Шкода надмірної вологи в кімнаті для дорослих і дітей.

Шкода надмірної вологи в кімнаті для дорослих і дітей.

Підвищена вологість повітря. Якої шкоди завдає?

Комфортне перебування в кімнаті людини визначає, перш за все, вологість. Для гарного самопочуття досить показників 45-65%. Понад 70% - вологе повітря в квартирі, яке негативно впливає не тільки не мешканців будинку, але також на меблі і конструкції.

Волога вище норми створює ідеальні умови для розмноження різних бактерій, грибків, цвілі. Дані мікроорганізми викидають в повітря величезну кількість спор, які потрапляють в дихальну систему людини. У підсумку: постійні хвороби і погане самопочуття мешканців вашого житла.

 

Шкода для здоров'я дітей і дорослих від підвищеної вологості в кімнаті


Обрати осушувач повітря

 

До чого призводить підвищена вологість?

Навіть якщо на ваші стінах поки тільки невеликі патьоки, чорні точки - вже пора «бити на сполох». Експерти довели, що шкідливі бактерії розмножуються протягом 24-28 годин після появи.

Волога призводить до утворення та поширення :

●         Бактерій - колонії цих мікроорганізмів живуть на штукатурці, паркеті, плитах. Антибактеріальні засоби найчастіше не справляються з усім обсягом паразитів, не до кінця знищуючи їх.

●         Цвілі - призводить до розвитку і загострення респіраторних та алергічних захворювань. Цвіль часто «винуватець» слабкого здоров'я і частого поганого самопочуття як дорослих, так і дітей.

Ще один «шкідник» - це вогкість. Через її присутність в будинку загострюються сезонні хвороби, а також алергія і ГРВІ. Сире приміщення - ідеальне для розвитку інфекційних захворювань. Першими від аномальної вологи страждають юні мешканці - діти.

 

Вплив підвищеної вологості на дітей

Це один з основних факторів, який суттєво впливає на здоров'я малюків або школярів. Нормальна вологість повітря в квартирі для дитини (від новонародженого до підлітка) - 40-60%.

 

Шкода для здоров'я дітей і дорослих від підвищеної вологості в кімнаті


Замовити розрахунок осушувача під Ваше приміщення

 

Надлишок може привести до таких серйозних проблем зі здоров'ям як:

●         захворювання бронхів;

●         головний біль, мігрень;

●         нежить, загальне нездужання;

●         шлунковий розлад;

●         кровотеча з носа.

Процеси аномального вологого повітря призводять до утворення вогкості і зменшення температури в житло, що особливо небажано в зимовий період і міжсезоння.Саме в цей час основновной проблемою є переохолодження малюків, яке незмінно призводить до регулярних застуд. При нормальних показниках вологи в кімнаті діти дихають без труднощів, відсутня нежить, швидке виліковується бронхіт і кашель.

 

Хто ще в зоні ризику?

Занадто вологе повітря протипоказаний:

●         алергікам;

●         літнім людям;

●         страждають від захворювань серцево-судинної системи;

●         гіпертонікам, хворим на атеросклероз.

Підвищення норми вологи може привести до загострення недуг або утворення нових. Людині зазвичай важко зрозуміти причину цих хвороб, він проходить медикаментозне лікування, але по його закінченню симптоми повертаються знову. Підвищена вологість всередині приміщення - основна причина нездужань.

У людей, довгий час проживають в таких умовах, лікарі констатують непоправні зміни в органах дихання, які призводять до утворення астми і туберкульозу. Надлишкова волога - один з чинників, який призводить до нездужання, слабкості, постійної втоми.

 

Шкода теплого вологого повітря

Особливо гостро відчувається волога при високій температурі зовнішнього середовища. Небезпечну властивість вологого повітря - він змушує людину почувати себе розпаленим. Організм, в спробах охолодитися, виділяє піт. Але при аномальної вологості він не спрацьовує як «охолоджувач» шкіри, а навпаки весь організм продовжує нагріватися, що призводить до втрати води і корисних мікроелементів.

