Осушувач повітря: 5 причин, щоб купити навесні, влітку

Осушувач повітря: 5 причин, щоб купити навесні, влітку

5 причин купити осушувач повітря в теплу пору року

Осушувач повітря - ефективний прилад, який вартує купити, якщо ви помітили ознаки підвищеної вологості в будинку, квартирі, офісі та інших приміщеннях. Такими «симптомами» є: грибок, цвіль, на стінах, запітнілі вікна, неприємний запах вогкості в приміщенні.

У подібних випадках одного провітрювання кімнат недостатньо, потрібно приймати більш дієві методи - купити побутові осушувачі. Для прикладу кілька моделей: Teclime TDH-12 , Trotec TTK 25E .

З вибором потрібного агрегату допоможе стаття: Як вибрати осушувач повітря для будинку

 

Поширена помилка більшості користувачів - використання вологопоглиначів тільки в холодну пору роки. Осушувач повітря - універсальний прилад на цілий рік, який ефективний також і влітку, навесні.

Детальніше про це ви дізнаєтеся з наступних розділів матеріалу:

Усуваємо з теплого повітря надлишкову вологу.

 1. Створюємо ідеальний мікроклімат для дорослих і дітей.
 2. Запобігаємо псування меблів та продуктів.
 3. Ліквідуємо поширення бактерій і цвілі.
 4. Вирішуємо проблеми в приміщеннях з підвищеною вологістю.

 

Головне запам'ятати - осушувачі потрібно купити і використовувати не тільки для зменшення вологості, але і для підтримки оптимального мікроклімату в апартаментах.

Причина №1. Усуваємо з теплого повітря надлишкову вологу

Тепле повітря містить в 5 разів більше рідини, ніж зимовий, свіжіший і холодний. Провітрюючи кімнату влітку замість осушення, можна досягнути прямо протилежного результату - вологовміст підвищиться.

До яких наслідків це призводить, читайте тут: Підвищена вологість повітря. Якої шкоди завдає?

Підвищений рівень вологості в квартирі 

Охолоджуєте апартаменти кондиціонером? Це допомога тільки в створенні прохолоди, але зупинити зростання грибка або цвілі через перевищений поріг вологості в теплу пору року це не допоможе. Потрібно купити домашній осушувач повітря (наприклад, Cooper & Hunter H-D005WD1 ).

Подібні агрегати виконують:

 • необхідну сушку повітря;
 • ліквідацію надлишкового рівня рідини;
 • надання повітрю свіжості і усунення затхлості.

 

У підсумку можна домогтися створення в апартаментах оптимальної вологості - 40-60%. До відома: влітку цей рівень часто перевищує максимально допустимі норми - 65% і вище. Тому купити осушувач в теплу пору - означає привести показники в потрібні межі.

Причина №2. Створюємо ідеальний мікроклімат для дорослих і дітей

Висока вологість + висока температура повітря зовні перетворює кімнати в справжні тропіки. Організму дорослих (особливо, літніх) і дітей набагато важче впоратися з надмірною вогкістю в спеку, ніж в холод. Стає важче дихати, тіло покривається неприємною липкою плівкою, з організму дуже швидко випаровується вода, що призводить до пересихання слизової оболонкиі шкірних покривів.

Щоб уникнути всього цього, варто купити і використовувати в теплу пору року осушувачі для будинку (наприклад, Дюракрафт DD-TEC10NE2 ).

Детальніше про цей прилад можна дізнатися тут: Duracraft DD-TEC10NE2 10 L - зносостійкий і економічний .

Купити побутової осушувач Duracraft DD-TEC10NE2

У функції подібних пристроїв, крім осушення повітря, входить:

 • постійне вимірювання рівня вологи;
 • підтримка заданої вологості (комфортної для вас).

 

Тобто за допомогою осушувачів можна не тільки ліквідувати надмірну вогкость, але і створити в будь-якій кімнаті вашого житла комфортні умови для перебування дорослих і малят. Навіть в саму спекотну погоду в квартирі підтримуються потрібні показники вмісту вологи.

Причина №3. Запобігаємо псування меблів та продуктів

Від вогкості в теплу пору року страждають не тільки люди, а й предмети побуту, продуктові запаси. Від спеки і вологи ліжка, стільці, дивани просто розсихаються. Для господарів раритетних меблів, музичних інструментів, картин в будинку - тепло в поєднанні з вогкістю є головними ворогами.

Сирість на меблях без осушувача 

Також волога не проти зіпсувати крупи, фрукти на столі і т.д. Тепло провокує швидке поширення цвілі, яка згубно впливає на все: починаючи від стін і закінчуючи продуктами. У таких випадках, купити осушувачі повітря для квартири типу Celsius PD-06 буде менш витратним, ніж оновити інтер'єр. Агрегати допоможуть створити потрібний рівень вологи навесні або влітку, який забезпечить краще збереження новим або речей з «історією».

Причина №4. Ліквідуємо поширення бактерій і цвілі

Тепло на вулиці, в будинку в поєднанні з аномальною вологою - ідеальні умови для утворення і розмноження шкідливих мікроорганізмів. Уже через 1-2 дня після появи одиничних чорних крапок на стінах можна спостерігати їх рясний розсип на великих ділянках приміщення.

Без використання осушувачів повітря волога і тепло швидко приведуть до:

 • утворення колоній бактерій на плитах, паркеті, плитці;
 • поширенню цвілі по всіх кімнатах.

 

Вирішивши купити кімнатний осушувач повітря (наприклад, Trotec TTK 110 HEPA ) , ви уникнете або зупинете зростання шкідливих мікроорганізмів, усунувши джерела появи алергії, загострення ГРВІ у дорослих і дітей в весняно-літній період.

Купити осушувач для будинку Trotec TTK 110 HEPA

 

Причина №5. Вирішуємо проблеми в приміщеннях з високою вологістю

Весна, літо і початок осені - період, коли центральне опалення в квартирах вимкнено, а значить деякі приміщення особливо схильні до впливу вологи.

До переліку входить:

 • ванна - під час гігієнічних процедур;
 • кухня - в процесі приготування їжі;
 • комора - через відсутність прогріву сонцем або опаленням.

 

Сюди також входять приміщення, в яких сушиться білизна. Все випаровування від цього і тепле повітря гарантовано збільшують допустимий поріг вологості. Осушувач повітря для таких приміщень варто купити в першу чергу. Cooper & Hunter CH-D008WD5 і інші пристрої з подібними функціями допоможуть зменшити вологу аж до 35%. Навіть, коли на вулиці тепло в кухні, ванній, комори буде зберігатися комфортний мікроклімат.

Купити домашній осушувач повітря 

В кінці хотілося б ще раз звернути увагу, що осушувачі не тільки можна, а й треба купити і застосовувати в теплу пору року. Вони допомагають ефективно боротися з негативними наслідками появи в теплі і вологи вогкості, цвілі. Робочий діапазон більшості моделей вологопоглиначів налаштований на +5 - +35 градусів Цельсія, тобто при такій температурі вони функціонують найбільш ефективно.

Хочете дізнатися, перед тим як купити прилад, ціну і більш докладні характеристики осушувачів (наприклад, вологопоглинача адсорбційного типу), звертайтеся до консультантів «Побут»: (097) 586-81-58, (099) 389-94-49.

7321
 Viber Telegram