Позбутися вологи Гаражах і Паркінгах, проблеми корозії

Позбутися вологи Гаражах і Паркінгах, проблеми корозії

Студенти  шведського  Національного інституту з вивчення освіти і впливу корозії на метал протягом двох років проводили наукове дослідження з виявлення всіх реакцій пов'язаних з впливом корозії на автомобілі. Метою наукових діячів було виявити абсолютно всі можливі причини утворення корозії на несучих частинах кузова автомобіля. 

Таким чином, два роки досліджень показали, що, зокрема, найбільшим ризиком утворення корозії на автомобілі стали наступні елементи: поперечки, стійки, різноманітні оберти (зокрема ті, що знаходяться постійно під навантаженням) і кронштейни пружин, лонжерони, двері, днище кузова автомобіля, ніші фар, крила і бампери.

Отже, при тривалому зберіганні автомобіля в гаражі або на паркінгу, існує високий потенційний ризик утворення корозії практично на всіх частинах автомобіля. Але при цьому, варто звернути увагу на те, що однією з основних причин розвитку корозії ставати наявність підвищеної вологи в приміщенні, де стоїть машина. Тому, дану проблему можна і завжди необхідно вирішувати якомога швидше. У цій статті ми розповімо вам про те, чому існує така проблема, як освіта корозії в метах підвищеної вологості повітря і як самостійно можна цю проблему вирішити. 

Утворення вологої атмосферної корозії

Волога атмосферна корозія являє собою найпоширеніший вид корозії, оскільки для його створення необхідно лише має невелику кількість вологи, а саме вистачить навіть найтоншої плівки вологи на поверхні металоконструкції. При цьому, товщина такої вологої плівки буде зовсім невеликий, становить вона від 100А до 1 мкм. Також, дуже складно виявити наявність такої плівки, оскільки вона насправді може бути досить не помітно, завжди необхідно звертати увагу на наявність конденсату в гаражі або на паркінгу, де стоїть автомобіль тривалий час. Відносна вологість повітря, через яку утворює дана плівка становить приблизно 50%. Але в самих скрутних ситуаціях, коли вологість повітря дуже висока, її рівень становитиме приблизно 60-70%. В таких випадках вже буде утворюватися цвіль і бактерії. 

Варто також звернути увагу на те, що сама критична вологість буде залежати від рівня забруднення повітря і самого стану металоконструкцій. В кінцевому підсумку, дана волога плівка буде тільки збільшуватися, що і стане причиною розвитку конденсату, цвілі і грибка. Але, збільшення товщини плівки залежить від конденсату вологи, який в даному випадку буде конденсуватися по капілярному, хімічному або адсорбційному механізму. 

Капілярна конденсація вологи. Найчастіше може проявлятися в самих скрутних досяжних для людини місцях, а саме в щілинах, зазорах і тріщинах металоконструкції. 

Адсорбційна конденсація вологи. Проявляється через утворення на всіх поверхнях металевих конструкцій адсорбційних сил. 

Хімічна конденсація вологи. Утворюється в тому випадку, коли продукти корозії починають взаємодіяти з атмосферною вологою. Це вважається найбільш піковим результатом підвищеного рівня вологості повітря, оскільки в даному випадку на поверхні металу вже буде проявлятися іржа, утримуючи всю решту вологу всередині себе, що призведе до подальшого розмноження іржі з металевої конструкції.

З яких причин прискорюється корозія? 

Розвиток корозії залежить безпосередньо від ступеня підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні, а прискорюється при наявності наступних факторів: 

* Підвищення температури всередині приміщення, гаража. 

• Підвищення ступеня вологості повітря.

• Неправильна робота вентиляційних систем в приміщенні і відсутність системи осушення повітря. 

При цьому, не варто забувати про те, що основні частини автомобіля при пошкодженні несуть серйозну потенційну небезпеку для життя людини, особливо у тих випадках, коли корозія утворилася на таких частинах машини, як: гідравлічна гальмівна система, зчеплення, охолоджуючий механізм. Варто відзначити, що саме дані частини автомобіля завжди знаходяться в закритому стані, через що потенційна поява корозії на таких ділянках в кілька разів більше, ніж у інших. 

При яких умовах слід зберігати автомобіль?

При зберіганні автомобіля в гаражі або на паркінгу тривалий час, рівень вологості повітря повинен складати до 50%. У тих рідкісних випадках, коли приміщення, де стоїть автомобіль, містить пил та інші примести, то відносна вологість повітря повинна складати від 50%.

Таким чином, для зменшення потенційного ризику утворення корозії на металевих конструкціях необхідно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в приміщенні. А зробити це нам допоможе роторний осушувач повітря адсорбційного типу від відомої європейської компанії Dtsiccsnt Technologies Group. Варто також звернути вашу увагу на те, що в тих випадках, коли в гаражі відсутня система опалення, або опалюється нерегулярно, то осушувач повітря дозволить також вирішити дану проблему. 

При цьому, мало хто знає, що установка в гаражі системи опалення являє собою абсолютно недоцільним методом боротьби з холодом через високі витрати грошових коштів.  По-перше, ніхто не буде використовувати приміщення гаража цілодобово, через що буде невигідно і дуже дорого опалювати приміщення, яке рідко використовується. По-друге, при наявності тільки системи опалення, нормалізувати рівень вологості повітря ніяк не вийде, що багато в чому і є абсолютно невигідним вкладенням. 

Застосування осушувача повітря адсорбційного типу від компанії Dtsiccsnt Technologies Group дозволить не просто на постійній основі контролювати підвищений рівень вологості повітря, але і нагрівати повітря в цьому приміщенні. При роботі осушувача повітря адсорбційного типу, повітря в приміщенні ставати на 5-7 градусів тепліше, що і забезпечить нам високу ефективність продуктивності осушувача при низьких енерговитратах. 

Desiccant Technologies Group – являє собою сучасну високотехнологічну компанію по виробництву осушувачів повітря. Починаючи ще з 2003 року, корпорація радує своїх клієнтів новими, якісними технологіями осушення повітря у виробничих приміщеннях. Більш того, Desiccant Technologies Group є лідером на світовому ринку з виробництва осушувачів повітря.

Якщо ви вирішили придбати надійні осушувачі повітря для роботи в зонах підвищеного рівня вологості, то негайно переходьте на сторінки нашого інтернет магазину. На нашому сайті, кожен бажаючий зможе самостійно і в самі короткі терміни вибрати і купити якісний осушувач повітря від компанії Desiccant Technologies Group за найвигіднішими цінами в Україні.

Як працює осушувач повітря?

Осушувач повітря являє собою ефективно пристрій для нормалізації підвищеної вологості повітря в приміщенні видаляючи вологу повітря з будівлі, переробляючи її в чистий, осушене повітря. Таким чином, в приміщенні при роботі обладнання та середньої температури повітря, вентиляційні системи не завжди можуть впоратися зі своєю роботою, з-за чого з'являється конденсат на поверхнях стін, різних пристроїв і стелях. Осушувач повітря при цьому втягує вологий, технологічний повітря в себе через спеціальний ротор. Де водяні молекули адсорбуються у другій роторі, після чого нагріваються і передаються назад в приміщення вже теплим осушеним повітрям. При цьому, пристрій може нагрівати надходить повітря на кілька градусів. Саме тому, всі сучасні фахівці рекомендують використовувати на великих підприємствах промислові осушувачі повітря адсорбційного типу щоб уникнути появи проблем з нормалізацією вологості в приміщенні.

2057
 Viber Telegram