Висока температура і вологе повітря в кімнаті приводять до перегріву і зневоднення. Варто запам'ятати, що при підвищеній вологості в приміщенні - фізичні навантаження і тренування (якщо це, наприклад, спорт зал) заборонені. У зоні ризику можуть бути люди будь-якого віку, навіть молоді і фізично здорові.

Висока вологість в сукупності з підвищеною температурою в житловому приміщенні може привести до:

●         судом, м'язових спазмів;

●         непритомності і падіння артеріального тиску;

●         втрати рідини і підвищення t тіла;

●         млявості, сплутаність свідомості, дезорієнтації.

Вологе повітря по консистенції більш «щільний», ніж прохолодний або нормальний. Людина починає фізично відчувати як повітря буквально «прилипає» до тіла, викликаючи дискомфорт і перераховані вище негативні наслідки.

 

Шкода для здоров'я дітей і дорослих від підвищеної вологості в кімнаті


Обрати осушувач повітря

 

Шкода вологості для приміщення

Аномальна волога приносить «неприємності» не тільки домочадцям, але також інтер'єру. Чим вона вища, тим швидше розвиваються цвілеві грибки.

Від вологості з'являються: 

●         чорні точки на стелі і стінах, особливо в кутах;

●         позеленіння на поверхні шпалер;

●         неприємні запахи в житло.

Підвищена вологість призводить до деформації паркету, «розбухання» дверей, які насилу закриваються / відкриваються. Навіть речі в шафі не "застраховані» від вогкості, яка призводить до їх псування, занепад. Будь-які дерев'яні конструкції уражаються грибками і бактеріями. Особливо цвіль «любить» картини, музичні інструменти. Від вогкості пропадають крупи і продукти на кухні.

 

Традиційно приміщеннями з високої вологості вважаються:

●         кухня - під час приготування їжі;

●         ванна - в процесі прийняття банних процедур;

●         комора - через відсутність доступу сонячних променів;

●         кімнати з акваріумами, безліччю кімнатних квітів;

●         приміщення, в яких сушиться білизна;

●         підвальні приміщення та горища.

В першу чергу цвіль і грибок вражають ванну кімнату. Тут тепло і волого - ідеальні умови для розвитку хвороботворних мікроорганізмів. Чорний наліт особливо помітний на кахлі, біля ванни і раковини. На кухні «під удар» потрапляють дошки для оброблення, хлібниця, холодильник. Небезпека полягає в тому, що мікроби легко потрапляють відразу в шлунково-кишковому тракті під час прийому їжі.

На практиці від вогкості і цвілі можуть постраждати будь-які кімнати (спальня, вітальня, коридор, дитяча). Особливо страждають від цього жителі перших поверхів, «хрущовок», новобудов. Корозія і іржа на меблях, техніці - неминуче явище для конструкцій, які розташовуються у вологому повітрі.

 

Шкода для здоров'я дітей і дорослих від підвищеної вологості в кімнаті


Замовити розрахунок осушувача під Ваше приміщення

 

Як усунути надлишкову вологу?

Для початку варто провести кілька нескладних маніпуляцій:

●         провітрити кімнату;

●         перевірити стан сантехніки;

●         оцінити стан вентиляції;

●         використовувати кліматичне обладнання. 

Спеціально для боротьби з вологим повітрям розроблені осушувачі повітря або так звані вологопоглиначіЧому з'являється вологість в приміщенні


Правильна відносна вологість повітря в домі

Продаж осушувачів зі складу, обирай тут

Способи позбутися зайвої вологості в приміщенні. Статті, Відео, Порівняння, Досліди.

Краще рішення - це осушувач повітря. Відгуки. Відео огляди тут - Побутові осушувачі повітряПромислові осушувачі повітряОсушувачі повітря для басейну

Як зібрати з повітря до 30л води на добу і позбутись зайвої вологи?

74249
 Viber Telegram