Усунення існуючих проблем в процесі консервації енергообладнання

Усунення існуючих проблем в процесі консервації енергообладнання

Консервація енергообладнання являє собою ряд дій, спрямованих на тривале збереження працездатності обладнання від шкідливих зовнішніх факторів. У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся про те. Як самостійно забезпечити ефективну роботу всіх пристроїв на виробництві зі збільшенням часу експлуатації, а також зниження ризику появи корозії на всіх поверхнях металоконструкцій.

Для того, щоб самостійно позбавитися від потенційного ризику пошкодження електрообладнання і забезпечити повноцінний захист від шкідливих зовнішніх факторів у процесі виробництва, необхідно створити оптимальні умови мікроклімату приміщення, а саме нормалізувати підвищений рівень вологи в приміщенні і в будинку в цілому.

Варто зазначити, що на протязі тривалого зберігання невикористаного обладнання ТЕС і АЕС, співробітники організації зобов'язані створити оптимальні умови зовнішнього середовища для зниження ризику появи корозії на енергетичному обладнанні, а саме в таких зонах, як:

 

При цьому, найбільш поширеною причиною утворення корозії на поверхнях пристроїв і подальше руйнування вузлів і механізмів вважається наявність неконтрольованого мікроклімату в приміщенні, а саме підвищений рівень вологості повітря. Наприклад, при високій вологості повітря, збільшується швидкість протікання корозії в сталях в 100-200 разів більше, ніж при середній відносній вологості повітря. Важливо те, що забезпечення надійної консервації обладнання дозволяє скоротити потенційний ризик розвитку корозійних процесів, що в свою чергу забезпечить зменшення витрат на подальший ремонт пристроїв.

Як існують методи консервації пристроїв?

За всіма правилами забезпечення надійної консервації електрообладнання, виділяють такі умови зберігання, як:

• Забезпечення консервації гидразионно-амиачным розчином.

• Використання інертного газу (азоту) при консервації пристроїв.

• Застосування розчину аміаку в газоподібній формі.

* Обробка консервації оксидованим киснем.

• Висушування обладнання атмосферним повітрям у вакуумі.

• Застосування ингибированного повітря.

• Забезпечення контактного інгібітора.

* Використання октадеціламіну в процесі консервації.


Але при цьому, застосування перерахованих вище методів консервації енергообладнання мають також ряд найрізноманітніших недоліків, а саме:

1. Виключення можливості проведення ремонтних робіт консервованого обладнання.

2. Великі витрати грошових коштів в процесі консервації з використанням перерахованих вище методів. Сюди ж входить складність виконання самої технології.

3. Необхідність використання додаткового спеціального обладнання, наприклад установка вентиляційної системи.

4. Наявність експлуатаційних складнощів і витрат.

Саме тому, більшість фахівців в області консервування електрообладнання, рекомендують застосовувати виключно сухі методи консервації пристроїв. При цьому уточнюється, що дані «сухі методи» консервації є менш трудомісткими і витратними в плані самої технології і дорожнечі.

Таким чином, для досягнення якісної консервації енергообладнання і вирішення всіх існуючих проблем у процесі виробництва, найкращим способом є використання сухої консервації, а саме застосування методу адсорбції, з підключенням воздухоосушительных пристроїв.

Важливо також зазначити, що застосування «сухого методу» консервації, дозволяє цілком і повністю усунути підвищений рівень вологості повітря в приміщенні з видаленням вологи на самому пристрої. В даному випадку, відносна вологість повітря в приміщенні з обладнанням становитиме 40 відсотків. Дані умови мікроклімату дозволяють скоротити потенційний ризик появи корозії та інших шкідливих речовин, в процесі зберігання пристроїв практично на 95 відсотків. При цьому, природно, може з'явитися ризик утворення «мертвих зон» при здійсненні консервації, чому в кінцевому підсумку природно слід приділити величезну увагу. Тому що, «мертві зони» можуть утворюватися виключно через недостатню потужність осушувача повітря, що багато в чому і є єдиною причиною утворення таких зон. З-за чого, покупець повинен самостійно або за допомогою фахівців правильно розрахувати, яку продуктивність осушувача необхідно вибрати для досягнення оптимального мікроклімату в приміщенні в процесі консервації.

Самим ефективним і раціональним рішенням при забезпеченні оптимального мікроклімату в приміщенні, стане купівля промислового роторного осушувача повітря адсорбційного типу від знаменитої по всій Європі і СНД торгової марки Desiccant Technologies Group. Варто також відзначити, що використання промислового осушувача повітря дозволить забезпечити протягом безперервної роботи встановити рекомендований рівень вологості повітря в приміщенні в процесі консервації буквально за кілька днів. Нормалізація рівня вологості повітря при роботі осушувача повітря дозволить також усунути потенційний ризик появи корозії на поверхнях обладнання, а також відмінно підходить для здійснення консервації таких зон, як:

Чому слід вибрати саме промислові осушувачі повітря адсорбційного типу?

При використанні даних осушувачів повітря, кожне підприємство зможе отримати такі переваги, а саме:

1. Досягнення високого, ефективного процесу осушення при максимально низькому енергоспоживанні. Осушувачі повітря мають найнижче енергоспоживання на відміну від своїх конкурентів або аналогів пристроїв.

2. Ефективна робота при найнижчих температурах.

3. Простота у використанні і установки пристрою. Також, конструкція апарату дозволить встановити його в абсолютно будь-яке зручне місце.

4. Автономна робота пристрою. Завдяки розробникам, тепер, осушувачі повітря не вимагають до себе уваги під час роботи з-за того, що в них передбачена відмінна система безпеки.

5. Корозійно-стійкий корпус. Нержавіюча сталь, з якої виготовлений осушувач, дозволить не бояться появи на ньому корозії і інших шкідливих наслідків некоректного мікроклімату в приміщенні.

Підіб'ємо підсумок, при використанні промислових роторних осушувачів повітря адсорбційного типу від відомої у всій Європі компанії Desiccant Technologies Group дозволить в найкоротші терміни нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в процесі консервації енергообладнання, а також безперервно контролювати умови мікроклімату в приміщенні.

Якщо ви хочете придбати якісне і надійне пристрій для підтримки і нормалізації рівня вологості повітря від відомої у всій Європі компанії Desiccant Technologies Group, то рекомендуємо Вам пройти на сторінки нашого сайту. У нашому інтернет-магазині, кожен бажаючий зможе самостійно та швидко придбати осушувач повітря високої якості за найвигіднішими цінами в Україні на сьогоднішній момент.

1323
 Viber Telegram