Осушувачі повітря Cooper&Hunter для басейну: особливості лінійки WD

Осушувачі повітря Cooper&Hunter для басейну: особливості лінійки WD

Cooper & Hunter є всесвітньо відомим американським брендом, який почав свою історію ще в 1916 році. Компанія стала результатом злиття трьох виробників: Hunter Manufacturing Company, Brunner Manufacturing і Company, CS Cooper Company. Спочатку вона випускала тільки кондиціонери, а через деякий час почала виробляти конвектори, зволожувачі та осушувачі повітря.

Гасло Cooper & Hunter: «Comfort Innovation» (пров. «Комфортні Інновації»)

Слідуючи своєму гаслу, компанія створює зручну, ергономічну і стильну техніку, щедро наповнену цікавими технологіями. Крім впровадження різних інноваційних рішень, продукція бренду славиться високою якістю, підтвердженим міжнародними сертифікатами (OHSAS 18000, УкрСЕПРО, ISO 9001, CE, ISO 14000, UL). До речі, продуктивність фірми також вражає - 27 млн. одиниць техніки на рік і 7-тисячний модельний ряд.

Всі продукти Cooper & Hunter заслуговують на увагу, але ми поговоримо про техніку, попит на яку серед користувачів постійно зростає, а саме - про осушувачі повітря і переваги їх використання в басейні. Розглянемо в деталях, які бувають прилади та в чому особливості кожного виду. Читайте далі!

Матеріал в тему: «Реальна оцінка осушувачів 3-х брендів: Trotec, Ballu і Cooper & Hunter»Який можна вибрати осушувач Cooper & Hunter для басейну?


Даний вид кліматичного обладнання випускається в двох видах: мобільні (підлогові) і стаціонарні (настінні). Мобільні пристрої призначені для використання в приватних будинках і квартирах, де вміст вологи в атмосфері не дуже великий. А ось стаціонарні якраз розраховані на роботу при екстремальній вологості. Розберемо другий варіант докладніше.

Настінні осушувачі для басейну від Cooper & Hunter

В асортименті компанії є всього один модельний ряд, відповідний для установки в басейнах - лінійка WD. Продукти серії дуже схожі по конструкції і дизайнерському виконанню, але розрізняються технічними характеристиками і модифікацією.

Хоча дані осушувачі повітря Cooper & Hunter мають настінний тип кріплення, встановлюватися вони можуть 4-ма різними способами:

монтаж безпосередньо на стіну;

установка на коліщатка, що йдуть в комплекті;

монтаж на ніжках, на підлогу;

приховане кріплення.

Дізнайтеся докладніше: «Мікроклімат в басейні - створюємо за допомогою вентиляції і осушувача»


Так як осушувачі повітря серії WD призначені для установки в басейнах вони здатні утримувати вологу в широкому діапазоні - від 25% до 80%, за умови зовнішніх температур 10-42 ° С. Крім цього, прилад працює досить тихо і не турбує відвідувачів завдяки тому, що всі деталі оснащені звукоізоляцією і поміщені в шумопоглинальний корпус.

Які ще є фішки в осушувачах повітря Cooper & Hunter WD ( Cooper & Hunter CH-D025WD , Cooper & Hunter CH-D060WD )? Пристрої доповнені функцією авторозморозки, можливістю змінювати напрямок руху повітряних мас, автоматичним рестартом, дистанційним керуванням, а також кольоровим і зрозумілим LED-дисплей. Це ідеальний вибір за «ціною-якістю» для закладів з підвищеною вологістю.

Читайте також: «Канальний осушувач Celsius - оптимальний вибір для басейну»

Сумнівайтеся, який осушувач повітря для басейну вибрати, хочете отримати більше інформації про продукцію Cooper & Hunter (США) - зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину «Побут» за тел .: (097) 586 81 58.

400
 Viber Telegram