15 Популярних запитань про конденсаційні осушувачі повітря

15 Популярних запитань про конденсаційні осушувачі повітря1. Конденсаційний осушувач - це пристрій кондиціювання повітря, в якому разом поєднані блоки випарника і конденсатора. Повітря спочатку пропускається через випарник, де охолоджується до температури точки роси, при якій відбувається випадіння конденсату з повітря. Далі осушене повітря проходить через конденсатор, де нагрівається. На виході ми отримуємо сухе і трохи підігріте повітря. Утворений на поверхні випарника конденсат стікає у конденсатозбірник, а потім у дренажну систему або спеціальний лоток.

2. Конденсаційні осушувачі більш поширені. Як робоче тіло в них використовується холодагент. Вони дешеві у виробництві, прості в експлуатації і достатньо ефективні в більшості побутових і деяких комерційних задачах. Основною особливістю роботи конденсаційного осушувача є те, що він ефективно працює  в діапазоні відносно високих температур і вологості. В порівнянні з таблеточними типами осушувачів, або на елементі Пельтье, конденсаційний осушувач є найефективним, і тільки він зробить хороший результат. Ми записали порівняльне відео цих типів осушувачів, яке ви можете також знайти у нас на сайті.

3. На виході осушувач випускає сухе і ледь підігріте повітря. На температуру в приміщенні він не сильно впливає. Температура в приміщенні може піднятись на 1-2 градуси. За рахунок того, що в кімнаті стало сухіше, може відчуватись більш тепліше повітря.

4. Якщо говорити про данний тип осушувачів, то мінімальний рівень шуму може бути від 37дцб. В залежності від потужності пристрою, рівень шуму може бути більший. Середній рівень шуму побутових осушувачів приходить на позначку в 45 дцб,+- в дві строни. Осушувачі працюють достатньо тихо, адже вони оснащені сучасними компресорами і тихими вентиляторами, рівень шуму яких, в більшості моделей, ви можете коригувати самі. Для прикладу, це сучасний невеликий холодильник, якого майже не чути  при повсякденному використанні. А на вечір, ви можете поставити нічний режим.

5. Сучасні осушувачі мають хороший функціонал, розумну електроніку і автоматичні функції. Більшість осушувачів оснащені дисплеєм, та кнопками керування. Майже кожен осушувач, має вбудований гігростат. Пристрій визначає вологість в приміщенні і показує її на дисплеї. Ви можете коригувати рівень вологості, який вам потрібен. Якщо ви задасте осушувачу певний парметр по рівню вологості, він буде його автоматично підтримувати. При необхідності, ви можете коригувати рівень шуму вентилятора, виставляючи швидкість його обертання, від максимального до мінімального. Ви можете поставити таймер на виключення пристрою, виставивши певну кількість годин. Пристрій відпрацює заданий час і виключиться. Для легкості використання у осушувачах є режими осушення. В певній моделі ви можете обрати зручний для Вас. Електроніка в пристрої справді розумна. При заповнені резервуара, пристрій зупиняється і сигналізує вам про це індикацією на панелі або звуком. Такі пристрої мають функцію пам’яті. Тому, якщо у вас виключать і включать світло, більшість осушувачів даного типу самі продовжують роботу в томуж режимі, в якому і працювали. Осушувач вам також сигналізуватиме про очистку фільтру приблизно черехз 250годин роботи. Але ви також можете слідкувати за його чистотою самі.

6. Майже всі конденсаційні осушувачі працюють у діапазоні від 5 до 35 градусів. Але температура у приміщенні впливає на його єфективність роботи. Чим вища температура у приміщенні, тим більше конденсату осушувач може зібрати. Якщо ви використувуєте осушувач у побутових або інших сприятливих умовах, то пристрій буде дуже ефективний.

