Осушувачі та їх застосування. Який тип підійде для вас?

Осушувачі та їх застосування. Який тип підійде для вас?

Як правильно вибрати осушувач і для якого приміщення


Осушувач повітря є дуже корисним пристроєм, який служить для нормалізації рівня вологості повітря в приміщенні. Цей пристрій допомагає позбавити приміщення від вогкості, грибка і цвілі. Не секрет, що підвищена волога в будинку являє собою дуже серйозну проблему, через яку страждає не тільки меблі та стіни, але і здоров'я людини. Також, при покупці осушувач повітря, кожен новачок повинен знати, як правильно купити даний агрегат, щоб він працював ефективно та продуктивно.


На сьогоднішній день, кожен недосвідчений клієнт купуючи осушувач повітря приходить до продавця з питанням про те, як підібрати агрегат під яке приміщення. Але, тут все дуже просто, осушувач повітря можна використовувати абсолютно в будь-якому приміщенні. Слід тільки розібратися в основних особливості вашої квартири або будинку, щоб купити певний тип осушувача, які призначені для різних цілей. Саме про це сьогодні і піде мова в нашій статті.


Побутовий тип. Побутовий осушувач повітря являє собою найчастіше конденсаційний тип продуктивності пристрій, який зазвичай застосовують в невеликих приміщеннях з незіпсованою середовищем. Наприклад, ви використовуєте воду в середніх обсягах, для прання речей, прибирання або прийняття душу, що багато в чому не сильно впливає на рівень вологості повітря в такому будинку, тому тут немає необхідності купувати осушувач великої потужності. Представляємо Вашій увазі побутові осушувачі повітря від компанії Trotec, які мають найрізноманітніші моделі різної потужності. Самий продуктивний і потужний осушувач даній компанії може обробляти близько 35 літрів вологи за добу. Але, таку потужність пристрою зазвичай застосовують тільки в досить великих підвальних приміщень (до 120 м2), а звичайні осушувачі обробляють близько 20 літрів на день.


У тому випадку, якщо ви хочете придбати осушувач повітря, вам необхідно знати площу своєї кімнати або приміщення, де буде застосовуватися пристрій. В цьому випадку, краще всього звернутися до фахівців, які допоможуть підібрати правильний осушувач повітря для вашого будинку, щоб не виникало ситуацій, коли потужності приладу не вистачить для обробки всієї вологи в приміщенні з-за певних особливостей вашої кімнати. Зазначу, що найчастіше, побутової тип осушувача повітря використовують для таких приміщень як невеликі квартири, будинки, ванні кімнати, гардеробні, підвали, і різні побутові приміщення, типу комори.


Осушувач повітря для басейнів. Даний тип осушувача являє собою досить потужний і продуктивний пристрій, оскільки йому необхідно працювати з великою площею, де існує постійний ризик появи вогкості. Подібний осушувач такого типу, в добу може обробляти вологість повітря приблизно від 50 до 100 літрів. Варто також зазначити, що я навів приклад навіть не самих потужних осушувачів даного типу, існують також і пристрій для збору вологи на 200-300 літрів на добу. Звичайно ж, вибираючи продуктивний і настільки потужний прилад, необхідно враховувати саму площу басейну. Також, даний тип пристрою працює в режимі безперервної, цілодобової роботи, що багато в чому навіть жодним чином не впливає на продуктивність і знос приладу. Конструкція осушувачі для басейнів виготовляється з міцних матеріалів, яка має спеціальний захист від води. Більш того, для зручної роботи, пристрою має обов'язкову дренажну систему для постійного викачування води з бака для конденсату. Варто також звернути увагу на багатофункціональний дисплей осушувача повітря, який має ряд корисних функцій, що забезпечують зручне користування приладом. Наприклад, власник будинку може встановити таймер для того, щоб прилад працював певний час і сам вимкнувся, а завдяки автономності, людина зовсім не повинен постійно контролювати роботу осушувача повітря.


Важливо пам'ятати, що осушувачі повітря для басейнів відмінно можуть виконувати свою роботу абсолютно в будь-якому приміщенні з великим рівнем вологості повітря. Існує кілька видів монтажу даного приладу, - настінні, мобільні, універсальні і прихованого монтажу. Такий вибір установки пристрою, дозволить розмістити його в самому потрібному для Вас місці, наприклад у випадку, якщо басейн є суспільним, то звичайно ж, найкращим вибором установки стане – прихований монтаж, який дозволить сховати ваш пристрій від зайвих очей.


Промисловий тип. Нарешті ми перейшли до найпотужнішим осушителям повітря, які найчастіше використовуються на величезному підприємстві і мають велику продуктивність. Такий вигляд пристрою може обробляти величезну кількість вологи повітря безперервно та цілодобово. При цьому, навіть не буде грати роль агресивного середовища, куди буде встановлений прилад, оскільки він здатний впоратися навіть з самим серйозним грибком у великому приміщенні, але на це звичайно ж піде небагато часу. Варто зазначити, що промислові осушувачі повітря досить міцні, і виготовлені із спеціальних матеріалів, які дозволяють їм бути стійкими в будь-якому, навіть самому брудному приміщенні. Найчастіше, такі пристрої є адсорбованими приладами, оскільки дозволяють здійснювати нормалізацію повітря навіть в самих холодних підвальних приміщеннях. Такі осушувачі також мають зручний дисплей з різними функціональними можливостями і дренажний насос, який можна вивести в спеціальну яму і не турбуватися про те, що бак для збору конденсату коли-небудь може переповнитися. Часто великі компанії воліють використовувати промисловий осушувач повітря для таких приміщень, як склади, льодові арени, холодні камери для зберігання продуктів і багато іншого. Важливо також звернути вашу увагу на те, що придбати і правильно підібрати даний тип осушувача самостійно навряд чи вийде, оскільки при купівлі такого пристрою на підприємство необхідно враховувати цілий ряд різноманітних факторів. Тому, рекомендується звернутися до досвідчених фахівців з даного питання.


Також, якщо ви не знаєте де придбати осушувачі повітря надійного якість, то негайно переходьте на сторінки нашого інтернет магазину, де досвідчені, висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати і купити осушувач повітря за найвигіднішими цінами в Україні.

2036

Рекомендовані

 Viber Telegram