Технічні характеристики

Для квартир площею до 200

Продуктивність при 30 ° / 80% (л / добу) 70

Робочий діапазон, вологість (% RH) 30-90

Робочий діапазон, температура (° C) +5 - +35

Витрата повітря (м3 / ч) 450

холодоагент R410A

Параметри електроживлення (В / Гц) 1 * 220/50

Макс. споживаний струм (А) 5,4

Макс. споживана потужність (кВт) 0,82

Рівень шуму (3м) - (дБ (А)) 52

Вага (кг) 27

Висота (мм) 710

Ширина (мм) 302

Глибина (мм) 460

Конструктивні та функціональні особливості

• Ефективне осушення повітря до необхідного рівня вологості, автоматична робота на підтримання необхідної вологості в приміщенні. 

• Функція іонізації повітря, фільтр повітря. 

• Продуктивний роторний компресор з збільшеним терміном експлуатації та економним енергоспоживанням. Безпечний фреон R410A. 

• Оригінальний пластмасовий корпус з панеллю керування. 

• Дисплей панелі управління зручний для настройки параметрів вологості, вибору режиму роботи за таймером, включення або відключення осушувача (ON / OFF). Можна вибрати високу або низьку швидкість вентилятора, є індикація заповнення ємності для конденсату та інших станів.

• Об'ємний резервуар для збору конденсату - 6,5 літрів. При заповненні його загоряється індикатор, осушувач автоматично вимикається. 

• Для безперервного режиму роботи осушувача є можливість приєднання гнучкого шланга для відведення конденсату в каналізацію. 

• Авторазморозка при загрозі замерзання теплообмінника. 

• На невеликих коліщатках осушувач просто перемістити в інше приміщення. 

• Безперебійна і надійна робота, новий осушувач Сelsius OL-70 розрахований на тривалу експлуатацію.

Опис

Потужний комерційний осушувач повітря Сelsius OL-70 модель 2018 року зі іонізатором - нова цікава розробка відомого тайванського бренду. Це надійний конденсаційний осушувач повітря з промислової продуктивністю, легко справляється з важкими завданнями осушення великих приміщень будівель і споруд побутового, комерційного та промислового призначення.

  Корисна функція іонізації повітря додатково оздоровлює осушене повітря, що не тільки перешкоджає розвитку хвороботворних мікробів або бактерій, але і створює сприятливі умови для знаходяться в приміщенні людей.

  Цей конденсаційний осушувач може працювати в умовах широкого діапазону робочих температур. Є вбудований гигростат для контролю рівня вологості, робота осушувача здійснюється в автоматичному режимі. 

Корпус оригінальної форми виконаний з міцної пластмаси. У осушувача малошумний вентилятор. Система охолодження повітря із замкнутим контуром. Для підключення в мережу осушувач комплектується кабелем зі штекером. 

У верхній частині корпусу є панель управління для вибору режимів роботи за таймером, швидкості вентилятора і настройки необхідних показників вологості повітря. 

 У корпусі встановлена досить велика ємність для збору конденсату - 6,5 літрів. При заповненні бака для конденсату на панелі управління спалахує індикатор. Осушувач автоматично відключається. Є також можливість приєднати дренажний шланг для відведення конденсату і проводити безперервне осушення приміщення. 

Невелика вага і компактні габарити, а також зручні коліщатка послужать для легкого переміщення осушувача при зміні приміщень.

  Промисловий осушувач повітря Сelsius OL-70 не тільки якісно осушує повітря, але і, завдяки іонізації, робить його більш здоровим і безпечним, що особливо необхідно для приміщень, де працюють або знаходяться люди. Такий осушувач виключає розвиток корозії, появі цвілі або грибка, що також необхідно при точному контролі мікроклімату в деяких техпроцесах, при зберіганні продукції на складах, в підвалах, в архівах або книгосховищах.


Технічні характеристики
Площа приміщення, (м2)200
Продуктивність, л/добу70
Робочий діапазон (t °C)5-35
Повітряний потік (м3 / год)450
Максимальна потужність (кВт)0,820

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано      Добре

Осушувач повітря Сelsius OL-70 Гарантія 1 рік

  • Виробник: Celsius
  • Наявність: Очікується
  • 13 500 грнЗамовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58   (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Підбір оптимальної моделі осушувача


Рейтинг осушувачів повітря
Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua