Як вибрати осушувач повітря для будинку

Як вибрати осушувач повітря для будинку

Як вибрати осушувач повітря для будинку?

Зіткнулися з підвищеним рівнем вологості, вогкістю, появою цвілі в своїх оселях, - пора дізнатися, як вибрати осушувач повітря для будинку. Даний прилад швидко і ефективно бореться з вологою в приміщенні. Пристрій допоможе довше зберегти сипучі матеріали (крупи, борошно), уникнути їх злежування, також продовжить «життя» конструкціям з металу і дерева.

 

Види побутових осушувачів повітря

Осушувачі повітря для будинку діляться на 2 основних типу :

●        Конденсаційні - працюють при «плюсових» температурах і використовують принцип конденсації вологи. Вони мають досить низький шумовий поріг, їх варто вибирати для контролю за рівнем вологості в приватних житлових будівництвах і квартирах.

●        Адсорбційні - найчастіше застосовують в промисловості, тому що здатні функціонувати при температурі з відміткою «мінус». У них повітря проходить через спеціальний барабан з речовиною - адсорбентом.

 

Подібні осушувачі повітря для квартири можна купити в Україні досить недорого , скориставшись послугами нашого інтернет-магазину , що пропонує великий каталог поглиначів вологи .

 

Осушувач повітря: який вибрати?

При покупці побутових осушувачів повітря зверніть увагу на наступні характеристики пристрою:

 

✓         Продуктивність . Чи означає кількість вологи, яке агрегат може видалити за добу, зазвичай вимірюється в літрах. Потужність кращого для вашої квартири осушувача повітря визначається за формулою: площа кімнати * 0,7.

✓         Потужність . Варто вибирати потужність вологопоглинача в залежності від розмірів приміщення (занадто маленька - прилад неефективний, велика - марні енерговитрати).

✓         Шумовий поріг . Щоб пристрій не заважало вам відпочивати або займатися домашніми справами, вибирайте прилад з рівнем шуму 40-50 дБ. Дані показники є в описах   будь-якої моделі осушувачів повітря .

✓         Дизайн. Тим, хто «трепетно» відноситься до інтер'єру кімнати, варто вибрати невеликі, сучасно оформлені осушувачі повітря від відомих виробників Duracraft або Trotec.

 

В інтернет-магазинах, де можна купити побутові осушувачі повітря , обов'язково варто уточнити про кількість кВт на добу, які витрачає агрегат при інтенсивній роботі. Вибирайте моделі з економним споживанням енергії при збереженні високої продуктивності пристрою.

 

Крім того, під час вибору варто звернути увагу на корисні функції, які присутні навіть в самому недорогому осушувачі повітря для квартири :

 

●        гигростат - дозволяє підтримувати постійний рівень вологості в приміщенні;

●        антибактеріальні фільтри - очищають повітря від бактерій, алергенів, пилу;

●        індикатор наповнення ємності для води - повідомляє про переповнення бака з конденсатом.

 

Також корисно дізнатися розмір бака для води. Великі обсяги будуть потрібні, якщо ви збираєтеся використовувати прилад в сауні або лазні.

 

Виникло питання, де можна недорого купити осушувач повітря для квартири або будинку? Рекомендуємо звернутися в наш інтернет-магазин. Як вибратиоптимальну модель осушувача повітря вам підкажуть по тел .: (097) 586-81-58, (099) 389-94-49.

6256
 Viber Telegram