Чи потрібні осушувачі при розведенні равликів: 5 пунктів на користь установки обладнання

Чи потрібні осушувачі при розведенні равликів: 5 пунктів на користь установки обладнання

Останні кілька років організація равликових ферм на території України стала вельми прибутковим бізнесом, а все тому, що равликове м'ясо і ікра - справжній делікатес, які спробувати можна, тільки відвідавши найдорожчі ресторани.Розведення їстівних равликів вимагає терпіння і певних навичок. Щоб «господарство» приносило приплід і регулярний прибуток, необхідно створити для цього комфортні умови.

Одними з найважливіших показників такого комфорту є потрібний рівень температури і вологості. Найбільш ефективний спосіб контролювати вологість - застосовувати осушувач повітря на фермах з виробництва равликів. Навіщо потрібен такий прилад, і чим він допоможе бізнесу, далі у статті.

Читайте також: В чому полягає робота осушувача повітря?

Для чого потрібен осушувач при розведенні равликів?

Вирощують равлики двома способами: в загонах і теплицях. Загін - це відкритий, обгороджений простір, який підходить тільки для літньої пори. Теплиця - більш універсальний варіант, тут простіше створити необхідний для равликів клімат, підтримуючи оптимальну температуру і вологість.

Так, для нормального розвитку «вихованців» необхідно дотримуватися температурного режиму від + 20 ° С до + 22 ° С. Особливу увагу варто приділити вологості, що повинна бути в межах 85-90%. Причому, вологим повинне бути не тільки повітря, а й грунт. Варто врахувати, що при таких температурах, грунт активно випаровує воду, додаючи вологості повітря.

Різкі перепади або часте коливання параметрів вологості можуть призвести до хвороб або загибелі молюсків. Щоб забезпечити нормальну життєдіяльність равликів, в приміщенні необхідно встановити осушувач. Ми рекомендуємо вибирати для таких цілей моделі конденсаційного типу (наприклад, як Celsius MDH50 ). Вони прекрасно працюють в приміщеннях з температурою від + 15 ° С, при цьому, зручні і економічні. Хорошим варіантом стане і адсорбційна модель, наприклад TROTEC TTR 56 E 8,5 л .

Читайте також: Типи осушувачів повітря і принципи осушення

Такий прилад дозволяє налаштувати:

  • інтенсивність осушення повітря;
  • потрібний рівень вологості;
  • відведення зайвої вологи через дренаж (в разі необхідності).

Осушувачі для виробництва равликів м'яко видаляють з повітря зайву вологу, підтримують її параметри в заданих межах і дозволяють уникнути шкідливого для молюсків пересушування (в разі «засухи» равлики починають повільніше розмножуватися і рости).


5 переваг використання осушувачів при виробництві равликів

Встановивши на своїй фермі з виробництва равликів осушувач повітря, получиться вирішити відразу кілька проблем:

  1. Автоматично контролювати вологість всередині теплиці на належному рівні.
  2. Уникнути появи в грунті гнилі або мікробів через надлишок води.
  3. Запобігти надмірному пересушування повітря при використанні нагрівальних приладів.
  4. Позбутися від появи конденсату на поверхні стін і піддонах, де збираються равлики.
  5. Усунути неприємний запах від слизу і продуктів життєдіяльності молюсків (їх необхідно чистити 1 раз в 3 дня).

На відміну від іншого обладнання (нагрівачі, зволожуючі пристрої), осушувачі використовують мінімум електроенергії, компактні і мобільні. Вони можуть працювати цілодобово, не вимагаючи частого обслуговування. Хороший приклад такого осушувача - TROTEC TTR 300 16.8Л .


Крім цього, в багатьох моделях є вбудовані фільтри для очищення повітря від пилу. Завдяки екологічним складовим, осушувачі не виділяють шкідливих речовин в повітря і абсолютно безпечні при розведенні равликів.

Вирішили почати свій бізнес з виробництва молюсків або вже є професіоналом в цій галузі? Тоді купуйте промислові осушувачі для своїх равликових ферм і заощаджуйте час на контролі за рівнем вологості в приміщенні. Якщо потрібна консультація при виборі осушувача для розведення равликів - до ваших послуг професійні менеджери.

Для питань та замовлення телефонуйте: (097) 586-81-58, (099) 389-94-49.

2363

Рекомендовані

 Viber Telegram