Як підібрати осушувач для басейну

Як підібрати осушувач для басейну

Абсолютно всі власники великих басейнів, для забезпечення комфортного та безпечного для здоров'я людини мікроклімату, використовують спеціальні прилади для нормалізації підвищеного рівня вологості повітря, а саме осушувачі повітря. При цьому, не всі знають, як саме правильно підібрати осушувач повітря для свого басейну, тому сьогодні ми з Вами поговоримо про те, яких факторів необхідно дотримуватися для підтримки стабільного і комфортного мікроклімату. Не секрет, що підвищений рівень вологості повітря є основною проблемою для будь-якого басейну, і якщо вологу своєчасно не видаляти, то можна отримати різноманітні проблеми. Підвищена вологість у приміщенні або басейні загрожує появі грибка і цвілі, які не просто можуть негативно вплинути на весь матеріал, але і погано позначитися на здоров'я людини в цілому. Відвідувачі такого басейну постійно будуть відчувати дискомфорт, у них буде боліти голова і можуть виникнути алергічні реакції на тлі загальної втоми організму. Виходячи з цього, багато фахівці в один голос твердять про те, що для повноцінної і ефективної роботи басейну необхідно встановити осушувач повітря, без якого не можна обійтися.


Рекомендовані параметри мікроклімату в приватному басейні

Комфортний мікроклімат в басейні в основному звичайно ж залежить від розміру площі, але існують рекомендовані норми, яких має дотримуватися кожен власник басейну. Таким чином, для більшості басейнів температура повинна відповідати приблизно 25-28 градусів. Але при цьому, загальна температура повітря зобов'язана бути на 1-3 градуси вище, ніж сама температура води і варіюватися від 28 до 30 градусів. Варто відзначити, що в зимовий період в приміщенні з басейном, відносний рівень вологості повітря повинен складати приблизно 50%, а в літній та весняний періоди – 60-70%. Важливо пам'ятати, що існують і лікувальні басейни або СПА салони, де температура води не повинна бути нижче 32-37 градусів.

Саме такі показники рекомендують підтримувати всі фахівці, для повноцінного і комфортного проведення в басейні.


Обов'язкові параметри мікроклімату в громадському басейні

На сьогоднішній день, існує певний ГОСТ мікроклімату в громадських басейнах, який повинен обов'язково підтримуватися абсолютно в будь-якому сучасному басейні. Таким чином, температура води по ГОСТу повинна становити 26 градусів, а температура повітря 28 градусів. Також відносна вологість в приміщенні з басейном не повинна бути нижче 60%. Це вважається найбільш оптимальним температурним режимом в громадських басейнах, тому рекомендується дотримуватися саме таких показників.

Досить легко можна самостійно визначити потужність будь-якого осушувача. Існують спеціальні таблиці, які допомагають визначити необхідні параметри для нормалізації мікроклімату в приміщенні з басейном, їх ви можете побачити трохи нижче. Застосовуючи дані показники, кожен бізнесмен-початківець зможе самостійно вибрати модель осушувача для певного місця його установки, для того, щоб забезпечити нормалізацію підвищеного рівня вологості повітря в басейні. Важливо відзначити, що навіть незважаючи на те, що при виборі осушувача рекомендується користуватися таблицею, хотілося б сказати, що для остаточного вибору пристрою найкраще буде проконсультуватися у фахівців. Це можна зробити абсолютно в будь-якому магазині по продажу осушувачів повітря, або ж перейти на сторінки нашого інтернет-магазину, вибрати підходящий осушувач повітря і зв'язатися з нашими висококваліфікованими фахівцями.

За допомогою другої таблиці, Ви зможете самостійно визначити продуктивність осушувача повітря для будь-якого громадського басейну:

Користуватися таблицями досить легко, достатньо лише самостійно визначити значення температури води і повітря, після чого Ви отримаєте самі оптимальні параметри влагосьема в г/м2/годину. Наприкінці слід перевести грами в кілограми і помножити їх на площу дзеркала води басейну, помноживши на 24 години. В цьому випадку Ви отримуєте продуктивність осушувача повітря (л/добу). Якщо провести розрахунки правильно, то Ви отримаєте самі оптимальні параметри для подальшої покупки осушувача повітря, який тепер буде працювати на всі свої сто відсотків.

Існує також друга формула, для виявлення мінімальної продуктивності осушувача виходячи із зовнішніх характеристик Вашого приміщення з басейном, а виглядає вона наступним чином:

Q=S*0,1 (Q – продуктивність осушувача (л/год), S – площа дзеркала води в басейні, 0,1 – коефіцієнт).

Даний розрахунок допомагає отримати лише приблизні параметри Вашого майбутнього осушувача, але при цьому допоможе значно звузити вибір пристроїв. Тому, навіть після проведення всіх розрахунків, не забудьте звернутися до фахівця, який зможе дати Вам точні параметри і допоможе придбати якісний і надійний осушувач повітря.

1810

Рекомендовані

 Viber Telegram