7. Мінімальні ектрозатрати даних пристроїв від 200вт і вище. Якщо брати до уваги средньостатистичні дані, то побутові осушувачі об’ємом від 10 до 20л, якраз і споживають від 200 до 350 вт на годину. Пристрій споживає енергію не весь час. На момент автоматичної розморозки компресор не задіяний, тому осушувач бере меншу кількість енергії, тобто мінімальну, зазначену у інструкції. За підрахунками, якщо пристрій буде працювати всю добу, беручи до уваги споживання в 300вт, то затрати на електроенергію вийдуть приблизно в 7квт, а це приблизно 4-5 грн. Слід враховувати, що спочатку ви будете використовувати пристрій інтенсивніше, а коли досягнете бажаного рівня, то використання пристрою стане в режим підтримки вже існуючого рівня, а це набагато менше затрат. 

8. Осушувачі працюють по принципу холодильного обладнання. На скільки ми знаємо, холодильники - довговічна техніка. З компресорами немає проблем, електроніка надійна, якість матеріалів також хороша. Технологія вже відпрацьована достатьно великий час. На всі пристрої дається гарантія до 2-х років. Але це не означає, що цим його термін використання обмежується. Такі осушувачі працюють безпроблемно і по п’ять років, і, навіть, більше. Чим правильніше ви використовуватимете осушувач, тим більше він вам прослужить. 

9. Осушувачі під’єднуються до мережі в 220 вольт. На пристрій і в його середину не повинна попадати вода або інші предмети. Пристрій не повинен стояти біля джерел тепла або холоду, тобто він повинен працювати в заданих виробником діапазонах. Всю необхідну інформацію ви можете прочитати в інструкції використання осушувача. 

10. Осушувач підбирається по таких основних параметрах:

Перше - це об’єм (площа помножена на висоту стелі). 

Другий параметр - це температура у приміщенні.

Третій параметр - рівень вологості (бажано знати хоча б приблизний рівень).

Існують і інші параметри, тому менеджери нашого магазину, опираючись на ваші дані, можуть зробти прорахунок та визначити який саме осушувач вам потрібен.

11. Як ми говорили вище, від цього залежить багато факторів, наприклад, який рівень вологості, яка температура і яке приміщення. Також, важливо який об’єм осушувача ви обрали. Осушувач повинен підходити по параметрах вашого приміщення і ваших данних. Якщо ви надали правильні дані і осушвач підібраний правильно, то ви вже на другий день відчуєте єфект. Рівень вологсті може стати комфортним вже через два-три дні. Але кожна ситуація індивідуальна. Цю інформацію ви можете дізнатись при підборі обладнання. 

12. Потрібно дотримуватись всіх правил експлуатації і не забувати чистити фільтр та радіатор, який знаходиться за фільтром. Його можна почитисти пилососом.

13. Всередині пристрою знаходиться компресор, який працює на холодоагенті, безпечному для людини. Є два радіатори, один випарник, один конденсатор. Вентилятор, через який відбувається циркуляція повітря, плати і мікросхеми. Всередині осушвача є піддон для прийому води, а також вбудований резервуар для збору конденсату.

14. На українському ринку зараз є багато виробників осушувачів повітря. Ми пропонуємо вам тільки найякісніші і популярніші з них. У кожної моделі є свої переваги, а також у кожній ситуації є свої вимоги. Всі пристрої єфективні і працють справно, якщо ретельно підібрані і правильно використовуються. 

15. Бренди осушувачів, в основному це компанії, які займаються кліматичною технікою, або цим напрямком в своїй діяльності. Всі осушувачі, виставлені на нашому сайті, це якісні продукти. Вони перевірені часом. А відгуки клієнтів і великий попит на них, каже сам за себе. На всі пристрої дається великий термін гарантії. Моделі постійно поповнюються і залишаються привабливими для людей.Правильна волога в кімнаті та методи вимірювання вологості в квартирі


Яка надмірна вологість в кімнаті

Продаж осушувачів зі складу, обирай тут

Осушення приміщення. Запобігання появи цвілі та плісняви?

Зменшення вологи, запобігти появі плісняви

6251
 Viber Telegram