Як зменшити вологості повітря в квартирі

Як зменшити вологості повітря в квартирі

Як зменшити вологість повітря в квартирі?

Помітили, що у вашій оселі з'явився грибок на стінах - пора задуматися про те, як зменшити вологість повітря в квартирі ? Сирість в приміщенні викликає погіршення самопочуття домочадців (наприклад, слабкість, чхання, безсоння і інші неприємні симптоми).

 

 

Які показники вважаються нормою?

Цікавить, яка вологість повітря повинна бути в приватному житловому будівництві, котеджі або квартирі, показники, які експерти вважаються нормальними ?Фахівці визначили, що така цифра - 60%. Вологість повітря в квартирі в осінньо-зимовий період, опалювальний сезон , спекотні літні місяці може знижуватися знорми до 45%. Показники нижче - «сигнал» про пересушене житла.

 

Як точно виміряти вологість повітря в квартирі , чи існують пристрої, щоб це швидко визначити ? Вам знадобиться простий і досить доступний для покупки агрегат - гігрометр. Пристрій допомагає контролювати показники вологи в побуті Визначник вологості повітря необхідний в квартирах , де проживають люди похилого віку, діти або ті, хто схильний до захворювань легенів, бронхів.

Сирість і грибок з'являються через:

 

●         сушки білизни в житлових апартаментах;

●         наявності акваріумів, квітів в будинку;

●         погану вентиляцію кімнат;

●         «капає» кранів або «протікають» труб.

 

На шляху до нормальної вологість повітря в квартирі вам потрібно якомога швидше усунути ці недоліки.

 

Підвищена вологість повітря в квартирі: що робити?

Хочете запобігти появі вогкості? Скористайтеся одним із запропонованих способів або застосовуйте їх в сукупності:

 

  1. Провітрювати кімнати . Чим частіше ви відкриваєте вікна і «запускаєте» в житло свіже повітря, тим краще мікроклімат в ньому, а значить питання: « До ак знизити вологість повітря в квартирі ?» Чи не буде вас хвилювати.
  2. Перевірити вентиляційну систему . Шахти для вентиляції забиваються різним сміттям, повітрообмін стає дуже низьким і рівень вологи поступово досягає критичної позначки. Займіться чищенням вентиляції, а потім перевірте кімнату за допомогою приладу для визначення вологості повітря в будинку,квартирі.
  3. Придбати осушувачі повітря . Компактні, пересувні електроприлади для зменшення вологи. Принцип їх роботи полягає в поглинанні повітря з кімнати, його фільтрація і осушення. На виході виходить повітря з показниками вологості , оптимальними для вашої квартири.

 

Крім того, проблему можуть вирішити обігрівачі. Істотний «мінус» їх роботи - пересушування кімнат. Зменшити кількість вологи допомагає заміна старих, дерев'яних вікон на теплозберігаючі склопакети.

 

 

Більшість жителів України, після того як дізнаються про підвищену вологість повітря в квартирі , замислюються про покупку вологопоглиначів для будинку .Агрегати ефективні для створення і підтримки ідеальної середовища в апартаментах. Поглинач вологи в будинку може працювати цілу добу на заданих налаштуваннях. Різноманіття моделей агрегатів дозволяє вибрати оптимальний для себе пристрій по потужності і продуктивності.

 

Залишилися питання з приводу, як зменшити вологість повітря в квартирі ? Телефонуйте: (097) 586-81-58, (099) 389-94-49.

15905
 Viber Telegram