Де сушити білизну в однокімнатній квартирі - правильні рішення

Де сушити білизну в однокімнатній квартирі - правильні рішення

Де сушити білизну в однокімнатній квартирі - правильні рішення

   В сучасних умовахтехнологічний прогрес все більше і більше полегшує повсякденні потреби в життібудь-якої людини. У даній статті ми поговоримо про те, як правильно, безпечно іде сушити білизну в квартирі без балкона, а також, про те, які продуктипропонує ринок техніки в питанні сушки білизни.


    Чи багато хто з нас замислювався про те, що сушити речі в квартирі, де немає балкона, не тільки небезпечно, але й шкідливо для здоров'я ?! Крім того, в холодну пору року сушка білизни будинку може займати кілька днів, тому що при закритих вікнах припливу свіжого повітря достатньої кількості просто-напросто немає, не кажучи вже про те, що кожна господиня знає: чим довше сушиться річ, тим більше вона втрачає свою свіжість. Так само, в холодну пору, виникає серйозне питання, де сушити білизну в приватному будинку, адже в ньому немає площі, яка призначена для подібних цілей.


Основні помилки, які допускають при сушінні білизни в будинку

  Через те, що більшість людей не знає про те, де сушити білизну в маленькій квартирі, не має правильної інформацією, то часто можна натрапити на такі помилки:

        • Скорочення часу на сушку білизни за допомогою пожежонебезпечних інструментів.

  Часто люди в даному питанні намагаються знайти витончені способи подолати проблему і прискорити процес сушіння білизни, наприклад, деякі висушують речі над газовою піччю, а хтось перед включеним обігрівачем, конвектором або тепловентилятором. Чи варто говорити, що такі методи вкрай небезпечні. Так само доводиться постійно спостерігати за процесом осушення, а це вкрай незручно при високій зайнятості людини, а якщо в будинку є дитина, то такий варіант взагалі неприпустимий. У будь-який момент при неправильному дотриманні дистанції, білизна може спалахнути і спровокувати пожежу. Так само це не енергоефективно - не раціонально використовувати такі ресурси на сушку білизни, адже це впливає не тільки на якість самого осушення, а й на зростання оплати за послуги постачання електроенергії.

        • Сушити білизну в кімнаті без спеціалізованого вентиляційного обладнання, а за допомогою примітивних пристосувань: сушарка для білизни для підлоги, стельова сушарка для білизни з мотузками.

    Інтернет-ресурси іновинні канали переповнені інформацією про те, яку шкоду приносить сушкабілизни в квартирі і в житлових кімнатах з малою площею за допомогою білизнянихмотузок і підлогових сушарок. Медичні дослідження показують: сушити білизну вкімнаті, особливо в холодну пору і в умовах неякісної вентиляційної системи,значить підвищувати вологість повітря, яка в кілька разів перевищує допустимунорму, що в кінцевому рахунку позначається на розвитку грибка, цвілі іпогіршення здоров'я господарів квартири.

    Найчастіше,мешканці навіть не здогадуються, в чому причина різкого погіршення здоров'я,погане самопочуття, або виникнення алергічних реакцій.

    Незважаючина свою дешевизну, підлогові сушарки та білизняні мотузки абсолютно неергономічні і займають багато місця в квартирі, а сам процес прання доводитьсярозтягувати на кілька етапів, тому що на одній сушарці поміщається невеликакількість випраних речей. Через це в квартирі накопичується ще більше вологи івогкості.

Де сушити білизну в однокімнатнійквартирі - правильні рішення

gde_i_kak_sushit_bele_v_kvartire_metody

Сучасна технікадає нові можливості для якісної і швидкої сушки білизни

  Длятих, хто ретельно стежить за своїм здоров'ям і здоров'ям своїх домочадців, атакож, для тих, кому набридло бачити купу вологої білизни, яка сушиться покілька днів, виробники пропонують спеціальні технічні рішення, що забезпечуютькомфорт і якість сушіння. Розглянемо варіанти вирішення наших проблем, щобзабезпечити і комфорт, і затишок, і здоровий мікроклімат в квартирі.

 

 

Варіант 1

  Сушильні машини -представляють собою спеціальні апарати, в більшості випадків, мають вигляд пральноїмашинки, які висушують вологу білизну на 100%. Сушильні машини добре підходятьдля квартир, де не виникає труднощів з вільною площею, а побажання по часусушіння обмежуються 1,5-2 годинами.

  На жаль, вартістьданого продукту не маленька - середня ціна сушильної машини варіюється від 10000грн до 25 000 грн.

Картинки по запросу Сушильные машины

 Переваги та негативні моментисушильної машиниПлюси                                                                                   Мінуси

На сушку білизни йде мінімум часу                                     Високийрівень енергоспоживання

Справляється з сушінням до 9 кг білизни                            Займає багато місця

                                                                                         Висока вартість при покупці

 

 

 

Варіант 2


    Осушувачі повітря - зручне таефективне рішення, яке припаде до кишені практично кожному. Осушувачіпредставляють собою невелику установку з середньою довжиною в 25 см і заввишки50 см, яка призначена для видалення вологи з приміщення.

Картинки по запросу осушувач повітря

    Використовуючи осушувач повітря для сушіння білизни, Ви просторозвішуєте вологі речі на підлогову сушарку і включаєте апарат в робочий режим.Конденсується від білизни волога забирається осушувачем, тим самим зберігаючинормальний баланс вологості в приміщенні. При цьому час сушіння скорочується в3 рази. Після використання, осушувач можна заховати в шафу, економлячи вільнемісце в квартирі.

   Як правильно підбирати осушувач повітря для квартири читайтетут.

  Плюси і мінуси осушувача повітря

Переваги осушувача:

• Низьке енергоспоживання

• Бюджетна ціна від 2500 грн

• Компактний розмір

• Сушка білизни займає від 2 до 5 годин

• Мобільність

• Великий термін експлуатації

• Універсальність (може використовуватися для інших приміщень)

• При перебоях в електромережі функція авторестарту захистить відполомки пристрій

Мінуси:

• При відключенні електроенергії в будинку, осушувач не працюватиме

• Не получиться усунути всю вологу менше ніж за годину - побутоий тип невпорається з таким навантаженням

    Очевидно, що осушувач повітря - це доступне ібагатофункціональне рішення, яке допомагає правильно і без шкоди для здоров'я,швидко сушити речі в квартирах з невеликою площею або без балкону.

5275
 Viber Telegram