2 «друга» хімчистки: осушувач повітря та вентиляція

2 «друга» хімчистки: осушувач повітря та вентиляція

Хімчистка - послуга, яка завжди актуальна і завжди користується підвищеним попитом у населення. А все тому, що завдяки технології хімічної очистки можна «врятувати» зроблені з дорогих і делікатних тканин речі. Професійна хімчистка якісно очищає навіть самі примхливі матеріали від бруду і різних плям, зберігаючи їх цілісність і зовнішній вигляд. Простіше, ефективніше і вигідніше віддати річ в спеціалізований салон, ніж намагатися позбутися від забруднень самостійно або купувати новий предмет гардероба.

Але, щоб надавати сервіс на вищому рівні, компаніям хімічної чистки необхідно строго дотримуватися санітарних вимог. У тому числі це стосується рівня вологості, адже вогкість є однією з найбільших проблем, з якою стикаються власники даних салонів.


Які «неприємності» постійно супроводжують процес хімчистки:

регулярне випадання конденсату на вікнах, стінах, обладнанні та інших поверхнях;

іржавіння металевих складових обстановки і гниття дерев'яних елементів;

поява і швидке поширення цвілевих і грибкових утворень;

поселення важкого для дихання, наповненого водяними парами, повітря;

некоректна робота або передчасний вихід з ладу дорогого устаткування.

Це найбільш поширені і глобальні проблеми закладів, що надають послуги по хімчистці, і пов'язані вони безпосередньо з підвищеним рівнем вологості повітря. Саме питання, як вирішити проблему з вогкістю, що виникає при хімічному чищенні речей - присвячується означена стаття. Читайте далі!

Матеріал в тему: «Норми вологості повітря в приміщеннях різного призначення»


Як позбутися від підвищеної вологості при хімчистці?


Існує два найбільш дієвих способу позбавлення від вогкості при хімічному чищенні: 1. споруда правильної вентиляційної системи; 2. використання осушувача повітря . Розглянемо кожен варіант докладніше.

1. Вентиляція при хімчистці

При хімічній чистці речей незмінно підвищується рівень вологості, але, крім цього, суттєво збільшується концентрація хімічних речовин в повітрі (дезінфекторів, кислот, лугів, відбілювачів, розчинників). І перше і друге явище вкрай негативно впливає не тільки на предмети обстановки, але також здоров'я співробітників компанії. А вентиляційна система допомагає частково вирішити дані проблеми.

Як це працює? Вентиляція забирає з приміщення наповнені водяними парами і шкідливими хімічними речовинами маси, виводить їх назовні, а натомість заводить чисті сухі потоки. Таким чином з повітряного середовища видаляється зайва волога і частинки засобів, що застосовуються при хімчистці. Але з таким завданням справляється тільки правильно зроблена вентиляція.

Вимоги до вентиляційної системи при хімчистці:

  • кратність повітрообміну по припливу - 13 м3 на годину;
  • кратність повітрообміну по витяжці - 15 м3 на годину;
  • середня температура в приміщенні - 16˚C.

На етапі проектування вентиляції для проведення хімчистки, крім норм Сніпа, слід врахувати ряд деталей: - квадратуру приміщення; - розташування закладу; - передбачувану завантаженість компанії; - плановане кількість відвідувачів і співробітників в день.

До речі, якщо компанія, що пропонує послуги хімчистки, розташовується в багатоповерховому будинку - вентиляція повинна бути примусовою і індивідуальної, тобто незалежною від загальної системи воздуховода. А для невеликих по квадратурі салонів (до 50 м2) можна навіть обійтися природною вентиляцією, встановленої через віконні фрамуги.


2. Осушувач повітря при хімчистці

Почнемо з визначення, що таке осушувач повітря. Це кліматична техніка, спеціально розроблена для зниження рівня вологості в приміщенні. Вона забирає з повітряного середовища всю зайву рідину і утримує рівень вологості точно в межах заданого відсотка. Технологія осушення визначається типом пристрою. Але, незалежно від виду агрегату, все осушувачі допомагають підтримувати правильний і здоровий мікроклімат в приміщенні. А значить створюють умови, при яких комфортно працювати співробітникам, а також довше живе обладнання та предмети обстановки.

Який агрегат можна використовувати при хімчистці? Відразу варто сказати, що побутові осушувачі повітря не підходять для таких закладів, вони просто не «витягнуть» такий обсяг вологи. Потрібна техніка промислового або напівпромислового класу, яка розрахована на роботу в екстремальних умовах і здатна швидко впоратися навіть з 100% вологістю. Яку модель осушувача радимо використовувати при хімчистці? Зверніть увагу на промисловий осушувач Maxton MX-60L. Детальніше про даний агрегаті в наступному розділі - читайте!

Радимо прочитати: «Промисловий осушувач стисненого повітря: які бувають, як вибрати і встановити»


Чому при хімчистці варто включати осушувач повітря Maxton MX-60L?


Даний кліматичний прилад зроблений компанією Maxton, продукція якої є результатом плідної роботи китайських і українських фахівців. Надійна і довговічна начинка, до дрібниць продуманий дизайн, простота використання, а також висока продуктивність - головні «фішки» техніки.

Чим може похвалитися саме осушувач Maxton MX-60L і чому ми рекомендуємо його для використання при хімчистці:

Показує високий ККД на великих площах (до 200 м2).

Самостійно визначає відсоток вологості і підтримує потрібний параметр.

Справляється з рівнем вологості, що досягає 90%.

Швидко осушує приміщення на 60 літрів за одну добу.

Відноситься до техніки енергозберігаючого класу, споживаючи всього 0,710 кВт / год.

Начинений безліччю «розумних» функцій, що полегшують процес використання та контролю за роботою пристрою.

Осушувач повітря Maxton MX-60L, за умови використання на постійній основі, утримує вологість при хімчистці точно на потрібному рівні. З цією технікою створювати правильний мікроклімат максимально просто, ефективно і вигідно.

Хочете купити модель Maxton MX-60L або інший промисловий осушувач повітря , отримати безкоштовну консультацію про техніку - зв'яжіться з нами, працівниками інтернет-магазину «Побут». Телефон для зв'язку: (097) 586 81 58.

1192

Рекомендовані

 Viber Telegram