Використання осушувача повітря при сушінні килимів: поради щодо вибору

Використання осушувача повітря при сушінні килимів: поради щодо вибору

Займаєтесь чищенням килимів на професійному рівні або просто цікавитеся новими методиками сушки килимових виробів - в будь-якому випадку, ця стаття буде вам корисною. Сьогодні ми розповімо, як швидко і ефективно позбутися від зайвої вологи в ворсистих покриттях, використовуючи осушувачі повітря для килимів.

Матеріал цієї статті допоможе власникам пралень, хімчисток, інших організацій, що спеціалізуються на пранні килимових виробів, а також звичайним користувачам, які шукають дієві і енергоекономні способи сушіння килима.

Читайте також: Сушка коврів і ковроліну в домашніх умовах

Сушимо килим осушувачем повітря

Щоб убезпечити випраний і мокрий килим від скупчення неприємного запаху або цвілі, його необхідно якомога швидше висушити. Важливо врахувати, що в процесі сушіння, вся волога з виробу не видаляється, прибрати можна тільки 98% води. Це допоможе зберегти еластичність покриття і захистити волокна від розсихання.

Найчастіше килимові покриття в пральнях сушаться за допомогою центрифуги, вентилятора або шляхом значного підвищення температури. Але найефективнішим способом виступає застосування осушувачів (наприклад, Celsius MDH50 ). Як це відбувається?

Весь процес можна описати 3 пунктами:

  • Волога з мокрого килима «виходить» в повітря, насичуючи його парами.
  • Осушувач поглинає вологе повітря.
  • Пропускає його через себе і повертає назад.

Після цього сухе повітря знову насичується вологою, і процедура повторюється заново. Щоб прилад працював продуктивно, в повній мірі виконуючи покладені на нього функції, необхідно відрегулювати на ньому інтенсивність осушення і вибрати оптимальний рівень вологості для приміщення. Досягнувши заданих параметрів, осушувач відключиться і запрацює, тільки якщо вологість перевищить встановлений показник.

Як правильно вибрати осушувач повітря для сушіння килимів?

Щоб при покупці осушувача, вибрати найбільш підходящий варіант, варто враховувати:

  • площа приміщення, в якому сушаться килими;
  • температуру (оптимальні показники не нижче + 20 ° С);
  • кількість вологи при повному завантаженні - являє собою різницю у вазі між сухими і мокрими килимами.

Крім цього, потрібно також звернути увагу на продуктивність моделі і її повітрообмін. Перший показник вимірюється в літрах за добу. Для його розрахунку необхідно знати якомога більше вологи в приміщенні (ви її вже порахуєте, зваживши килими), температуру і рівень вологості, до якої прилад повинен осушити повітря.

У свою чергу, повітрообмін показує, скільки вологого повітря прилад може пропустити через себе за 1 годину. Мінімальні параметри при цьому - 5 об'ємів приміщення за 60 хвилин. Наприклад, якщо обсяг кімнати 100 м3, то повітрообмін осушувача повинен бути не менше 500 м3 / год.

На основі сукупності цих даних менеджер підбере ідеальний варіант для умов вашої пральні або хімчистки (хороший приклад - модель TROTEC TTK 650 S 150л ).

Можливо, вам буде цікаво: Осушувачі повітря і їх застосування. Який тип підійде для вас?

Переваги використання осушувачів повітря при сушінні килимів

Сушка килимів за допомогою осушувача повітря забезпечить:

  • швидке і рівномірне видалення вологи з ворсистого покриття;
  • відсутність конденсату на стінах приміщення та конструкції для сушіння;
  • усунення мікробів, цвілі, грибка і неприємного запаху.

Використання осушувачів повітря для сушіння килимів також зменшить витрати електроенергії і витрати на додаткове обладнання. Правильний осушувач допоможе скоротити час сушіння килима, зайнявши на процес всього 4-24 години. Самі пристрої компактні, мобільні, займають мало місця і не вимагають особливих навичок при установці (як приклад - TROTEC TTK 350 S 70Л ).

Вибрати відповідну модель осушувача можна, переглянувши наш віртуальний каталог. Якщо не знаєте, який купити осушувач для килимів і потребуєте професійної консультації, телефонуйте менеджерам інтернет-магазину «Побут»: (097) 586-81-58, (099) 389-94-49.

2407
 Viber Telegram