.

*** Висновок: для квартири і будинку робіть вибір у бік осушувачів, які видають звук в діапазоні 40-50 дБ (як правило, сучасні моделі не виходять за дані рамки).

Спосіб збору / зливу конденсату

Побутові осушувачі повітря збирають витягнуту вологу в спеціальному вбудованому контейнері. Радимо вибирати великі баки - чим ширша ємність, тим рідше доведеться її спустошувати. Але краще, якщо крім тари для конденсату, прилад оснащений дренажним отвором. Завдяки цьому ви зможете підключати до техніки шланг і виводити рідину в більш об'ємну тару або навіть безпосередньо в каналізацію (другий варіант дозволяє зробити процес відведення води безперервним і автоматичним).

Клас енергоефективності

Щоб використання кліматичного обладнання не сильно підвищило комунальні платежі, краще вибирати моделі високого класу енергоефективності (A / A + / A ++). Такі осушувачі максимально економічно витрачають електрику і тим самим не вимагають великих фінансових витрат на використання. До того ж, цю техніку рекомендують включати регулярно, в усі сезони року.

 Фільтрація повітря

Щоб зробити повітря в приміщенні не тільки сухим, але і чистішим, вибирайте осушувачі з повітряними фільтрами, а ще краще - з кількома. Вони затримують пил, бруд, шерсть тварин, волосся та інші шкідливі мікрочастинки, роблячи мікроклімат ще більш корисним і комфортним для людини.

*** Високий ступінь очищення повітряних потоків показують інноваційні HEPA-фільтри , наприклад, як в моделі Maxton MX-20L (затримують навіть інфекції і алергени).

 Набір функцій

Тут правило просте: чим більше опцій, тим краще. Багатофункціональними осушувачами зручніше і простіше користуватися, до того ж вони точніше виконують поставлені завдання і є більш раціональними на практиці, на відміну від моделей з мінімальним набором можливостей.

Вибір радимо робити між осушувачами, оснащеними гігростатом, дисплеєм, таймером, захистами, системою оповіщення, автоматичним вимиканням, а також працюють в різних режимах. В ідеалі бажано, щоб агрегат додатково іонізував повітря і управлявся дистанційно через Wi-Fi.

*** Що можемо запропонувати? Одними з кращих, з відмінною функціональністю, є: осушувач Maxton MX-12 Smart і Maxton MX-12s Wi-Fi .

P.S. При виборі осушувача повітря, не забудьте відразу визначитися з його призначенням. Необхідно ліквідувати неприємний запах - купуйте модель з іонізацією. Сушите білизну всередині будинку / квартири - перевірте наявність функції «DRY». Хочете економити електрику і вмикати / вимикати пристрій в певний відрізок часу - переконайтеся, що обладнання має таймер. У будинку маленькі дітки - значить обов'язково потрібне «Блокування панелі».

Матеріал в тему: «Осушувач повітря: інструкція із застосування»

Не впевнені, який осушувач повітря краще вибрати для квартири або будинку? Телефонуйте нам, співробітникам інтернет-магазину «Побут». Безкоштовно відповідаємо на будь-які питання, пов'язані з використанням кліматичного обладнання, і допомагаємо зробити максимально правильну покупку по тел .: (097) 586 81 58.


1729

Рекомендовані

 Viber Telegram