Типи вологості і навіщо потрібна система осушення повітря

Типи вологості і навіщо потрібна система осушення повітря

Основні фактори, що впливають на мікроклімат приміщення на об'єкті це – рівень вологості повітря, його забруднення, загальна температура в приміщенні.


У сьогоднішній статті ми поговоримо про різні фактори, які впливають на загальний стан здоров'я людини. А також про причини, які негативно впливають на атмосферу в виробничому приміщенні в цілому, а саме про мікрокліматі і рівні вологи.


На даний момент, рівень вологи це кількість водяних парів в повітряному середовищі, які можуть збільшуватися через підвищення температури, що в свою чергу спровокує появу і виділення конденсату. Наприклад, у будинку, де рівень вологи повітря достих своєї крайньої точки і почав з'являтися конденсат, можуть запотіти вікна. Важливо відзначити, що поява запітнілих вікон це тільки початок біди, оскільки підвищена вологість у приміщенні провокує подальше поява грибків. Більш того, освіта справжнісіньких різних бактерій є особливою проблемою для організму людини, оскільки такі бактерії часто викликають різноманітні алергічні реакції у працівника. Тому, необхідно вміти своєчасно розпізнати рівень вологості повітря, і здійснити заходи по нормалізації вологи.


Для того, щоб самостійно оцінити підвищений рівень вологи в приміщенні, сучасні фахівці використовують два основних параметри, а саме – абсолютну і відносну вологість.


Абсолютна вологість – це водяна пара, яка з'являється і міститься в кг повітря.

Відносна вологість (%RH) – вимірюється фахівцями в процентному числі, що допомагає визначити співвідношення пари в повітрі при кімнатній температурі, й максимальної кількості пара.


Таким чином, рівень вологи в будинку приставляє собою дуже серйозну проблему, особливо, коли мова йде про промисловому підприємстві, де працює велика кількість співробітників. Тому, сучасні люди почали активно використовувати осушувачі повітря, для того, щоб позбутися від різноманітних небажаних проблем зі здоров'ям і безпосередньо матеріалом в приміщенні.


Як краще вибрати якісний осушувач повітря


При купівлі хорошого осушувача повітря, досить непросто самостійно розрахувати необхідну продуктивність приладу, оскільки знає людина не зможе охопити всі параметри, що впливають на роботу пристрою. Тому, найкращим варіантом буде звернутися до професіоналів.


Якщо ви хочете придбати якісний і надійний осушувач повітря за найбільш вигідною ціною в Україні, то негайно переходьте на сторінки нашого сайту, де досвідчені і досвідчені співробітники магазину допоможуть Вам вибрати самий відповідний прилад для осушення вологості повітря в приміщенні.

3005
 Viber Telegram