Як правильно зберігати військову техніку

Як правильно зберігати військову техніку

Поява корозії на військовій техніці та обладнанні, зменшення термінів експлуатації, збільшення витрат при обслуговуванні пристроїв, все це є наслідком неконтрольованого мікроклімату в місцях консервації військової техніки.  З-за чого, слід задатися питанням про те, якими методами можна вирішити всі існуючі проблеми в процесі консервації обладнання і військової техніки, що необхідно використовувати і як це зробити вигідного, без втрати грошових коштів організації? Про це ви дізнаєтеся з сьогоднішньої статті.

Як вже було вище сказано, саме через неконтрольований мікроклімат в місцях консервації обладнання і відбувається погіршення якості військової техніки з ряду причин. Тому, для усунення всіх проблем, найоптимальнішим рішенням стане нормалізація підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні, яка забезпечить найефективніший захист від потенційної появи корозії на всіх поверхнях і всередині металевих конструкцій.

На якому обладнанні корозія проявляється найчастіше?

При консервації військової техніки, найчастіше варто приділити особливу увагу саме зброї, боєприпасів у місцях зберігання обладнання, але при цьому, незважаючи на підвищений ризик появи корозії на збройовому обладнанні, практично всі металоконструкції потребують правильної консервації, такі як:

• танка;

• автомобіль;

• гармата;

• крейсер;

• катер;

• корабель;

• підводний човен;

• літак;

• вертольоти та ін.

Важливо відзначити, що для нормалізації мікроклімату в складських приміщеннях і місцях зберігання військової техніки необхідно усунути підвищений рівень вологості повітря, особливо в період тривалого простою техніки, при вмісті техніки в польових умовах, консервації бойового обладнання, ремонту та постійного складського зберігання військової зброї.

Підвищена волога в приміщенні, є наслідком некоректної роботи вентиляційних систем в приміщенні, а саме неконтрольованої температури і повітряних потоків в місцях зберігання металевого обладнання. В іншому випадку, підвищений рівень вологості стане основною причиною утворення корозії на всіх металевих конструкціях, що призведе до швидкого зносу поверхонь вузлів військової техніки та зменшення строків експлуатації.

Для того, щоб організація змогла в найкоротші терміни створити оптимальний мікроклімат в складських приміщеннях, фахівці рекомендують використовувати промислові осушувачі повітря адсорбційного типу від європейського виробника Desiccant Technologies Group. Використання осушувачів повітря, допоможе в самі короткі терміни нормалізувати вологість в приміщенні і дозволить здійснювати консервацію військової техніки без потенційного ризику утворення конденсату, грибка, цвілі і появи корозії на всіх металевих конструкціях.

Що собою являє метод адсорбції?

Використання осушувачів повітря адсорбційного типу, дозволяє за лічені дні усунути всю підвищену вологу з приміщення, де проводиться консервація, а також забезпечити відносну вологість повітря нижче 40%.

Весь секрет у тому, що дані умови мікроклімату, дозволяють зберегти в безпеці всі механізми і вузли військового обладнання, а також усунути потенційні ризики появи корозії на металевих конструкціях.  Варто також звернути увагу на те, що в процесі консервації і використання осушувачів повітря, існує великий ризик виникнення «мертвих зон», тих зон, де обробка сухим повітрям просто буде неефективна з-за малої продуктивності пристрою. Тому, для усунення потенційної появи «мертвих зон», рекомендується правильно підібрати продуктивність осушувача повітря.

При використанні промислових роторних осушувачів повітря адсорбційного типу, знаменитої торгової марки Desiccant Technologies Group, організація зможе забезпечити нормалізацію підвищеної вологості повітря у складських приміщеннях на постійній основі для усунення потенційних ризиків утворення корозії і швидкого зносу військового обладнання.

Чому вигідно використовувати саме осушувачі повітря торгової марки Desiccant Technologies Group?

Desiccant Technologies Group є лідером на світовому ринку серед виробників осушувачів повітря. Завдяки розробникам, тепер кожен бажаючий зможе придбати надійні осушувачі повітря і заощадити на цьому величезна кількість грошових коштів самої організації. Оскільки існує цілий ряд переваг, які клієнти отримують при використанні осушувачів повітря, а саме:

• Ефективна виробника робота осушувача повітря при максимально низькому енергоспоживанні. Компанія Desiccant Technologies Group протягом останніх п'ятнадцяти років працює над тим, щоб створити пристрій, що дозволяє працювати максимально ефективно, при цьому не витрачаючи електроенергію, що власне у них і вийшло.

• Здійснення роботи при низьких температурах. Пристрій не просто дозволяє проводити осушення повітря в холодних місцях, але і даний процес осушення тепер можна проводити безперервно протягом усього часу роботи, незалежно від умов навколишнього середовища. Саме це дозволяє використовувати осушувач повітря навіть при найнижчих температурах.

• Відсутність складнощів в процесі установки пристрою. Тепер, провести монтаж осушувача повітря можна в абсолютно будь-якому зручному місці, оскільки його невелика вага і зручний дизайн, що дозволяє встановлювати пристрій де завгодно.

• Повна автоматизація процесу роботи осушувача. Не секрет, що при використанні аналогів осушувача повітря, наприклад тепло гармат, необхідно періодично перевіряти пристрій на безпечне виконання осушення повітря. Але осушувачі повітря компанії Desiccant Technologies Group не потребують постійному контролі за наявності правильної автономної системи безпеки і роботи, що багато в чому дозволяє здійснювати безперервну роботу осушення повітря без постійного втручання.

* Стійкість до корозії та інших пошкоджень в процесі роботи осушувача. Корпус і внутрішні механізми осушувача повітря виготовлені зі спеціальних сталей і сплавів, орієнтовано на роботу навіть в самих проблемних зонах, де розвиток корозії є нормою.

Підіб'ємо підсумок, для того, щоб швидко і самостійно усунути всі існуючі проблеми в процесі консервації військового обладнання, необхідно нормалізувати мікроклімат в приміщенні і позбутися від підвищеної вологи повітря. А для досягнення цих цілей без вагомих витрат грошових коштів, кращим рішенням стане використання промислових осушувачів повітря від європейського виробника Desiccant Technologies Group, які гарантують високу ефективну роботу процесу осушення в самі короткі терміни. Більш того, в тому випадку, якщо ви вирішили придбати осушувачі повітря і не знаєте де це зробити найкраще, то рекомендуємо вам пройти на сторінки нашого інтернет-магазину. На нашому сайті, кожен зможе самостійно і в самі короткі терміни вибрати і придбати надійні осушувачі повітря іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні на сьогоднішній день.

1567
 Viber Telegram