Як самостійно висушити льох

Як самостійно висушити льох

Велика частина жителів приватних будинків або власники дач, часто свою ділянку оснащуються додатковим спеціальним приміщенням, а саме погребом. Погріб призначений і часто використовується для того, щоб господарі могли без проблем зберігати всі свої продукти, закрутки і багато інших додаткоих речей, які можуть стати в нагоді по господарству.

Варто розуміти, що льох влаштований таким чином: це закрите приміщення без наявності денного світла і свіжого повітря. Тому, найчастіше, саме в льохах через обмежений зв'язок із зовнішнім світом порушується природна вентиляція, згодом через це, в таке приміщення проникає величезна кількість вологи. На жаль, не всі господарі великих погребів знають, як правильно обладнати приміщення для того, щоб там не з'являлася вологість. Оскільки, саме наявність вологості сприяє появі грибка і цвілі. При цьому, грибок, як правило, дуже негативно впливає на продукти і матеріали, які зберігаються в підвалі. Але найстрашніше в даному випадку не це, а те, що через грибок і цвіль людині в такому приміщенні, як правило, стає погано, через випари, що виділяються цією заразою. В кінцевому підсумку, у власника такого підвалу з'являється величезний ризик отримати серйозне алергічне захворювання.

В основному, існує кілька певних шляхів, через які вологість проникає в підвал, а саме: через стіни, тріщини, стелю, вхідні двері і через відсутність вентиляційної системи. Як правило, у абсолютно всіх випадках, вологість проникає в приміщення і утворює там цвіль, через що людині доводиться постаратися, щоб швидко побороти цю заразу.

Як правильно позбутися вологості в підвалі?

Найпершою дією, яку належить здійснити при боротьбі з потенційним грибком, це самостійно виміряти і оцінити рівень вологості повітря в самому підвалі. Оскільки цей параметр дозволить дуже легко визначити з якої причини волога так часто проникає в приміщення, і в основному, дозволить нам підібрати потужний осушувач повітря. Тут же важливо звернути вашу увагу на те, що вам необхідно буде придбати спеціальний прилад для вимірювання рівня вологи, а саме гігрометр. Завдяки даному приладу, кожен зможе самостійно отримати точний рівень підвищеної вологи в приміщенні, що знову ж допоможе придбати відповідний осушувач повітря.

Які причини виникнення вогкості в підвалі

Відсутність вентиляції. Найчастіше, в підвальних приміщеннях геть відсутня вентиляційна система, або ж вона неправильна. При цьому, в країнах СНД чомусь прийнято завжди все робити самостійно, що багато в чому може привести, як в нашому випадку, до неправильної установки вентиляційної системи. Ну звичайно ж така вентиляція просто несправна, тому не може забезпечити постійний прихід свіжого повітря в приміщення.  У будь-якому випадку, при несправності призведе лише до появи конденсату на стелі і стінах льоху.

Грунтові води. У тому випадку, якщо грунтові води розташовані недалеко від самого льоху, то швидше за все, підвищений рівень вологості з'являється саме через це. Оскільки будь-який потік води може з особливою легкістю просочуватися в таке приміщення. Але тут варто звернути увагу на те, що навіть таку серйозну проблему можна легко вирішити, а саме здійснити якісну гідроізоляцію.

Неправильно утеплений будинок. У разі, якщо при утепленні будинку, господарі неправильно здійснили цей процес і проігнорували які-небудь фактори при монтажних роботах, то при дощовій погоді, волога буде постійно просочуватися в приміщення.

Погано виконана дренажна система або її відсутність. На таких ділянках, де розташований погріб, повинна бути якісна дренажна система, оскільки її відсутність при дощовій погоді, призведе до того, що вся волога буде потрапляти саме в підвал. А у випадках, коли дренажна система встановлена неправильно і не може повністю звільнятися від води під час дощу, волога також буде накопичуватися або ж текти в підвал. Через що, господарям ділянки доведеться самостійно відкачувати воду.

Як швидко висушити льох

Надамо вам кілька дуже корисних і дієвих методів осушення підвального приміщення, а саме:

Наявність хорошої вентиляції. Для того, щоб видалити всю вологу з льоху, необхідно дане приміщення обладнати надійною системою вентиляції, яка часто має дві труби, встановлені на різній висоті. Такі труби забезпечують приплив свіжого повітря з вулиці і відтік вологого повітря.

Утеплення льоху (гідроізоляція). Дана процедура не дозволяє щоб волога накопичувалася зовні, проникала в сам підвал через стелю або стіни. При цьому, температура в приміщенні не матиме великої різниці з температурою на вулиці, що не допустить появі конденсату на стінах. Багато фахівців рекомендують утеплювати підвал при використанні листів екструдованого пінополістиролу, що представляє собою аналог пінопласту.

Установка осушувача повітря. Найефективнішим борцем з підвищеною вологою в приміщенні, на сьогоднішній день, є саме застосування осушувача повітря, який дозволить швидко і легко осушити льох, а пізніше нормалізувати рівень вологості повітря. Завдяки цьому приладу, абсолютно будь-який власник льоху або підвалу зможе з неймовірною легкістю контролювати рівень вологи в приміщенні без будь-яких труднощів в процесі установки або ж управління пристроєм. При цьому, осушувач повітря зможе цілодобово і ефективно працювати, через свою систему автономності. Виробники таких приладів у сучасному світі намагаються зробити техніку якомога зручнішою у використанні, і через це ми з вами можемо не переживати з приводу того або іншого пристрою, якщо у нас немає можливості постійно перебувати вдома. Все тому, що осушувач має різноманітні корисні функції і зможе виробляти осушення без сторонньої допомоги.

На цьому наша стаття підійшла до кінця. Будемо сподіватися, що дана інформація була Вам корисною. Також, не забувайте, що придбати якісний і надійний осушувач повітря від іноземного виробника ви можете вже прямо зараз. Для цього потрібно лише перейти на сторінки нашого інтернет-магазину. На нашому сайті ми постарались зібрати найякісніші товари різого рівня для покращення домашніх умов.  Крім того, варто зазначити, що саме осушувачі від нашої компанії, надають можливість придбати їх за найвигіднішими цінами в Україні.

3607
 Viber Telegram