Осушувач повітря Maxton і для чого він створений

Осушувач повітря Maxton і для чого він створений

Коли в наш будинок або офіс приходить підвищена вологість і грибок, коли в повітрі є запах вогкості, коли ми відчуваємо підвищену пітливість і сонливість - ми починаємо шукати рішення по боротьбі з перевищенням рівня вологи. І єдиним вірним способом стає тільки осушувач.Чому? Тому що тільки осушувачі повітря можуть вивести всю перевищену вологість, і тому що тільки вони виготовлені для цих цілей.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНО КУПИТИ ТАКИЙ ВОЛОГОПОГЛИНАЧ

Осушувачі - прилади, які висушують вогкість в приміщенні, і стежать за постійним дотриманням норми щодо вмісту вологи. Тобто, вони працюють як вологопоглиначі, прибираючи на своєму шляху всі наслідки від підвищення вологості. Україна - це країна з помірним мікрокліматом, але частіше за все вогкість на вулиці підвищена, тому такий вологопоглинач важливо тримати під рукою. 
Такий агрегат - відмінний помічник у боротьбі за здоровий мікроклімат в приміщенні, за затишну атмосферу. Якщо Ви марно боретеся з цвіллю, грибком, скупченням конденсату і утвореним від нього слизу, з водяним нальотом на поверхнях - прийнявши рішення купити осушувач повітря, Ви швидко забудете про ці проблеми.

Як вологість впливає на нас? Адже повітряний простір не повинен бути пересушеним, навіщо ж випаровувати вологу? Такі питання виникають відразу ж, коли людина дізнається про такий вплив, як осушення, і відповідь на них важливо знати. По-перше, повітря, яке ми вдихаємо, повинне містити певну кількість вологи, і коли показник перевищує норму, це завдає шкоди нашому здоров'ю. А саме, знижується артеріальний тиск, виникає надмірна пітливість, ми відчуваємо втому і сонливість, починається запаморочення, може виникнути і кашель, а якої вже шкоди завдає цвіль і грибок! Тому, важливо дотримуватися певну норму вмісту вологи: від 40% до 60%. А по-друге, вологу треба усувати в обов'язковому порядку, якщо вона перевищує норму, адже інакше, як уже зазначено вище, буде страждати наше здоров'я.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ, ДЕ КУПИТИ ОСУШУВАЧ ПОВІТРЯ, ЯК ОБІЙТИ ЦІНИ

Осушувач повітря має відгуки про себе в мережі Інтернет від різних Власників. Багато з них розповідають про переваги приладу, описують його взаємодію з середовищем в приміщенні, розповідають про те, як використовувати пристрій. Але жоден з них не зможе точно описати, як саме працює осушувач, а про це треба мати уявлення перед покупкою.

  Принцип роботи, або як діє осушувач повітря, досить простий:

  1. Спочатку агрегат вимірює рівень вологості в приміщенні за допомогою гігростата. Так він визначає, чи потрібно застосовувати будь-які заходи.
  2. Далі агрегат забирає вентилятором повітряний покрив всередину.
  3. Після цього все йде в бік випарника, який попередньо охолоджується за допомогою холодоагента. При торканні мас з випарником, вони охолоджуються до 6-7 ° С.
  4. Під час охолодження волога починає перетворюватися в краплі - це природний процес. Вони спускаються по стінках і потрапляють в бак для збору конденсату.
  5. При охолодженні повітряного шару, тепла енергія вилучається з нього. Ця ж енергія нагріває конденсатор, який в свою чергу обігріває повітря до кімнатної температури перед подачею в приміщення.
  6. Нагрітий прошарок потрапляє до вентилятора, який випускає його назад в приміщення рівномірними потоками.

 

Так здійснює осушення найбільш розповсюдженний тип - конденсаційний. Але є ще адсорбційний тип, який працює за таким же принципом, але тільки замість випарника діє така спеціальна речовина, як адсорбент. Він не охолоджує повітря до точки роси, а вбирає вологу в себе, а потім викидає накопичену воду в дренажний відсік. Специфіка роботи адсорбенту дозволяє використовувати такий тип осушувачів при низьких температурах.

  Але знайте, що краще за все такий пристрій купувати в спеціалізованому магазині. Тільки там працюють досвідчені фахівці, які зможуть точно підібрати Вам потрібний виріб і розрахувати продуктивність. До речі, саме фахівець з осушення зможе зробити так, що ціна на пристрій буде прийнятна Вашому гаманцю, адже він співпрацює з офіційним представником, а значить і може провести вигідну угоду.

ЧОМУ Maxton

  Maxton - це висока якість та інноваційні технології, і Україна, а вірніше, її ринок, відмінно сприйняв це. Компанія дбає про своїх Клієнтів і думає за них, як максимально дбайливо і якісно підтримувати здоровий баланс. Використовуючи високотехнологічні рішення, Maxton дозволяє Вам налаштувати обладнання індивідуально під Ваші потреби і ситуації. А зручне управління і багатофункціональність допомагають затратити, при використанні приладу, мінімум часу і зусиль. Ми самостійно поставляємо продукцію цього бренду і дозволяємо купити осушувач в місті Львів з офіційними умовами, щоб кожен користувач мав можливість використовувати тільки гідне обладнання.

  Вибирайте якість - і Ваше життя стане набагато простіше!

1965
 Viber Telegram