Як усунути всі існуючі проблеми в процесі утримання підвалу

Як усунути всі існуючі проблеми в процесі утримання підвалу

У процесі утримання підвалів, гаражів і паркінгів часто власник зіштовхується з різними проблемами мікроклімату приміщення, що багато в чому забезпечує появу цвілі, неприємних запахів, конденсату, і всього того, що протягом тривалого часу негативно впливає на всі механізми автомобіля. При цьому, мало хто знає, наскільки розвиток конденсату і корозії є серйозною проблемою, особливо в тих випадках, коли усунути утворення цвілі або грибка досить складно. У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся про те, як самостійно забезпечити нормалізований і оптимальний мікроклімат при вмісті підвальних приміщень, паркінгів і гаражів, а також продовжити термін служби вашого автомобіля і в цілому продовжити термін служби приміщення.

Особливо поганий мікроклімат, це наявність підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні на тривалій основі тому для нормалізації мікроклімату необхідно лише усунути проблеми підвищеної вологості. Не багато знають, але неконтрольований мікроклімат часто призводить до таких наслідків, як:

1. Поява конденсату на стінах, стелях і автомобілів. Конденсат, що є першою ознакою підвищеної вологості приміщення, проявляється він у вигляді крапель води на стінах або у вигляді запітнілих вікон автомобіля. При тривалому зберіганні автомобіля в зонах підвищеної вологи, крапельки води мають властивість проникати в механізми машини, що часто призводить до збоїв у роботі.

2. Утворення цвілі і розвиток бактерій. Цвіль, є наслідком появи конденсату. При цьому, цвіль може з'являтися на будь-яких місцях скупчення вологи і від неї дуже важко позбутися, якщо не знати, як це правильно робити. Якщо в приміщенні вже пішов процес розвитку цвілі і бактерій, то людина буде постійно відчувати неприємний запах і вогкість.

3. Наявність грибка. Грибок, є одним з найбільш неприємних паразитів в сирому приміщенні, оскільки він не просто псує різні матеріали, але і негативно впливає на здоров'я людини. При наявності грибка, кожна людина може отримати серйозну алергічну реакцію або проблеми з дихальними шляхами, тому утворення грибка категорично не можна допускати у місцях зберігання матеріалів.

4. Розвиток корозії. Корозія дуже негативно впливає на всі металеві конструкції, а особливо, внутрішні частини автомобіля піддаються корозії і в кінцевому підсумку приходять в непридатність, через що власнику автомобіля в такому гаражі доведеться негайно міняти всі основні частини автомобіля.

Всесвітня Організація охорони Здоров'я підвела підсумки спостережень за мікрокліматом в підвальних приміщеннях і прийшла до висновку про те, що на сьогоднішній день абсолютна більшість підвальних приміщень має ряд найрізноманітніших проблем пов'язаних з мікрокліматом, при цьому, цвілеві грибки в таких умовах розмножуються з величезною швидкістю з-за наявності підвищеної вологості в приміщенні. Як вже було сказано, грибки мають властивість виділяти шкідливі пари повітря, які в кінцевому результаті потрапляють в дихальні шляхи власників гаражів або підвальних приміщень. Після потрапляння шкідливих парів в дихальні шляхи людини, суперечки та інші фрагменти грибкової цвілі провокують розвиток алергії, і таких захворювань як: риніт, бронхіальна астма. Більш того, алергія до пліснявих грибків серед хворих ринітом досягає 57%, бронхіальною астмою-78%. А кількість людей, схильних до таких захворювання щорічно збільшуються. Цвіль також ставати причиною появи у людини хронічних захворювань. Тому при наявності як мінімум конденсату в підвальних приміщеннях являє собою дуже серйозну проблему і вимагає негайного вирішення.

Варто також зазначити, що таким грибкам абсолютно комфортно перебувати в будь-якому приміщенні, незалежно від температури або атмосферного тиску. Всюдисущі грибки мають властивість проникати і контактувати з абсолютно будь-якими живими організмами, будь то рослини, тварини або люди. На сьогоднішній день, наявність плісняви в сирих приміщеннях не рідкість, при цьому це є однією з серйозних проблем, оскільки від цвілі дуже складно позбавлятися з-за її основних властивостей постійного розмноження.

Таким чином, запобігти появі цвілі і грибка в підвальному приміщенні або гаражі, допоможуть роторні осушувачі повітря адсорбційного типу від відомої у всій Європі компанії Desiccant Technologies Group. Варто відзначити, що розробники європейської компанії з виробництва осушувачів повітря уже протягом п'ятнадцяти років намагаються радувати своїх клієнтів новими технологіями осушення, виготовляючи якісні пристрої і забезпечуючи доступні ціни.

Як працює осушувач повітря Desiccant Technologies Group?

Осушувач повітря являє собою ефективно пристрій для нормалізації підвищеної вологості повітря в приміщенні видаляючи вологу повітря з будівлі, переробляючи її в чистий, осушене повітря. Таким чином, в приміщенні при роботі обладнання та середньої температури повітря, вентиляційні системи не завжди можуть впоратися зі своєю роботою, з-за чого з'являється конденсат на поверхнях стін, різних пристроїв і стелях. Осушувач повітря при цьому втягує вологий, технологічний повітря в себе через спеціальний ротор. Де водяні молекули адсорбуються у другій роторі, після чого нагріваються і передаються назад в приміщення вже теплим осушеним повітрям. При цьому, пристрій може нагрівати надходить повітря на кілька градусів. Саме тому, всі сучасні фахівці рекомендують використовувати на великих підприємствах промислові осушувачі повітря адсорбційного типу щоб уникнути появи проблем з нормалізацією вологості в приміщенні.

При використанні роторних осушувачів повітря від розробників Desiccant Technologies Group, ми отримуємо цілий ряд найрізноманітніших переваг, а саме:

1. Висока ефективна робота в процесі осушення повітря при низькому енергоспоживанні. Завдяки розробникам компанії, пристрій дозволяє працювати на високій потужності тривалий час, без великих витрат електроенергії, що значно економить в першу чергу гроші, на відміну від існуючих аналогів приладу.

2. Можливість виробник осушення повітря при низьких температурах. Тепер не варто турбуватися з приводу того, чи зможе пристрій коректно виконувати свою роботу в приміщеннях з низькою температурою, оскільки тепер це стало можливо, при цьому осушувач може працювати без перерви.

3. Простота установки і невелика вага пристрою. Завдяки своїм невеликим габаритам і вазі, осушувач повітря можна встановити в абсолютно будь-яке зручне для вас місце, а його дизайн зробить пристрій невід'ємною частиною будь-якого приміщення в якості доповнення.

4. Повна автоматизація процесу нормалізації повітря. Пристрій має якісну автоматизацію, що багато в чому не вимагає до себе постійного контролю через наявність якісної системи безпеки процесу роботи.

5. Стійкість до корозії. Осушувач виготовлений з якісного і надійного корпусу, який не піддається появі корозії протягом тривалого часу.

Для того, щоб придбати якісний і надійний пристрій для підтримки оптимального рівня вологості повітря в будь-якому приміщенні, рекомендуємо вам перейти на сторінки нашого інтернет-магазину. На нашому сайті, Ви зможете самостійно вибрати і придбати надійні роторні осушувачі повітря від компанії Desiccant Technologies Group за найвигіднішими цінами в Україні на сьогоднішній день.

1312
 Viber Telegram