Яких проблем слід уникнути при виробництві морозива?

Яких проблем слід уникнути при виробництві морозива?

При виробництві морозива, кожне підприємство зобов'язане виконувати певні норми і рекомендації мікроклімату приміщень, в яких відбувається процес виготовлення і зберігання морозива. Але навіть у тому випадку, якщо повною мірою виконувати покладені норми на погляд керівника підприємства немає необхідності, то на жаль, надалі він може зіткнутися з масою проблей в плані виготовлення якісного продукту і обслуговування обладнання.  У сьогоднішній статті ми детально розберемося в тому, як самостійно без великих витрат зупинити процеси погіршення якості продукту, зберегти обладнання у відмінному стані на довгі роки і поліпшити сам процес зберігання морозива.

Для того, щоб швидко і легко досягти всіх перерахованих вище цілей, необхідно лише створити оптимальні умови мікроклімату приміщення, за допомогою осушувача повітря. Завдяки осушувачу повітря, абсолютно будь-яке підприємство зможе за найкоротші терміни усунути існуючі проблеми з мікрокліматом приміщення і надалі нормалізувати підвищений рівень вологості повітря на постійній основі, що допоможе поліпшити якість виготовленого продукту в десятки разів.

До чого призводить неконтрольована вологість повітря в приміщенні?

Вологість повітря в будь-якому, а особливо у виробничому приміщенні призводить до наступних проблема, а саме:

1. Утворення конденсату на всіх поверхнях приміщенні, в тому числі і стінах. Зазначу, що в тому разі, якщо при роботі обладнання в приміщенні з'являється конденсат, то це свідчить нам про те, що в даній зоні підвищений рівень вологості повітря, який збирається у вигляді конденсату на стінах і поверхнях. При цьому, конденсат є першим провокатором появи цвілі і грибка.

2. Поява постійних циклів відтаювання морозильних камер. Саме через підвищену вологу, морозильні установки не завжди здатні коректно справлятися зі своєю роботою, та й більше того, дана ознака говорить нам про те, що незабаром дані цикли відтаювання будуть повторюватися, а в кінцевому підсумку, обладнання і зовсім підлягатиме дорогому ремонту.

3. Прилипання вафельної тари до форм. В даному випадку буде дуже незручно упаковувати сам продукт через його постійного прилипання. Зрештою, такий продукт доведеться викидати, оскільки він не буде придатний до вживання.

4. Поява льону на самому продукті.

Таким чином, для того, щоб позбутися від подібних проблем, необхідно скористатися спеціальним промисловим осушувачем повітря адсорбційного типу популярної європейської компанії Desiccant Technologies Group. Варто відзначити, що дана компанія протягом п'ятнадцяти років працює на благо своїх клієнтів винаходячи все більш вдосконалені технології по нормалізації підвищеного рівня вологості повітря в будь-якому виробничому приміщенні і не тільки. При цьому, осушувачі повітря компанії Desiccant Technologies Group мають масу найрізноманітніших переваг на відміну від їх аналогів, про які ми поговоримо трохи нижче.

Чому слід вибрати саме промисловий осушувач повітря роторного типу DryFrost?

Загартовування морозива-являє собою особливий процес заморозки продукту після приміщення їх в спеціальну морозильну камеру. Застосовувана технологія в таких камерах називається «шокова заморозка», яка дозволяє в швидкому ритмі приготувати морозиво. Але така технологія є найдорожчою в процесі виготовлення продукту. При цьому, у випадках некоректного підтримки мікроклімату на підприємстві, можуть траплятися різноманітні проблем і видозміни продукту, наприклад «поява снігових шуб і постійні цикли розморожування, - саме ці проблеми категорично не можна допускати у процесі загартовування морозива.

Як самостійно зменшити витрати?

При використанні осушувача повітря DryFrost тепер кожне підприємство може самостійно скоротити витрати, а саме:

1. DryFrost, - відмінний осушувач повітря, що дозволяє зменшити експлуатаційні витрати за рахунок збільшення постійної роботи морозильної камери без будь-яких збоїв в системі роботи.

2. DryFrost окупитися вже через тиждень після того, як ви проведете точний аналіз роботи до застосування даного пристрою і після. Підприємство помітить, наскільки різниця колосальна і скільки грошей вдалося заощадити не допускаючи різноманітних збоїв у системі роботи обладнання при використанні звичайного осушувача повітря.

3. Важливим елементом при роботі з осушувачем DryFrost є те, що за результатами дослідження компанії, саме цей пристрій працює в десятки разів краще, ніж його аналоги, то багато в чому просто збільшить роботу виробництва в кілька разів і всі конкуренти будуть позаду.

Наведемо кілька прикладів

Дані наведені з морозильних камер загартовування, які не використовували нову технологію із застосуванням осушувача повітря роторного типу:

Камера загартовування 7,3х3,9х4м (вафельний «ріжок», 5000 порцій/год).

• Температура в камері становить -40 С.

• Час на загартовування – 30 хвилин.

* Два гвинтових компресора витрачають енергоспоживання близько 160-170 кВт на годину.

* Відтайка випарників відбувається один раз на добу.

Тепер розглянемо приклад роботи морозильної камери із застосуванням нового промислового осушувача повітря роторного типу DryFrost:

• Тепер, морозильна камера витрачає енергоспоживання в 2 рази менше, а саме близько 70-75 кВт на годину.

* Тепер, відтайка відбувається один раз за вісім днів.

Таким чином, ви побачили, що з застосуванням нового осушувача повітря DryFrost від компанії Desiccant Technologies Group дозволяє скоротити енергоспоживання у 2 – 2,4 рази, а час постійної роботи камери збільшується у 8 разів. При цьому, використання другого компресора абсолютно ставати не потрібно. Саме тому, у сучасному світі осушувачі повітря уже протягом кількох років отримали величезну популярність серед підприємств, оскільки тільки цей пристрій дозволяє ефективно працювати і скорочувати при цьому величезні витрати компанії з виробництва того або іншого продукту. У тому випадку, якщо ви не знаєте, де придбати якісний промисловий осушувач повітря європейської компанії Desiccant Technologies Group, то переходите на сторінки нашого інтернет-магазину вже прямо зараз. Саме на нашому сайті, кожен бажаючий зможе придбати осушувачі повітря дешево і швидко.

1358
 Viber Telegram