Яка повинна бути вологість в приміщенні?

Яка повинна бути вологість в приміщенні?

Практично кожен житель будинку або квартири хоча б кілька разів за своє життя стикався з проблемою підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні. Крім того, найчастіше дану проблему можна помітити саме взимку, в той час, коли температура повітря на вулиці і в приміщенні сильно відрізняється. Через це в квартирі на вікнах може утворюватися конденсат. До речі, конденсат - це найперший признак підвищеної вологи в приміщенні, що при негативних обставинах, може вплинути на утворення цвілі в будинку і багатьох інших проблем, які ми розглянемо нижче. Тому, в сьогоднішній статті мова піде про підвищений рівень вологості повітря в приміщенні і про те, як же самостійно позбавитися від подібної проблеми раз і назавжди.

Найпоширеніші ознаки підвищеної вологи в квартирі:

• Поява конденсату на вікнах (запотівання вікон).

• Наявність неприємного запаху і грибка на стінах.

• Зіпсований будівельний матеріал або меблі.

• Поганий загальний стан організму і поява різноманітних алергічних реакцій у людини.

Тут важливо відразу ж звернути вашу увагу на те, що найоптимальніший рівень вологості повітря для людини є в межах 40-60% в квартирі. При цьому, якщо дотримуватися цих умов, то людина буде відчувати себе дуже добре і ніколи не поскаржиться на поганий стан організму. Наприклад, в літній період часу, ми часто зустрічаємося з проблемою підвищеної вологи, а ось взимку все трохи інакше. Тобто, в зимовий період часу через опалення в будинку рівень вологості повітря значно зменшується - до 20%. А от в інші погодні умови, наприклад, навесні, даний показник зупиняється на 30%. Багато сучасних лікарів та фахівців рекомендують не ігнорувати такі показники вологості, оскільки, як вже було сказано, такі умови не тільки можуть зіпсувати вам меблі, але і негативно позначитися на здоров'ї. Тому, слід відразу ж вдатися до використання додаткових пристроїв, які дозволять нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в приміщенні.

Як найкраще виміряти рівень вологості в приміщенні?

Для того, щоб завжди регулювати підвищену вологу, слід уважно поставитися до температурних показників в самому приміщенні. Оскільки, саме дані показники допоможуть дізнатися про те, з якими проблемами слід боротися і що варто робити.

Самостійно виміряти рівень вологості в будинку можна наступним чином, а саме:

1. Придбати гігрометр. Гігрометр являє собою спеціальний пристрій для вимірювання вологості в будинку, при цьому, даний прилад є найпростішим і найточнішим пристосуванням. Але для цього варто піти в магазин і придбати його. Також, гігрометри можуть бути кількох видів, які забезпечують вимірювання температури в залежності від умов використання. Тобто, для вимірювання вологості повітря в квартирі, вам потрібно придбати побутовий гігрометр. Варто звернути увагу на те, що в сучасному світі, гігрометри є дуже точними і практичними, при цьому їх зовнішній вигляд, швидше за все, буде нагадувати звичайний термометр.

2. Використання звичайної склянки з водою. Даний метод дозволить визначити підвищений рівень вологості повітря в приміщенні без придбання спеціальних пристроїв. Таким чином, для того, щоб дізнатися рівень вологості в приміщенні, необхідно охолодити воду в склянці, тобто помістити сам стакан в холодильник на кілька годин. Пізніше, після того, як температура води в склянці буде охолоджена, стакан слід поставити на стіл у тій кімнаті, де ви хочете перевірити вологість. Зрештою, просто простежте за реакцією води і повітря. Якщо за 10 хвилин на стінках склянки утворюється конденсат, то в даному випадку у вашому приміщенні підвищена волога, а якщо такої реакції не буде, то у вас нормальна вологість.

Після того, як ви визначили підвищений рівень вологості повітря в приміщенні, фахівці рекомендують почати боротьбу з нею. На сьогоднішній день, кращим способом нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в приміщенні є використання побутового осушувача повітря. Осушувачі повітря зможуть самостійно позбутися від цвілі або грибка, оскільки їх робота буде базуватися виключно на автономності. Тобто, господареві квартири необхідно буде лише підключити пристрій до електромережі і включити його. А придбати якісний і надійний осушувач повітря іноземного виробника можна вже прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Крім того, працівники нашого магазину з величезним задоволенням допоможуть нашим клієнтам визначитися з вибором приладу для нормалізації підвищеної вологи в будинку. Також, завдяки нашим послугам кожен бажаючий зможе легко підібрати осушувач повітря за найвигіднішими цінами в Україні.

2273
 Viber Telegram